Přejít na výpis diskuzí

Fall Out Boy

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
86 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • only for fans Fall Out Boy

    jsi fanouškem Fall Out Boy tak neváhej a registruj se do mé ho fanklubu
    víc se dozvíš mém BLOGu

    thnx Panda Wentz

    http://falloutboywebsite.blog.cz/
  • nejlepší

    jako sou fak nejvicz love ya *14* *4* *14* *14* *14*
  • Českej Fanklub

    www.falloutboy-czfanklub.blog.cz <<<To je českej fanklub týhle skupiny... Pokud je chcete vidět naživo i tady v ČR, podepište se na této stránce pod petici... Potřebujeme co nejvííííc podpisů... Samozřejmě tam najdete i plno jiných věcí- download, fotky, články- jako v každým fanklubu... Pokoušíme se jej každej den aktualizovat novými články...
    So... Goodnight....
  • prosím

    Ahojky ličky pls nemáte někdo jejich CDčka? Nemůžu je najít kdyžtak písněte dík *3* icq:374 991 470 *4*
  • NEJlepší kapela na světě!!!!

    Ahojky!Máš hezký blog!!!
    Jestli by jsi měla zájem tak se jukni na můj je celý o kapele Fall Out Boy pokud ti tahle kapela něco říká tak se prosím na můj blog koukni!
    Předem mooc děkuju!
    (a mooc se omlouvámza reklamu) *1* *3*
  • www.bestgroupfob.blog.cz

    Ahojky!Máš hezký blog!!!
    Jestli by jsi měla zájem tak se jukni na můj je celý o kapele Fall Out Boy pokud ti tahle kapela něco říká tak se prosím na můj blog koukni!
    Předem mooc děkuju!
    (a mooc se omlouvámza reklamu)

    adresa je www.bestgroupfob.blog.cz

    *1* *14* *14*
  • miláček

    ahoj máš pekny blog,to uznávam.peta wentza miluju a tak se chci zeptat,jestli nevíš kdy budou v čr a datum.je to moje nej skupina.a nevíš kde se dá sehnat adresa peta nebo FOB?dyžtak se ozvi na lenishka.kuku
    na lidé
    kdybys něco oněm věděla tak napište pls
    ! *14* *14* *14* *8* *8* *8* *14* *14*
    • Re: miláček

      oni jsou prostě bomba...taky doufám že se někdy ukážou v ČR!!!! *14* *1*
  • FOB BEST!!!

    FOB to je ta nejlepší kapela na celým světě!!!!ste fakt borci *14* *14* *14* *14* *1* *1* *14* *14* *14* *14*
  • Weunka

    Lidičky souhlasim s váma.. *3* Jsou naprosto dokonalý.. čekám na den kdy přijedou do ČR nevíte někdo jestli nemají v plánu se tady jen tak na jeden koncert zastavit *1* *1* nebylo by to wůbec špatné .. *14*
  • https://www.facebook.com/falloutboyczech (pro všechny příznivce FOB z ČR)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit