Přejít na výpis diskuzí

Kabát

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
314 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kabáti-best kapela

    Kabáti jsou fakt nej kapela.Nejvíc se mi asi líbí písnička Corrida ale jinak všechny sou suproví!!!!!! *1*
  • THE BEST!!!

    Kabáti jsou nejlepší kapela jakou znám!! Doufam ze jeste sezenu listky na koncert do Prahy!! JSou fakt uzasníííí!!!!:-)
  • X HECKER

    nazdar Pepo ja sem taky Pepa fakt se mi libi tvoje pisnicky jako treba dole v dole nebo burlaci kostlivci a spousta dalsich jestli budes mit v mostte nakej koncert tak mi napis na email nebo jestli mas icq tak ja ho mam 573599344 ses dobrej *1* *1* tak cau a napis X HECKER konec
  • Kábáti

    Kabát je ta nejlepší skupina na světě!
    Už jako m alá jsem si na jejich písně pobroukávala když si je táta pouštěl! Sou fakt super hned bych šla na jejich koncert škoda že nehrajou v mém okolí. *9*
  • koncert

    Já jdu taky na jejich koncert a hrozně se těším. To bude mazééc *1* Kabáti sou nej česká kapela *1*
  • koncert

    Koncert.. těšim se moc... jejich první koncert kde budu i já *15* .. nikdy jsem na jejich koncertu nebyla páč jsem byla moc malá*9*.. těšim se upe nejvíc *14* .. kapela na který jsem vyrůstala.. ani chodit jsem neuměla a už jsem tancovala na jejich písničky *15*.. nejlepší česká kapela *14*
  • ..

    kabáti sou hafeec dobrá skupina byl sem nanich dvakrát a bylo to super
    • Re: ..

      já jednou a chcu estě *3*
  • borci

    sou to fakt borci!!! *5* jentak dáááál.... *15* ae fááákt ste skvělýýýý..... *14*
    • Re: borci

      jo přesně tak!je to nejlepší česká skupina a nikdo nikdy nebude lepší než oni ...Milan je nejlepší textař a moc ho obdivuju co dokáže napsat!to co on neumí nikdo!!!!!!!! *13*
      a Ota ty vado to je luxus

      všichni jsou dobří *3* *3*
  • ---

    jedna z nejhorsich vecich na ceske republice jsou jeji obyvatele , tim myslim ze neumeji uznat i jine kapely (jineho puvodu nez ceskeho) chovaji se jak burani a kabati to sami nikdy by se nemohly dostat na svetovou scenu uz jen kvuly charakteristiky jejich vistupovani a delani ze sebe nejlepsi esa vecera, tak se uz konecne rozkoukejte
    • Re: ---

      di do p........ ty kreténe!!!Di si radši poslouchat Evu a Vaška a Kabáty nech na pokoji!!!!!!!!!! *16*
    • Re: ---

      Ty se nauč pravopis a zalez do školy *1*
    • Re: ---

      *4* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *14* *14*jo
      *16* *16*
      • Re: Re: ---

        jste fakt piče kabati jsou dobri narozdil od vas sulini *16* *16* *13* *5*
        • KAPELA České Republiky

          Kabáti jsou nejlepší kapela jakou tady v ČR máme. Jsou to ti největši borci a každej na nich vyrůstal,protože hrajou ze všech českejch kapel nejlíp. *15*
          ZASLOUŽÍ SI VELKOU PODPORU! *5*
          mám je ráda ,jsou to fakt borečci
          • Re: KAPELA České Republiky

            Za sebe se musím ohradit, neboť jsem na Kabátech nevyrůstal.
            Navíc si myslím, že Kabát je jedna z nejzbytečnějších kapel v ČR - s pseudorockovým image, hloupými texty a nudnou hudbou. Nemluvě o nevýrazném hlasu frontmana.
            • Re: Re: KAPELA České Republiky

              Karle, konečně pořádný názor. To by se dalo tesat.
            • Re: Re: KAPELA České Republiky

              ty jsi vyjímka *1*
  • Supeeer!!

    juu.....kabáti jsou prostě fagt bombaa!!!!hrozně se mi líbí *3* ...vážně jsem žádnú jinú kapelu neposlouchala tolik co kabáty!!!!jako u nás nejlepší skupina!jsou mnohem lepší než maddona..vážně hej upě nej skupina...hrozně mooc ju poslouchám a všechny jejich cd mám...moc ráda by sem na ně šla!!!!..Kbáti sú ta nejnejnejnejnej skupina...sú prostě jedničky všeci!!!!! *14* *14* *14* *14* moc sa mi líbíí! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Supeeer!!

      nemá tam být Kabáti??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší