Přejít na výpis diskuzí

Kabát

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
314 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: metal

    Co jsi našla je tvá věc.Já doufam,že budou hrát ještě minimálně 20 let.
  • metal

    tak Kabáty mám ráda ale sami musíte uznat a já taky že to není kvalitní muzika,já už bych Kabáty nesnesla poslouchat..našla sem jiný kvalitní kapely a nepochopim jak můlžou bejt nejoblíbenější kapelou nwm....ale jinak sou v poho
  • :-)

    Lidi, nevíte někdo, kde bych mohla sehnat fotky, nebo videa z koncertu Kabátů v Hradci z roku 2004 ? *9*
  • Kabáti

    *16* *16* *16* *16* *16*
  • Vzkaz pro mantla

    eva a vašek?? to mě řekni jakou a kdy napsali oni pisničku??, totiž nikdy! a ještě hrají na play back,
    Až napíšou 11.alb jako KABÁT!tak jsem napiš a budem se bavit dál.....
    KABÁT FOREVER!
  • Re: kolo

    Pardon, tak teda Eva a VAŠEK no. *15*
  • kolo

    játi dám evu a šaška žeti bude špatně tz šaška zmrde?????????????????????
  • Mantl

    Kábat to je jak Eva a Šašek hudba bez vkusu a umění. *5*
  • jaja

    kabááát je prostě super to je ta nej skupyna kterou znáám byla sem na všech vystoupenííí a bylo to suuperrrrr!!!!!!!!!!!!!!!§ *14* jjááá sem do nich bláázen *16* *4*
  • Re: Praha 20.let

    Jo koncert byl super my jsme tam byly už od té doby kdy se pouštelo dovnitř. Byli jsme v těch předních řadách supper. Bylo tam plno fanoušků. Na koncertu Madony jsme nebyli ale myslím ža byl daleko lepší koncert Kabátů! Kabáti jsou nejlepší Burlaci,Corrida no prostě bombááá ! Koncert vážně paráda až na to jak se všichni cpali do autobusů..... na konci koncertu narvaný všechno. Ale jinak to byl ten nejlepší koncert. Na Kabáty určitě zase někdy půjdu *3*
  • Re: Corg proberse

    přesně *5* *5* *5* *5*
  • Corg proberse

    Pokud te kabati hodne trapi tak vubec nenavstevuj tyto stranky,kdovi co poslouchas ty?
  • Re: Re: lidi

    Ježiš ja taky poslouchám Nirvanu,ale když mají kabáti tolik fanoušku tak jsou ASI dobrý,víš kolik lidí přišlo na jejich megakoncetr na Vipichu?
  • smuteční oznámení

    Vážení účastníci této diskuse, musím Vám s lítostí v srdci oznámit, že Kabát je nejhorší skupina na světě!!!!!!!!!
  • Re: Re: hovada

    Kdyby se Eva s Vaškem rozhodli hrát rockově, víte jak by hráli? Jako Kabáti. Jsou to oboje paraziti na "svých" žánrech. Podprůměrní muzikanti, kteří kradou, co se dá. Kabáti si tedy skládají vlastní písničky. Ale to právě bolí. Eva s Vaškem mají alespoň tu slušnost, že zpívají na plejbek. Jimmy Hendrix forever.
  • Re: Re: KAPELA České Republiky

    Karle, konečně pořádný názor. To by se dalo tesat.
  • Re: Re: odpad

    Jo Kabáti jsou skvělí. Akorát jim chybí v písničkáck pořádný sóla, texty s obsahem, kvalitní skladba a jiné nepodstatné věci.
  • Re: lidi

    Genocybere, přesně tak. Pearl Jam for ever. Kabáti, to jsou v rockový hudbě něco jako Eva a Vašek v lidovkách. Otevřete zraky lidi a propláchněte si uši. Ne všechno, v čem hrajou elektrický kytary je rock. Slyšeli jste někdo třeba Nirvana, Smashing Pumpkin, Screaming Trees, Soundgarden... to jsou kapely!!!
  • Re: lidi

    genocybere,já ti neberu tvůj vkus,já taky poslouchám Alice in Chains ale mám ráda Kabáty,poslouchám je strašně dlouho a mám ráda jejich písničky a vždycky budu.Já ti zase neberu tvoje skupiny které jsi tu jmenoval/a...takže nás tu nepoučuj o tvém vkusu-tady je fanklub Kabátů(fanoušků).No a jestli se ti nelíbí písničky Kabátů jdi si poslouchat to co se ti líbí,ale já si budu pořád dokola pouštět jejich songi *14*
  • lidi

    Jak málo stačí českému člověku aby byl štastný. Lidi vyserte se na Kabáty a poslouchejte raději kapely jako jsou Alice in Chains, Pearl Jam, Loudness, Pantera, Anthem a nebo jestli tak toužíte po českých kapelách tak doporučuju kapelu nebo spíš projekt Cales. Úžasnej Band.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit