Přejít na výpis diskuzí

Kabát

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
314 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nic neumí

    Kabáti umíte hovno!!! *10*
    • Re: Nic neumí

      kdo TY?
    • Re: Nic neumí

      a co vies ty??
    • Re: Nic neumí

      TY SI HOVNO KOKOTE! *16* *10* *5* *10* *16* *5* *13*
  • Vojtek je trapnej

    Vojtku jsi trapnej! *15* *15*
    • Re: Vojtek je trapnej

      no ale tak jak ty určitě ne ! *3*
    • Re: Vojtek je trapnej

      ty si trapna...
    • Re: Vojtek je trapnej

      vojtek neni trapnej *16* *5* *5* *10* *16* *16* *16* *8*
  • Ubožáci

    Kabáti jsou ubožáci!!!! *3* *3*
    • Re: Ubožáci

      *13*
    • Re: Ubožáci

      pro Katku:musim souhlasit s tebou jsou to ubožáci co se vytahujou jak dementi a kdo je miluje nebo má rád tak je vědší dement než oni.! *15* *15* *15* *15* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
      • Re: Re: Ubožáci

        hej oni furt hrajou něco lepšího než biebera nebo techno bibr oo bejby nebo techno bumbučk bumbčk bzuum bzuum oni aspon hrajou noty a sou nejlepší v ČR a komu se to nelíbí ať mi pr*** políbíí *5* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
      • Re: Re: Ubožáci

        Když vidím tvůj pravopis, myslím, že by sis měl zopakovat základní školu a nenadávat jiným do dementů *13*
      • Re: Re: Ubožáci

        ty si ubožák.... *16* nestaraj sa do druhych co pocuvaju... kazdy pocuva co ma rad a co sa mu paci.. a teba je do toho nic... *16* si trapny ked posudzujes ludi podla toho co pocuvaju.. *16* viem si predstavit co asi pocuvas ty.. *16* ale nejdem ti tu zato nadavat do dementov *16*
        • Re: Re: Re: Ubožáci

          JDI DO P*D*L*,DO P*Č*ATD......... *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* Č*R*K* JEDEN BUZERANTSKEJ *1* *1* *1*
    • Re: Ubožáci

      přesně! *1*
    • Re: Ubožáci

      hmmma co seš ty???
      • Re: Re: Ubožáci

        *1* ÚŽASNÁK *1*
        • Re: Re: Re: Ubožáci

          *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* jsi trapnej jak to můžeš říct kdyby nebyl kabát tak ČR ani nezná rock
    • Re: Ubožáci

      a ty jseš čurák
  • KABAT JE KABAT

    Na KABAT nikdo nemá,protože jsou nejlepší a kdo je neuznavá je pako.Tak zatím čauky kabati.
    • Re: KABAT JE KABAT

      hnusný kabáti...znám jepší skupiny *16* *16* *16*
      • Re: Re: KABAT JE KABAT

        to tezko hňupe KABÁT je nejlepší skuppina na svetě a jestli znáš lepší tak to sem napiš kreténe
  • Kabát??

    Lásky moje fakt prostě BEST Kabát 4evr poslouchám je už od narození už když sem byla u mými v břiše sem věděla že KABÁTI jsou BEST *4* ... A HLAVNĚ TOM :) *14*
    • Re: Kabát??

      Cau kabati jsou kabati a jsou BEST čau porse
  • Super KABÁTI

    KABÁTI jsou pořád nejlepší!!! *3* *3* *3*
  • KABÁT

    KABÁTi su najlepšia skupina na svete.... !!!!! *14* *14* *14* SU PROSTE SUPER...!!! *14* *14* *14*
    • Re: KABÁT

      prodlačky na sračky *15* *15* *15* *15*
  • dobřy kabati!!

    kabati jste super mam vas nejradsi ze všech skupin!! *14* *14* tak doufam že vam moje štěsti vidrží aže budete držet při sobě!!! *4* *4* i moje mamka vas ma rada!!fakt jste dobři!!!rada bych šla někdy na vaš koncert!!! *3* *3*tak ahojky a mějt se nadherně!! *14* *14* !!!
  • Ilča

    Kabáti,držte se,jste super!!! *3*
  • Kabáti

    Kabáti sou super lepší českou skupinu neznám*4* *3* *4*
    • Re: Kabáti

      muj kamarád ten kdyby to viděl rozbil mi monitor *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit