Přejít na výpis diskuzí

Kabát

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
314 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: kabáti

    to víž že je znám KABÁT!!!!!! *5*
  • Re: Re: kabát

    přesně Ilča dáme jí na klec!!! *16* *10*
  • Re: FUJ

    víš co ti řeknu- TH smrdí!!!!!!!!ty sračko! KABÁT je a bude ! *5*
  • KABÁT

    KABÁTi su najlepšia skupina na svete.... !!!!! *14* *14* *14* SU PROSTE SUPER...!!! *14* *14* *14*
  • dobřy kabati!!

    kabati jste super mam vas nejradsi ze všech skupin!! *14* *14* tak doufam že vam moje štěsti vidrží aže budete držet při sobě!!! *4* *4* i moje mamka vas ma rada!!fakt jste dobři!!!rada bych šla někdy na vaš koncert!!! *3* *3*tak ahojky a mějt se nadherně!! *14* *14* !!!
  • Re: kabát

    tak hele ty píčo,o kabátech takhle mluvit nebudeš nebo ti dám dělo kurvičko!!! *5*
  • Re: Bundeswehr

    seš debil,kabáti jsou super,co umíš ty?no?zřejmě velký hovno,vid,
  • Ilča

    Kabáti,držte se,jste super!!! *3*
  • Kabáti

    Kabáti sou super lepší českou skupinu neznám*4* *3* *4*
  • Wow!!!

    Nic lepšího neznám!!! *5*
  • Super

    Kabáti nejlepší česká skupina. Prostě super.
  • Kabát

    KABÁÁT!!!! SUPER KAPELA, KTERÁ TO UMÍ FAKTICKY ROZJET *3* *3* jen tak dál!!!!
  • kabáti

    Tak Kabáti jsou naprosto super,na tom koncertě jak to rozjeli bylo neuvěřitelný!!! jste fakt best!!! *3* *3*
  • Bundeswehr

    nejhorsi skupina na světě kreteni namachrovany kabati kdyby byla soutěž v nejdebilnější kapele moc bych jim přal aby vyhraly *4* *4* *4*
  • kluci

    Udělal sem si o KABÁTECH knižku a taky se mi líbí nejvíc TOMÁŠ KRULICH *4* *5* *3* *14* *5*
  • kabát

    hele každej má hold jinej názor, ale pro mě je to nej skupina. ať si řiká kdo chce co chce, tohle nezměnim a zůstanou u mě pořád number 1...... *14*
  • Re: FUJ

    JSI PĚKNÁ KRÁVA A PODLE TOHO CO JSI NAPSALA,ZATO SNAD ANI NEMŮŽEŠ. *14*
  • Re: Eurosong

    TY JSI PĚKNEJ DEBÍLEK.RADŠI SI PUST BRITNY SPEARS A HOD SE DO KLIDU. *13*
  • Re: FUJ

    TH takoví samí teplouši hnusní *10* Kabát je nejjjjj
  • Re: Eurosong

    Každej má na ně hold jinej názor, v eurosongu meli spatné ozvučení a pro mě nejlepší jsou v ČR i ve světě! *14* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit