Přejít na výpis diskuzí

Fall Out Boy

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
86 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nikdy sa nerozpadli len si dali pauzu ale povedali že určite budú pokračovať :) aj sa tak stalo :P
  • Môj nový blog o Fall out boy :)
    http://bestfalloutboy.blog.cz/
  • https://www.facebook.com/falloutboyczech (pro všechny příznivce FOB z ČR)
  • Re: Ehm..

    kecyyyy
  • Ehm..

    Ehm, koukám, že jste všichni super fanoušci, když sem v listopadu napíšete,že doufáte, že FOB přijedou do ČR. Ne nepřijedou,když se rozpadli.
    Jinak souhlas,že byli naprosto nejlepší skupina ever. Jejich klipy neměly chybu, jejich image byla naprosto perfektní.
    Jasně, nenapsala jsem proč se rozpadli. Patrick šel na sólovou dráhu, můžeme jen doufat, že se daj zase dohromady, je jich dost škoda, po 9ti letech. T_T
  • Re: RE:ach jo!

    no tkhle,podle mýho názoru se lidi k jejich hudbě dostávaj hodně tím,že je Pete krásnej chlap. Vidí že hraje ve FOB tak si je poslechne a zjistí že je to dobrý. jasně chápu jak to myslíš,taky nesnášim když někdo slyší od Eminema Love the way you lie ptž je to slaďárna tk začnou říkat že ho milujou a že jsou největší fanoušci,jasně,že to tak nemyslí,ptž když pak slyší track s tvrdším a REÁLNÝM! textem tak ohrnujou rypáky,tihle lidi jsou prostě jen POZEŘI. kašli na ně, je super že maj FOB takovýhle fandy jako jdi ty.
  • Weunka

    Lidičky souhlasim s váma.. *3* Jsou naprosto dokonalý.. čekám na den kdy přijedou do ČR nevíte někdo jestli nemají v plánu se tady jen tak na jeden koncert zastavit *1* *1* nebylo by to wůbec špatné .. *14*
  • FOB BEST!!!

    FOB to je ta nejlepší kapela na celým světě!!!!ste fakt borci *14* *14* *14* *14* *1* *1* *14* *14* *14* *14*
  • Re: miláček

    oni jsou prostě bomba...taky doufám že se někdy ukážou v ČR!!!! *14* *1*
  • Re: Re: FOB

    a tím jak reagujete se dostáváte na stejnou úroveň, jako ona... prostě FOB jsou nej, Pete je boží... ale ona si to nemyslí... neví, o co přichází *1*
  • miláček

    ahoj máš pekny blog,to uznávam.peta wentza miluju a tak se chci zeptat,jestli nevíš kdy budou v čr a datum.je to moje nej skupina.a nevíš kde se dá sehnat adresa peta nebo FOB?dyžtak se ozvi na lenishka.kuku
    na lidé
    kdybys něco oněm věděla tak napište pls
    ! *14* *14* *14* *8* *8* *8* *14* *14*
  • Re: Re: Re: Re: Hlasujte at fob prijedou do brna nebo vubec do čr

    Myslíš, že jsem tak blbá, že nevím, že Chicago je sesterské město Prahy ? A byl to jen vtip, blbečku. Rozhodně nejsem tak naivní jako ty. A řeknu ti, že v Brně mají víc fanoušků než v Praze... *16*
  • www.bestgroupfob.blog.cz

    Ahojky!Máš hezký blog!!!
    Jestli by jsi měla zájem tak se jukni na můj je celý o kapele Fall Out Boy pokud ti tahle kapela něco říká tak se prosím na můj blog koukni!
    Předem mooc děkuju!
    (a mooc se omlouvámza reklamu)

    adresa je www.bestgroupfob.blog.cz

    *1* *14* *14*
  • NEJlepší kapela na světě!!!!

    Ahojky!Máš hezký blog!!!
    Jestli by jsi měla zájem tak se jukni na můj je celý o kapele Fall Out Boy pokud ti tahle kapela něco říká tak se prosím na můj blog koukni!
    Předem mooc děkuju!
    (a mooc se omlouvámza reklamu) *1* *3*
  • Re: FOB

    sres to talne blba FOB je nej nej nej nej nej lepsi an svete kraaaaaaaaaaaaaaaavooooooooooooo *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *10* *10* *7* *7*
  • Re: FOB

    jsi tako va piiiiiiiiiiiiiiiiiiiča ze to dal nejde a fall out boy je nejlepsi skupina na svete a nejsi nahodou blondyna?to by vse vysvetlovalo piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiičo *16* *16* *16* *16* *16*
  • Re: NEJ SKUPINA NA SVĚTĚ!!

    ahojky.FOB je tak my nej nej nej nejoblibenejsi skupina a pisnicky maji skvely.a pete a eshlee se k sobe hodi.
    jo a nevis kdy budou fall ou boy v čeké republice???moc ráda bych je videla i my kamaradky i setra!ty snad taky ne?
    a je to nas celozivotni sen je videt!a nevis nahodou adresu bYdliste Peta wentza nebo kde se dá sehnat! ity desky kdeč se daji sehnat nevis nahodou! moc diky za odpoved ahoj *14* *14* *14* *14*
  • Re: NEJ SKUPINA NA SVĚTĚ!!

    hele nevite nekdo jestli budou Fall out boy v4eské republice? jemi 11 let a mocinky rada bych se snimi videla je to muj zivotni sen.mockrat dekuji a pls odpovezteni!!!!!!! *9* *14* me se totiz libi pete wentz!libi se vam taky je k sezraní!!!
  • Re: Re: Re: Hlasujte at fob prijedou do brna nebo vubec do čr

    Popravdě na nějakou otvíračku Starbucks v Brně serou. A jde vidět že nevíš protože někteří češi kteří žijí v Texasu tak jich je 80% od Ostravy tak by měli přijet tam nebo do Prahy protože Chicago je sesterský město hl. města Prahy což ty asi nevíš a Fall Out Boy neví 100% kde Brno je to vím jistě protože není žádná zmínka o tom že s tama pocházejí nějací američani takže Praha a Ostrava vede !!!!!
  • Re: Re: Re: Hlasujte at fob prijedou do brna nebo vubec do čr

    Haha Praha jako vždy lepší tam už byl dávno otevřen Starbucks a hned jako první v ČR a jsou tam dokonce dva což o proti velké prdely světa Brnu není nic moc *15* *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit