Přejít na výpis diskuzí

Kabát

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
314 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: KAPELA České Republiky

    Za sebe se musím ohradit, neboť jsem na Kabátech nevyrůstal.
    Navíc si myslím, že Kabát je jedna z nejzbytečnějších kapel v ČR - s pseudorockovým image, hloupými texty a nudnou hudbou. Nemluvě o nevýrazném hlasu frontmana.
  • KAPELA České Republiky

    Kabáti jsou nejlepší kapela jakou tady v ČR máme. Jsou to ti největši borci a každej na nich vyrůstal,protože hrajou ze všech českejch kapel nejlíp. *15*
    ZASLOUŽÍ SI VELKOU PODPORU! *5*
    mám je ráda ,jsou to fakt borečci
  • Re: ..

    já jednou a chcu estě *3*
  • Re: borci

    jo přesně tak!je to nejlepší česká skupina a nikdo nikdy nebude lepší než oni ...Milan je nejlepší textař a moc ho obdivuju co dokáže napsat!to co on neumí nikdo!!!!!!!! *13*
    a Ota ty vado to je luxus

    všichni jsou dobří *3* *3*
  • Re: Re: hovada

    ty jsi fakt sulin jediny kdo tu posloucha evu a vaska jsi ty tak sklapni pičo
  • Re: Re: ---

    jste fakt piče kabati jsou dobri narozdil od vas sulini *16* *16* *13* *5*
  • ..

    kabáti sou hafeec dobrá skupina byl sem nanich dvakrát a bylo to super
  • borci

    sou to fakt borci!!! *5* jentak dáááál.... *15* ae fááákt ste skvělýýýý..... *14*
  • Re: ---

    Ty se nauč pravopis a zalez do školy *1*
  • Re: ---

    *4* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *14* *14*jo
    *16* *16*
  • ---

    jedna z nejhorsich vecich na ceske republice jsou jeji obyvatele , tim myslim ze neumeji uznat i jine kapely (jineho puvodu nez ceskeho) chovaji se jak burani a kabati to sami nikdy by se nemohly dostat na svetovou scenu uz jen kvuly charakteristiky jejich vistupovani a delani ze sebe nejlepsi esa vecera, tak se uz konecne rozkoukejte
  • Re: Supeeer!!

    nemá tam být Kabáti??
  • Supeeer!!

    juu.....kabáti jsou prostě fagt bombaa!!!!hrozně se mi líbí *3* ...vážně jsem žádnú jinú kapelu neposlouchala tolik co kabáty!!!!jako u nás nejlepší skupina!jsou mnohem lepší než maddona..vážně hej upě nej skupina...hrozně mooc ju poslouchám a všechny jejich cd mám...moc ráda by sem na ně šla!!!!..Kbáti sú ta nejnejnejnejnej skupina...sú prostě jedničky všeci!!!!! *14* *14* *14* *14* moc sa mi líbíí! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • pochvala

    Kabát si vede dobře.Jsou nej skupina. *14*
  • nej

    kabat je fakt nej skupina v ceske republice a kdo si to nemysli tak je posuk ktery nema rozum *15*
  • Re: brr

    hej si normální proč si myslíš že se pokaždý imístily na hudebních cenách avšem možnym a proč mají nejprodávanější desku roku.. protože sou podle tebe nejhorší??? to asi ne nelez sem teda když se ti nelíbí ne?? mě se líbí moc mám je za nejoblíbenější skupinu *14*
  • okok

    NO je to najlepsia skupina aku poznam na celom svete mozno niekedy boli lepsi iba Queni mozno.Jednoznacne Kabati su aaaKabati a nikto na nich nema su super jednicka.
  • brr

    nejhorsi ceska skupina,znej jak backstreet boys,mozna ty jsou lepsi,nezapomente rict ze sem pica vyjebana,jo a vojtkovi smrdi z huby fakt nekecam.
  • Re: hari

    opravdu jsou nejnejnej *16* *10*
  • Re: kabáti nej

    hůůůůstíííííííííííí íííííííí *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší