Přejít na výpis diskuzí

Kabát

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
314 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • FUJ

    Kabati jsou největší čuraci si myslej že jsou něací tvrdy Rockeři ale to ubec nejsou....Na ten jejich posranej konecert bych nešla ani kdyby byl zadarmo..... *8* *9* A nadavejte si jak chcete...TH je neej kapela světa a Green Day taaky..... *5* Je to muj nazor prostě je nesnšim
  • Re: Eurosong

    ostudu udělali ale zdáli jse mi bohužel ostatní kapeli horší.Já si myslím zase že na kabáty je tohle moc slabý nějaká eurovize protože stejně vždycky zvítězí ňákej pop.Kabáti jsou lepší a chápu tvůj názor. *1*
  • Kabáti jsou super

    Kabáti jsou 1 jsou u mně na žebříku nejoblíbenějších skupin na prvních místech v obsazení jsou prostě good!! *14* *4*
  • kabát

    kabáti sou hrozný na eurovision nám udělali megální ostudu sou i lepší skupiny než oni v čr byla to fakt ostuda fůjjj *7* *8* nechápu jak je tam mohl někdo poslat *3* zatím čau
  • corrida

    Kabáti jsou zkratka super skupina, byla jsem na jejich koncertech v Brně a musim říct BOMBA!!!!! Dole v dole i Corrida super!!!!Prostě si myslim že Kabáti jsou u nás dost oblibeni hlavně u mě *3* *15* Kabáti, valte to jen tak dál *3* *1*
  • corida

    corida,tak to je bomba *15*
  • Re: miláčci

    jsou to up. super kluci a hezcí a dobře zpívají prostě good česká skupina mtr!!!! *14* *1*
  • koncert

    jde te na ten koncert???????????????????????????? ?????????????????? *4*
  • Re: Re: kabáti

    souhlasim s tebou.jsou senzační *14*
  • Eurosong

    Hmm...tak nejlepší česká kapela nejsou ani náhodou a to co předvedli na eurosongu to byla pěkná ostuda!!! byli snad nejhorší a Vojtek ještě kritizoval ostatní učinkující nevím kde bere to sebevědomí..o jejich image ani nemluvě no trapas *1*
  • Re: Re: kabáti

    Souhlasimže sou fakt nejlepší!!sou to borci!!! *14*
  • Re: kabáti

    kabáti jsou ta nej. kapela v č.r!!!!!!!!prosté je miluju!!!!!!Kdo je zná tak mi napište *3* *14* *14* *15*
  • kabáti

    Kabáti jsou prostě nejlepší česká kapela!!! *3* *14*
  • Referat

    Ahoj doufam že to bude naši učitelce za referat do hv stačit inak se picnu hh - děkuji webmastrum takovy kabat sem hledal *3* *15* *3* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit