Přejít na výpis diskuzí

Kabát

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
314 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kabáti

    Kabáti jsou super tatka si je pouští každý večer skoro každý když jde do práce tak ne ale jinak ano *4* .Muluju kabati a možná porazí i madonu nějakou kravu *13*.U nas lepší skupina nemůže být. *4*
    • Re: Kabáti

      tak to je pravda.kabáti jsou super *5*
  • Koncert

    Koncert byl supééééééééééér *3* *3* *3*
  • Praha 20.let

    Chtěl by říc kdo nebyl na koncertě skupiny KABÁT v Praze na VÍPICHU udělal chybu že koncert který byl 12.9.09.ve:20:00.h.byl super.Já jsem už byl na místě od 17:00.h.a i v tu dobu tam bylo mnoho fanoušků ale byl jse, rád že jsem byl v předních řadách a viděl jsem pořádný koncert skupiny KABÁT jen malé problémy byli kolem 17:00.h.kdy tramvaj se srazila z osobním autem jinak samá pohoda ale nebylo kde zaparkovat u místa konání bylo všude do 2.km.obsazeno každé volné místo.Těším se na viděnou na nějakým koncertě.
    • Re: Praha 20.let

      Jo koncert byl super my jsme tam byly už od té doby kdy se pouštelo dovnitř. Byli jsme v těch předních řadách supper. Bylo tam plno fanoušků. Na koncertu Madony jsme nebyli ale myslím ža byl daleko lepší koncert Kabátů! Kabáti jsou nejlepší Burlaci,Corrida no prostě bombááá ! Koncert vážně paráda až na to jak se všichni cpali do autobusů..... na konci koncertu narvaný všechno. Ale jinak to byl ten nejlepší koncert. Na Kabáty určitě zase někdy půjdu *3*
  • Vypich

    Vypich byl super,Kabáti byli skvělýýý.Organizace,pivko všechno bylo v pohodě. *1* *1*
  • odpad

    Hospodskej odpad nic víc.
    • Re: odpad

      Tak to hovno!!!my nemužem za to e si spíš na bílou orchidej *8*
      • Re: Re: odpad

        presne,Kabáti sou dobry... *1*
    • Re: odpad

      ti dám hospodskej odpad ty mrdko kabáti sou nej a co ty posloucháš za sračky???hip hop 50centa nebo eminema všichni sou to kokoti jenom kabáti sou nejlepší nikdo se o tvůj názor nejazíma když se ti nelíbí tak nám to necpi kryple *16* *16* *16*
    • Re: odpad

      Co nadáváš Kabátům?
      seš nějakej vadnej ne?
      Mno spíš jim závidíš takže se di radši uklidnit do hospody. *13*
      Ináč Kabáti sou dobrá kapela:xD
      • Re: Re: odpad

        Jo Kabáti jsou skvělí. Akorát jim chybí v písničkáck pořádný sóla, texty s obsahem, kvalitní skladba a jiné nepodstatné věci.
    • Re: odpad

      když se ti něco nelíbí,tak na to nemusíš nadávat,stejne se tvuj vztah nezmění. to, že je ty nemáš rád,nebo že se ti nelíbí tady nikoho nezajímá *13*
      • Re: Re: odpad

        proc do toho do prdele tahate furt evu a vaska ? pride vam to jako skvelej seter ? ste maximalni burani
    • Re: odpad

      Ty máš zřejmě rád Evu a Vaška, a v hospodě to asi znáš, mluvíš z vlastních zkušeností?:)Včerejšek na Vypichu byl super.Měli to všechno zmáknutý.Fanoušci se chovali slušně. Nikdo nic nedemoloval. *3*
  • Kabát

    Dnes vyjímečně přeji celému teamu sk.
    sk. Kabát hodně zdaru a co nejvíc fanoušků a přeji hezké počasí.
    PRAHA-Výpich.Hezké rockové skladby,
    písničky i sólového zpěváka Pepana Vojtky. *1*
  • kabát

    ste fakt nejKabáti,fandim vám.Myslím si (a nejsem jediná)že jste nej kapela na světě.
    Ste sympaťáci (teda až po členech divadla Járy Cimrmana:xD)
    A chtěla sem se zeptat jestli budete mít konzert v Plzni.Dík *3*
  • kiki

    ahoj kdo ví něco více o kabatu tak ať mi písne na icq 374932628 nebo na skype magdalenka.magdalenka99 nabo na vzkazy...díky papa
  • Vipich

    http://www.novinky.cz/kultura/17846 5-v-praze-na-vypichu-se-chysta-mamu ti-koncert-kabatu.html
    ----------- -----------------------------
    Už se to chystáá.. přes 50 000 prodaných lístků.. se tišim jak malý děckoo:D:D.. juchůů celý dvě hodiny pouze Kabát:-**.. poprvý na svý nejoblíbenější kapele:-**
    • Re: Vipich

      Joo a jetě.. je prodáno více lístku než na královnu popu Madonnu.. myslím, když byla u nás v Praze *15*
  • Vyhraj lístky na Po čertech velkej koncert

    Chcete vyhrát lístky na Po čertech velkej koncert? Pojďte si zahrát zábavnou on-line hru a můžete je mít v kapse - http://www.gambrinus.cz/microsite/m usic-made-in-gambrinus-2009/kabat-m egakoncert/soutez.php
    • Re: Vyhraj lístky na Po čertech velkej koncert

      já bych jela ale nemam čas *9* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší