Přejít na výpis diskuzí

Fall Out Boy

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
86 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ach jo,...l

    Jěžiš děcka jak můžete poslouchat hudbu jen kvůli tomu že je tam nějakej hezkej??A neříkejte že se vám líbí hudba,a že se vám líbí ten kluk *13* Prostě ste ve fázi kdy posloucháte hudbu jen jak ty lidi tam vypadají *15* Jinak jako já jich taky mám mocky ráda poslouchám jich už nějakou dobu hmm...asi tak 6 let nebo kolik prostě hodně už od jejich začátku,mám jejich diskogrgii všechny jejich písničky a vy máte beztak jen jedno cd možná jen 1 nebo 3 písničku a hned říkate jak jsou užasný a nejlepčí .Jsou sice pěkný ale to prostě není o tom že posloucháte jen kvůli tomu hudnu děcka! *5*
    • RE:ach jo!

      To , že se někdo někomu líbí neznamená že ho poslouchá jen kvůli tomu..... a zachytit každou dobrou skupinu na začátku je dooost těžký....... *5*
      • Re: RE:ach jo!

        no tkhle,podle mýho názoru se lidi k jejich hudbě dostávaj hodně tím,že je Pete krásnej chlap. Vidí že hraje ve FOB tak si je poslechne a zjistí že je to dobrý. jasně chápu jak to myslíš,taky nesnášim když někdo slyší od Eminema Love the way you lie ptž je to slaďárna tk začnou říkat že ho milujou a že jsou největší fanoušci,jasně,že to tak nemyslí,ptž když pak slyší track s tvrdším a REÁLNÝM! textem tak ohrnujou rypáky,tihle lidi jsou prostě jen POZEŘI. kašli na ně, je super že maj FOB takovýhle fandy jako jdi ty.
  • fakt skvělý

    no Fall Out Boy sou fakt skvělý.... prostrě oni se nobojí udělat si ze sebe srandu a sou vtipní a mají hezké texty a dobou hudbu.... *14*
  • FOB 4EVER

    FallOuti jsou prostě žůžoidní!Patrick je sladkej a Pete úžasnej,Andy je k sežrání a Joe je skvělej. *14* *4* *5* *14*
  • Fall out

    Fall out boy
    je pravda že jsem na ně přišla teprve nedávno a ani "zatím" nemám jejich CD ale naprosto mě učarovali! *14* Jsou skvělííí, maj i peckový klipy hlavně se mi ted dost líbí "Thnks fr th Mmrs" !! A co teprve Pete *14* prostě chalan k nakousnutí !!
    já se zatím loučím lidi ... *3*
  • jsou nej!!!!!!!!!!!!!!!

    Tak vám teda povim ..že lepší emo skupinu byste nenašli ...jsou fakt skvělí!!!!jejich písničky poslouchám dokola a dokola ..a nemůžu se jimi nabažit ..fakt že sou to machři ..;)) *14* *14*
    • Re: jsou nej!!!!!!!!!!!!!!!

      Hej holka, tak tebe nechapu ne? Pche pry emo... nikdy!! Si o nich neco pocti, kdyz uz to podle hudby nepoznas....Proste nepochopim, co tu vubec chces, kdyz upe nevis kdo to jsou, a ani zanr.... *9* oou.. *16* koncim, bo bych zacla byt sprosta!!!! Majte sa super decka... a FALL OUT BOY JSOU NEJLEPSI!!!!
    • Re: jsou nej!!!!!!!!!!!!!!!

      Co prosim?Emo skupina?Vrať se zpátky na zem holka!Tak za 1. Emo vzniklo mnohem později,než kluci vůbec vznikli a za 2.Takovýhle super kluci,by nemohli hrát takovou humusárnu jakou je Emo.Vždyť ani nevíš,co to Emo je.Prober se!
      • Re: Re: jsou nej!!!!!!!!!!!!!!!

        Radši se prber ty..je to emorocková skupina a je nejlepší..a navíc pete pomáhal aj založit panic!at the disco což je taky emo...a radši si ty články nejdřív přečti ty a pak mluv jo? *1* a jestli myslíš tak to můžem nazvat pankrockovou skupinou bo to je to stejne punkrock=emorock! *13* *8*
      • Re: Re: jsou nej!!!!!!!!!!!!!!!

        promin,ale kluci opravdu emo jsou!!a emo vznikalo uz pred tim nez oni zacli..tak asi 1980-1990?mozna i driv!oni zacli kolem roku 2000!a pete je kral ema tak jak asi nemuze bejt emo kdyz je jeho kral?!a podle me emo neni to co rikas!je to super styl hudby...problem je ze emo people je moc a nejmin polovine z nich unika prava podstata emo... *9*
        • Re: Re: Re: jsou nej!!!!!!!!!!!!!!!

          jak muze nekdo rict rict fall out boy je emo ty voe vzpamatujte se lidi kdyz uz tomu tak pevne verite tak si o nich prectete naky poradny clanky a zjistite ze do emo stylu maj celkem daleko *16*
          • Re: Re: Re: Re: jsou nej!!!!!!!!!!!!!!!

            Souhlas, někde jsem dokonce četla článek, kde sami kluci říkali, že se za EMO skupinu vůbec nepovažujou...
            • Re: Re: Re: Re: Re: jsou nej!!!!!!!!!!!!!!!

              To je následkem tý vlny emo, emo tu bylo dřív, jen teď se o tom všude píše, ale nikdy jsem nepřišla na to, proč vlastně FOB označili jako emo skupinu... vždyť o smrti nezpívaj snad ne? *3*
        • Re: Re: Re: jsou nej!!!!!!!!!!!!!!!

          Jeeee Anulka čo ty tu???
  • Fall out boy

    jsou fakt dost hrubý...nejlepší mají klipy, kouknete na www.youtube.com
    fakt super doporučuju
  • nevim

    Super clovicci,nadherne zpivaj maj uzasnej song THNKS FR TH MMRS:-) *14*
    • Re: nevim

      jo to je super pisnicka...ale ja mam radsi i jiny...moje nejoblibenejsi je asi saturday a dance,dance...a taky 7 minutes in heaven... *14*
  • ....

    Ta písnička Thx fr th mmrs je fakt skvělá... *14*
  • tak nějak

    Fall Out Boy je podle mě skupina,která ve svých začátcích ani tak nesázela na imidž,jako spíš na hudbu,ale ted je vidět,že se snaží jít s dobou a být v kurzu,jejich hudba je dobrá,ale zas až tak moc se neliší od ostatních.Navíc hodně vsázejí na zpěv.Ráda si je poslechnu,ale začínají mě unavovat...Ze začátku jsem jimi byla okouzlená,ale ještě chvíli a ,,fanoušci",kteří znají This Ain´t a Scene a THNKS FR TH MMRS na ně zapomenou...škoda,no.
    • Re: tak nějak

      ABSOLUTNÍ,doslovný souhlas s kirstie... bereš mi slova z úst...jedině snad teda...já mam nejraději Sugar, We're Going Down a Saturday...Mam je ráda, protože pěkně hrajou...Hezký možná sou(někomu tak připadat můžou a něco na tom asi i bude, když Pete dělá reklamu na DKNY), ale to je to, na co se zaměřuju, až trochu pozdějc'...
  • ko

    ahojky serete mě že všude u každy kapely píšete že sou emo vite vubec co to je emo asi protože oni emo nejsopu a sami to o sobe řekli na mtv vy ste fakt na hlavu nejdřiv se oukněte co to je emo a pak neco pište fob nejsou emo ale rock a sou fakt super jestli jim ještě nekdo řekne že sou emo tak mu rozkopu hubu protiže je to debil poslouchejte co se vam libi a nekoukejte na ostatni pa *13* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit