Přejít na výpis diskuzí

Kabát

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
314 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: rock anebo rock n roll

    jasne kabatidavaji jednoznacne rock *1*
  • KABAT

    tak strasne sa uz tesim na ich koncert....juuuuuj uz nech je 14.marec *14*
  • rock anebo rock n roll

    ahojky chtela bych se zeptat jestli Kabat zpiva rock anebo rock n roll ptz se s kamosem porad hadame a nemuzem se vubec dohodnout:)tak diky za odpoved
  • KAPELA České Republiky kabát

    Banditi di praga je super cédo!!!!:-)
  • Re: :-)

    promin NE *9* *9* *8* *8*
  • Re: kabáti-koncerty

    NE *9* *9* *9* *9*
  • super

    Kabáti jsou SUPER *3* *3* *1* *1* *1* *1* *1* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: Re: Ubožáci

    hej oni furt hrajou něco lepšího než biebera nebo techno bibr oo bejby nebo techno bumbučk bumbčk bzuum bzuum oni aspon hrajou noty a sou nejlepší v ČR a komu se to nelíbí ať mi pr*** políbíí *5* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Re: Re: Mantl

    áááá pán se chová jak dement *1* *1* *1* *1*
  • bbb

    jenom samý předělávky nic víc,ale dobrý *5* *5* *5* *5*
  • Kabáátii

    Kabááátiii foreveeer *14* *14* *14* *1* *1* *3* *4* *4*
  • Jo

    KABÁTI JSOU FAKT SUPER SKUPINA! *1* *1* *3* *5* *14* *4* *14* *3* *5* *4* *15* *8*
  • Re: Mantl

    ty budes nadavat kabatum ty zmrde????jestli proti nim neco mas si te najdu a do drzky ti narvu mikrofon a zaspivej nam bilou orchidej picusi!!!!!!!!!!
  • Re: Re: Re: lidi

    Kvantita nerovná se kvalita
  • Re: Re: Mantl

    Panáčku, já bych ti tady mohl vyjmenovat kapel, jenže pro tebe to bude španělská vesnice, protože kvalitu si musíš najít ta za tebou nepříjde a můžu tě ujistit že nějací hihoperoví narkomani jak ty říkáš to nejsou i když např oldschool uznávám
  • kabáti-koncerty

    hele lidi neznáte nějaký termíny nejbližších koncertů pls?
  • Starý Kabáti

    měl jsem rád ty starý Kabáty (děvky ty to znaj, oda na konopi,starej bar..), jejich tvorba se mi líbí do Dole v Dole, jinak nic moc..
  • Re: Mantl

    a co je podle tebe umení ? nejaky hiphopovy narkomani ? to si strc nekam kabati sou nejlepsi ceska skupina
  • Re: Re: metal

    co 20 let pročne déle vždyt jsou to borci přez rockovou muzikua i kdybi skončili i za 5 let ta zustanou navždi v srdci jeji fanoušku nebo ne??



    a komu se to nelibý aď mi pr*el políbý
  • Re: smuteční oznámení

    Tak si to mysli dál a mlč...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit