Přejít na výpis diskuzí

Il Divo

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
115 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • IL DIVO :-*

    TAk tuhle skupinu naprosto MILUJU!! Doporučila mi je kamaradka-jurinka24 a naprosto mě ta hudba dostala.. už si den bez jejich písniček neumím představit.. tak užasne hlasy se jen tak nevidi! Akorat je na nic že ještě neměli koncert v čr :( strašně bych je chtěla vidět!
    • Re: IL DIVO :-*

      ja na koncerte byla a muzu rict ze neco tak krasnyho jsem nikdy nevidela zazitek na cely zivot
  • Il Divo = Ten božský

    Mam jejich dve CDcka: Siempre a Ancora, je to uplne neco jineho nez normalni popova hudba nebo normalni opera.. tohle spojeni je neco uzasneho a moc rada je posloucham.. *3*. Chtela bych nekdy videt jejich koncert,ale v Csku jeste nebyli *9*
  • Il Divo = supr muzika

    Ahoj, zdravim všechny, co mají tuhle skupinu rádi! Musím se přiznat, že jsem je vůbec neznala dokud mi je nedoporučila kamarádka. Hned u první písničky mě zaujaly ty jejich nádherné hlasy. Opravdu mohu jen doporučit!!!! *3*
  • Koncert

    Byla jsem na jejich koncertě ve Vídni. Nedá se popsat, jaký to byl zážitek. Skvělá atmosféra, po každé písničce nám tekly slzy dojetím....Příští rok tam vyrazím zase!!! Máte ale pravdu, že je u nás skoro nikdo nezná. Ve Vídni na nich byli převážně mladý lidi.
  • :-)

    Zcela jsem jim propadla *14* Jejich hlasy jsou naprosto dokonalé *1* Škoda, že ještě nebyli u nás, ale tady nejsou tak známí *9*
  • To máš pravdu

    Taky jsem je slyšela a jsou fakt dobrý *4*
  • Jsou skvělí

    Jsou fakt úžasní, jejich zpěv je pop s prvky opery. Našla jsem je na netu, ale jejich cd, jsou také v prodeji i u nás. Vážně stojí za to si je poslechnout *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit