Přejít na výpis diskuzí

Fall Out Boy

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
86 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: jsou nej!!!!!!!!!!!!!!!

    Radši se prber ty..je to emorocková skupina a je nejlepší..a navíc pete pomáhal aj založit panic!at the disco což je taky emo...a radši si ty články nejdřív přečti ty a pak mluv jo? *1* a jestli myslíš tak to můžem nazvat pankrockovou skupinou bo to je to stejne punkrock=emorock! *13* *8*
  • Re: Re: Re: Re: Re: jsou nej!!!!!!!!!!!!!!!

    To je následkem tý vlny emo, emo tu bylo dřív, jen teď se o tom všude píše, ale nikdy jsem nepřišla na to, proč vlastně FOB označili jako emo skupinu... vždyť o smrti nezpívaj snad ne? *3*
  • Hlasujte at fob prijedou do brna nebo vubec do čr

    http://profile.myspace.com/index.cf m?fuseaction=user.viewprofile&frien did=1983872
    hlasujte tady doel pro fob aby přijeli do brna
    jstli jdste fanoušci podpořte to nebo aspon to udelejte pro ty faboušky *1*
  • FOB

    Fall Out Boy jsou opravdu super. Dlouho mě žádná skupina nenadchla tak jako oni.
    Navíc teď když přezpívali Beat It původem od Michaela Jacksona, jsem nadšená ještě víc. Patrick svým hlasem dodává všem písním šťávu, což je super...
  • Re: Re: Re: Re: jsou nej!!!!!!!!!!!!!!!

    Souhlas, někde jsem dokonce četla článek, kde sami kluci říkali, že se za EMO skupinu vůbec nepovažujou...
  • Re: Re: Re: jsou nej!!!!!!!!!!!!!!!

    jak muze nekdo rict rict fall out boy je emo ty voe vzpamatujte se lidi kdyz uz tomu tak pevne verite tak si o nich prectete naky poradny clanky a zjistite ze do emo stylu maj celkem daleko *16*
  • Re: jsou nej!!!!!!!!!!!!!!!

    Hej holka, tak tebe nechapu ne? Pche pry emo... nikdy!! Si o nich neco pocti, kdyz uz to podle hudby nepoznas....Proste nepochopim, co tu vubec chces, kdyz upe nevis kdo to jsou, a ani zanr.... *9* oou.. *16* koncim, bo bych zacla byt sprosta!!!! Majte sa super decka... a FALL OUT BOY JSOU NEJLEPSI!!!!
  • blog o Patovi =o)

    ahojec mám blogisek o patrickovi :) www.patrick-fob.blog.cz tak kdo bude chtít může se kuknout *14*
  • Českej Fanklub

    www.falloutboy-czfanklub.blog.cz <<<To je českej fanklub týhle skupiny... Pokud je chcete vidět naživo i tady v ČR, podepište se na této stránce pod petici... Potřebujeme co nejvííííc podpisů... Samozřejmě tam najdete i plno jiných věcí- download, fotky, články- jako v každým fanklubu... Pokoušíme se jej každej den aktualizovat novými články...
    So... Goodnight....
  • :)

    je to upa sqělá skupina!!!! *3* mám mocibky ráda jejich písničky...sjouupa moc namakaní... *14* a Pete...ejjda....nocoment.. *14* *14* *14* *14* *4*
  • Pete pete pete fob fob fob

    ja milujem ta pete nedokazem bez teba zit,fall out boy je moja naaaaaj skupina *1* *1* *14* *14* preco nie si tu? *7* *9* ja cakm na teba *3* *4* *15* *8*
  • milujem ta pete,fall out boy

    pete je peky fall out boy dobra moja naj skupinaaaaaa. *14*
  • ko

    ahojky serete mě že všude u každy kapely píšete že sou emo vite vubec co to je emo asi protože oni emo nejsopu a sami to o sobe řekli na mtv vy ste fakt na hlavu nejdřiv se oukněte co to je emo a pak neco pište fob nejsou emo ale rock a sou fakt super jestli jim ještě nekdo řekne že sou emo tak mu rozkopu hubu protiže je to debil poslouchejte co se vam libi a nekoukejte na ostatni pa *13* *3*
  • Anooo

    Mocky souhlasím s Julíkem.Má fakt pravdu.Včici říkáte jak jsou úžasný a přitom je posloucháte každej den furt a pak za ani ne půl roku omrzí. *10* *5* *5*
  • Re: ...

    a tobě jebe ne?!
  • ....

    a je to emo... *1* poslouchat takový sračky....lidi dospělte.... *8* *15*
  • Re: Re: Re: jsou nej!!!!!!!!!!!!!!!

    Jeeee Anulka čo ty tu???
  • RE:ach jo!

    To , že se někdo někomu líbí neznamená že ho poslouchá jen kvůli tomu..... a zachytit každou dobrou skupinu na začátku je dooost těžký....... *5*
  • nejlepší

    jako sou fak nejvicz love ya *14* *4* *14* *14* *14*
  • fakt skvělý

    no Fall Out Boy sou fakt skvělý.... prostrě oni se nobojí udělat si ze sebe srandu a sou vtipní a mají hezké texty a dobou hudbu.... *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit