Přejít na výpis diskuzí

Kabát

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
314 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kiki

    ahoj kdo ví něco více o kabatu tak ať mi písne na icq 374932628 nebo na skype magdalenka.magdalenka99 nabo na vzkazy...díky papa
  • Re: Vipich

    Joo a jetě.. je prodáno více lístku než na královnu popu Madonnu.. myslím, když byla u nás v Praze *15*
  • Vipich

    http://www.novinky.cz/kultura/17846 5-v-praze-na-vypichu-se-chysta-mamu ti-koncert-kabatu.html
    ----------- -----------------------------
    Už se to chystáá.. přes 50 000 prodaných lístků.. se tišim jak malý děckoo:D:D.. juchůů celý dvě hodiny pouze Kabát:-**.. poprvý na svý nejoblíbenější kapele:-**
  • Re: zrušte Kabati

    tak hele dominiko kabati jsou nej a nejakej 5 letej fracek jako si ty je nemuze zrusit jestli je neposlouchas tak budis ale srat se do toho nebudes jasný *13* *13* *13* *13* *13*
  • Re: Vyhraj lístky na Po čertech velkej koncert

    já bych jela ale nemam čas *9* *9*
  • Vyhraj lístky na Po čertech velkej koncert

    Chcete vyhrát lístky na Po čertech velkej koncert? Pojďte si zahrát zábavnou on-line hru a můžete je mít v kapse - http://www.gambrinus.cz/microsite/m usic-made-in-gambrinus-2009/kabat-m egakoncert/soutez.php
  • Re: Re: Eurosong

    PS:to sem myslela na uživatele Davida *3*
  • Re: Eurosong

    Hele hoď se do klidu a pusť si radši Kelly Family!! *1*
  • Re: FUJ

    Ty seš ale kr..a(to si domyslete co sem tam dopsala:xD)! *16* Kabáti sou nej-asi nerozumíš muzice když je urážíš!!!! *5*
  • Kabáti-best kapela

    Kabáti jsou fakt nej kapela.Nejvíc se mi asi líbí písnička Corrida ale jinak všechny sou suproví!!!!!! *1*
  • THE BEST!!!

    Kabáti jsou nejlepší kapela jakou znám!! Doufam ze jeste sezenu listky na koncert do Prahy!! JSou fakt uzasníííí!!!!:-)
  • Re: Re: KAPELA České Republiky

    ty jsi vyjímka *1*
  • X HECKER

    nazdar Pepo ja sem taky Pepa fakt se mi libi tvoje pisnicky jako treba dole v dole nebo burlaci kostlivci a spousta dalsich jestli budes mit v mostte nakej koncert tak mi napis na email nebo jestli mas icq tak ja ho mam 573599344 ses dobrej *1* *1* tak cau a napis X HECKER konec
  • Kábáti

    Kabát je ta nejlepší skupina na světě!
    Už jako m alá jsem si na jejich písně pobroukávala když si je táta pouštěl! Sou fakt super hned bych šla na jejich koncert škoda že nehrajou v mém okolí. *9*
  • koncert

    Já jdu taky na jejich koncert a hrozně se těším. To bude mazééc *1* Kabáti sou nej česká kapela *1*
  • Re: Re: blbci

    "Naprostej debil" je ten, kdo píše "w" místo "v" a "g" místo "k".
  • Re: blbci

    ju to je prawda ten gdo pomlouwa kabaty je naprostej DEB** *5*
  • koncert

    Koncert.. těšim se moc... jejich první koncert kde budu i já *15* .. nikdy jsem na jejich koncertu nebyla páč jsem byla moc malá*9*.. těšim se upe nejvíc *14* .. kapela na který jsem vyrůstala.. ani chodit jsem neuměla a už jsem tancovala na jejich písničky *15*.. nejlepší česká kapela *14*
  • Re: Re: hovada

    di do pr..... a di poslouchat dechovku kreténe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Re: ---

    di do p........ ty kreténe!!!Di si radši poslouchat Evu a Vaška a Kabáty nech na pokoji!!!!!!!!!! *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší