Přejít na výpis diskuzí

Kabát

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
314 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Wow!!!

    Nic lepšího neznám!!! *5*
  • Super

    Kabáti nejlepší česká skupina. Prostě super.
  • Kabát

    KABÁÁT!!!! SUPER KAPELA, KTERÁ TO UMÍ FAKTICKY ROZJET *3* *3* jen tak dál!!!!
  • kabáti

    Tak Kabáti jsou naprosto super,na tom koncertě jak to rozjeli bylo neuvěřitelný!!! jste fakt best!!! *3* *3*
  • Bundeswehr

    nejhorsi skupina na světě kreteni namachrovany kabati kdyby byla soutěž v nejdebilnější kapele moc bych jim přal aby vyhraly *4* *4* *4*
    • Re: Bundeswehr

      ty si kreten tak co sem lezeš vlez si nekam do žumpy takový sračky jsem ješte neslišel a vjeř my zebych te rad dostal do ruky asi byses divil debyle
    • Re: Bundeswehr

      seš debil,kabáti jsou super,co umíš ty?no?zřejmě velký hovno,vid,
  • kluci

    Udělal sem si o KABÁTECH knižku a taky se mi líbí nejvíc TOMÁŠ KRULICH *4* *5* *3* *14* *5*
  • kabát

    hele každej má hold jinej názor, ale pro mě je to nej skupina. ať si řiká kdo chce co chce, tohle nezměnim a zůstanou u mě pořád number 1...... *14*
    • Re: kabát

      hale tohle je hustá skupina. *16* *16*
  • FUJ

    Kabati jsou největší čuraci si myslej že jsou něací tvrdy Rockeři ale to ubec nejsou....Na ten jejich posranej konecert bych nešla ani kdyby byl zadarmo..... *8* *9* A nadavejte si jak chcete...TH je neej kapela světa a Green Day taaky..... *5* Je to muj nazor prostě je nesnšim
    • Re: FUJ

      Ty seš ale kr..a(to si domyslete co sem tam dopsala:xD)! *16* Kabáti sou nej-asi nerozumíš muzice když je urážíš!!!! *5*
    • Re: FUJ

      víš co ti řeknu- TH smrdí!!!!!!!!ty sračko! KABÁT je a bude ! *5*
    • Re: FUJ

      JSI PĚKNÁ KRÁVA A PODLE TOHO CO JSI NAPSALA,ZATO SNAD ANI NEMŮŽEŠ. *14*
    • Re: FUJ

      TH takoví samí teplouši hnusní *10* Kabát je nejjjjj
      • Re: Re: FUJ

        Nech TH být jasný
  • Kabáti jsou super

    Kabáti jsou 1 jsou u mně na žebříku nejoblíbenějších skupin na prvních místech v obsazení jsou prostě good!! *14* *4*
    • Re: Kabáti jsou super

      plně s tebou souhlasim;)kabtati jedine jedine vojtas,otas,hurvajs,krulich a spalek;)takovahle kapela už nebude a to musite sami uznat..! *1*
  • kabát

    kabáti sou hrozný na eurovision nám udělali megální ostudu sou i lepší skupiny než oni v čr byla to fakt ostuda fůjjj *7* *8* nechápu jak je tam mohl někdo poslat *3* zatím čau
    • Re: kabát

      no ne asi,si nejak troufas,jen se jim nelibilo ze zpivaji cesky,nikdo tomu nerozumel,jen my...sme ti nejvetsi maly borci in world,jeden mensi neuspech neznamena konec,naopak už se tesim na dalsi a dalsi alba,ale neco mi rika ze už toho moc nebude,tak o to se tesim vic...! *5*
    • Re: kabát

      tak hele ty píčo,o kabátech takhle mluvit nebudeš nebo ti dám dělo kurvičko!!! *5*
      • Re: Re: kabát

        přesně Ilča dáme jí na klec!!! *16* *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit