Přejít na výpis diskuzí

Kabát

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
314 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vzkaz pro mantla

    eva a vašek?? to mě řekni jakou a kdy napsali oni pisničku??, totiž nikdy! a ještě hrají na play back,
    Až napíšou 11.alb jako KABÁT!tak jsem napiš a budem se bavit dál.....
    KABÁT FOREVER!
  • kolo

    játi dám evu a šaška žeti bude špatně tz šaška zmrde?????????????????????
    • Re: kolo

      Pardon, tak teda Eva a VAŠEK no. *15*
  • Mantl

    Kábat to je jak Eva a Šašek hudba bez vkusu a umění. *5*
    • Re: Mantl

      ty budes nadavat kabatum ty zmrde????jestli proti nim neco mas si te najdu a do drzky ti narvu mikrofon a zaspivej nam bilou orchidej picusi!!!!!!!!!!
      • Re: Re: Mantl

        áááá pán se chová jak dement *1* *1* *1* *1*
    • Re: Mantl

      a co je podle tebe umení ? nejaky hiphopovy narkomani ? to si strc nekam kabati sou nejlepsi ceska skupina
      • Re: Re: Mantl

        Panáčku, já bych ti tady mohl vyjmenovat kapel, jenže pro tebe to bude španělská vesnice, protože kvalitu si musíš najít ta za tebou nepříjde a můžu tě ujistit že nějací hihoperoví narkomani jak ty říkáš to nejsou i když např oldschool uznávám
  • jaja

    kabááát je prostě super to je ta nej skupyna kterou znáám byla sem na všech vystoupenííí a bylo to suuperrrrr!!!!!!!!!!!!!!!§ *14* jjááá sem do nich bláázen *16* *4*
  • Corg proberse

    Pokud te kabati hodne trapi tak vubec nenavstevuj tyto stranky,kdovi co poslouchas ty?
    • Re: Corg proberse

      přesně *5* *5* *5* *5*
  • smuteční oznámení

    Vážení účastníci této diskuse, musím Vám s lítostí v srdci oznámit, že Kabát je nejhorší skupina na světě!!!!!!!!!
    • Re: smuteční oznámení

      Tak si to mysli dál a mlč...
  • lidi

    Jak málo stačí českému člověku aby byl štastný. Lidi vyserte se na Kabáty a poslouchejte raději kapely jako jsou Alice in Chains, Pearl Jam, Loudness, Pantera, Anthem a nebo jestli tak toužíte po českých kapelách tak doporučuju kapelu nebo spíš projekt Cales. Úžasnej Band.
    • Re: lidi

      Genocybere, přesně tak. Pearl Jam for ever. Kabáti, to jsou v rockový hudbě něco jako Eva a Vašek v lidovkách. Otevřete zraky lidi a propláchněte si uši. Ne všechno, v čem hrajou elektrický kytary je rock. Slyšeli jste někdo třeba Nirvana, Smashing Pumpkin, Screaming Trees, Soundgarden... to jsou kapely!!!
      • Re: Re: lidi

        Ježiš ja taky poslouchám Nirvanu,ale když mají kabáti tolik fanoušku tak jsou ASI dobrý,víš kolik lidí přišlo na jejich megakoncetr na Vipichu?
        • Re: Re: Re: lidi

          Kvantita nerovná se kvalita
    • Re: lidi

      genocybere,já ti neberu tvůj vkus,já taky poslouchám Alice in Chains ale mám ráda Kabáty,poslouchám je strašně dlouho a mám ráda jejich písničky a vždycky budu.Já ti zase neberu tvoje skupiny které jsi tu jmenoval/a...takže nás tu nepoučuj o tvém vkusu-tady je fanklub Kabátů(fanoušků).No a jestli se ti nelíbí písničky Kabátů jdi si poslouchat to co se ti líbí,ale já si budu pořád dokola pouštět jejich songi *14*
  • .....

    Kabáti si to zasloužili-sou fakt nejskupina *5* *5* *5* *5*
  • jjjjjjjjjjjj

    tenhle názor ti nikdo nebere:xD *1*
  • kabat

    vojtek je nahodou dobrý. *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit