Přejít na výpis diskuzí

Kabát

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
314 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rockeři

    Kabáti sou jedna z nejlepších skupin u nás,držej už 18 let a maj super texty, ne jako nějakej vymatlanej hip hop, navíc jako jedni z mála ví co je pravej smysl rocku...! *5*
    • Re: rockeři

      to už budu raději poslouchat Lordy než todle!!!! *16* *16* *16*
      • Re: Re: rockeři

        blazen
    • Re: rockeři

      tak s tebou plně souhlasím *14* *14*
  • nejlepsi!!!

    kabati jsou uplne nejlepsi skupina...bejt na jejich koncerte je fakt zazitek....sou nej!!!!!!!!! *14* *14*
  • super skupina

    hele kabati jsou nejlepši na svete cela moje rodina je miluje a milovat bude to ze naci blbečci tady piší ze jsou ubozaci atd tak to me stve protoze neznaji dobrou muziku neboili rock od kabatu.jsou stokrat lepsi nez zahrenicni skupiny jo a jsou SLAVÍCI miluju je *14*
  • KABATI

    skupina kabát je suprová kapela jsou skrátka bezva a kdo má jinej názor tak se s ním budu klidně dohadovat *1* *14* *14*
  • kabáti

    a co umíš ty co jsi v životě dokázal ty možná hanit ostatní
    • Re: kabáti

      já aspoň jsem vyhrál 1.místo v lyžování a taky 1.místo v MS plavání
      tak se uklidni ty feťáku kabátů *1* *1* *1* *15*
      • Re: Re: kabáti

        Co znamená to MS? asi Magoři a Srabi protože mezi nic jinýho se nehodíš,nejseš schopnej ze sebe vypotit jedinej rozumnej argument a všem jenom uboze nadáváš a pomlouváš každýho,kdo něco dokázal!!!
        • Re: Re: Re: kabáti

          co kecáš ty...to MS znamená mistrovství světa ..chtěl bych vidět tebe co jsi dokázal když mě tu urážíš! *16*
  • hnus

    kabáti jsou hnusný ubožáci co uměj blbouni *13* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Nejlepší kapela

    Kabáti jsou nejlepší skupina kterou znám...poslechnu si i jiné skupiny, ale kasbáti u mě vyhrávají na celé čážě..lepší skupinu u nás nemáme..neřikám, že nemáem dobrý skupiny, ale Kabát je Kabát...
  • Makáči

    Není u nás lepší zvuk kapely a Pepa je dost dobrej kolík. Navíc si nehrajou
    na žádný hvězdy.
  • KABÁT

    Kabát - najlešia skupina aká existuje... ich texty majú zmysel hudba je totálna pecka.. *14* *14* *14* a vy co na nich nadávate tak vy ste trapny .. ked sa vam to nepáči tak aspon držte huby... a radsej si chote vyčistiť uši aby ste konečne počuli čo je poriadna hudba... kabáti nemajú vo svete konkurenciu..
    • Re: KABÁT

      nejlepsi dotaz co sem tu videl kdo to napsal je borec! *15*
    • Re: KABÁT

      To máš teda pravdu. NEMAJÍ. *9*
  • Vojtek

    Vojtku, běž k lopatě

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit