Přejít na výpis diskuzí

KISS

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
294 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...

    Kissáci jsou jako HANNAH MONTANA!!!!neni to FAMÓZNÍ?! *14*
    • Re: ...

      já to nechápu
    • Re: ...

      *16* Hannah Montana je nejvetsi svine *1*
      • Re: Re: ...

        Hannah Montana je jen pro vygumovane nactilete a senilni magory.Zato Kissaci to je pro fainšmekry co milujou pořadny nařez.Staři paprdove co to pořad umi *5*
        • Re: Re: Re: ...

          Tak hele, já jsem nástiletá a Hannu Montanu nesnášim:-D A kiss se mi náhodou mrtě líběj, i když teda víc preferuju guns 'n roses :-D Jenom nesnášim názor, že všichni náctiletý poslouchaj Montanu a Jonas brothers, to totiž vůbec není pravda. Některý z nás maj i dobrej hudební vkus:-D.
      • Re: Re: ...

        to teda ne!ty ses svině!svino jedna!
        • Re: Re: Re: ...

          hele sklapni ty fifleno strč si tu heknu někam kdyyž ani neumi zpivat vsechny koncerty jsou na playbak *1* *5*
          • Re: Re: Re: Re: ...

            typická slepice,co de prudit.Protože nikdo,opakuju nikdo neposlouchá kiss a hanu vantonu či co....má meno jak vata
  • KISS jsou nejlepšííí

    KISS jsou nej lepší něž podělanej hip hop
    kde furt zpívá dokola jako čuraček *15*
    • Re: KISS jsou nejlepšííí

      už mám lupen nA stání u podia *4* *4* *4*
  • zpět

    21. května v Ostravě .... 23. Praze a 29 v Bratislavě .... jóóó
    • Re: zpět

      my taky deme už se moc těšim ja už jsem byla na eagles a dostala jsem trsátka a paličky. A miluji rock a nesnasim HANNAH MONTANA A HIP HOP.MOC RADA MAM I KATAPULT A BON JOVI A GUNS N ROSES.A NA KISS JEDEME DO PRAHY.MÁŠ LÍSTKY?PROSIMTĚ KOLIK STOJI? *14* *14* *14* *14* *1* *1* *3* *7* *7*
      • Re: Re: zpět

        no stál 1190 na stání u podia - už jsou vyprodaný...začaly se prodávat 4 prosince a 4 prosince sem ho koupil a 4 prosince byli na stání u podia vyprodaný. *5*
  • Kiss army

    hele ja slysel ze kissaci budou v praze je to pravda? *5*
    • Re: Kiss army

      hele ty si sem napsal že přijedou,a až o pár dní pozdějš se to dozvěděl zbytek kiss army,řekni pls tvůj zdroj
    • Re: Kiss army

      Už mám koupený lístky!!!Hurááá *3* *3* *3*
      • Re: Re: Kiss army

        A KOLIK STÁLY? *7*
    • Re: Kiss army

      vážně??????????????????????????? ???????
  • kiss smrdí

    Kiss se jenom předváděj aneumněj zpívat a co je nejhorší jak furt ukazujou jazyk.
    *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • Re: kiss smrdí

      Hele, to, jak vyplazuje Gene simmons jazyk, patri k jejich stylu. A co se tyka zpevu, tak jsou nej!! *5*
    • Re: kiss smrdí

      ty jsi fakt idiot *16*
    • Re: kiss smrdí

      hele sklapni jdi si poslouchat ty svoje dechovky *16*
    • Re: kiss smrdí

      Stručně řečeno,si buzna,protože nepoznáš pořádnou muziku,ty si božičku teplej,posloucháš nějakou hannu montanu,a vypadáš jako ona *1* *1* *1* si kokot debilní di do prdele kokote co kdybych já začal urážet tvojí mámu,evidentně je to pěkná píča že splodila takovýho čůráka!! *1* *1* *1* *1* *1* *3* *3*
      • Re: Re: kiss smrdí

        Proč,když někomu nadáváte,tak tam dáváte tlemící se smajly??neni to kapku ujetý!Když nemáš Kissáky rád,tak sem nechoď!!!
        • Re: Re: Re: kiss smrdí

          ty smajlíci dávaj smysl,protože každýho naserou když je to za potřebí.... *1*
      • Re: Re: kiss smrdí

        Přesně ty musíš bejt pořadnej kokot když se o nich takhle vyjadřuješ. Protože oni jsou NEJLEPŠÍ!!! Demente. Hele místo toho abys je tady urážel běž si poslouchat hanah montanu nebo radši britney Spears.... *1*
  • Fan zboží

    Už to musím říct nahlas,nebo aspon napsat.česko je zakompleksovanej pajzlík kde většina lidí nerozpozná ozzyho od charlese.To už je kurva moc.V málokterém obchodě naleznete nějaký výrobej jakkoli spřízněný s kiss a když,tak schovaný za pultem,tady se poslouchá akorát lady čača tokio bordel,beyonce(jako malej sem si myslel že je to nemoc) a jinné sračičky,lidi kurva proberte se kiss jsou jako jedna z malá skupin pořád cool už pětatřicet let,nejsou na tom jako jinné rockové legendy,nic proti nim ale není,ale kisáci kurva žijou tak děte s eminemem a pod. do prdele!!!!!Kiss hottest band!! *16* *8*
    • Re: Fan zboží

      Tk to s tou nemoci jsi vystihl. *1* *1*
    • Re: Fan zboží

      máš pravdu nej.je rocková muzika.A hannah montana je tak tupá že je ošklivá.TOKIO HOTEL,BEYONCE,PUSSY CAT DOLS ATD.JSOU TY NEJHORSI KAPELY. *16* *16* *16* *16*
  • pomůže mi někdo?

    nevim jak zadat heslo když si stáhnu album od kiss musím se zaregistrovat nebo co musim pro to udělat abych získal heslo ? prosim poradte
    • Re: pomůže mi někdo?

      ano musíš se registrovat *5* *5*
  • kissarmynymburk

    sorry adresa je w.kissarmynbk.estranky.cz
  • kissarmynymburk

    Zdravim všechny příznivce té nejžhavnější skupiny na světě. Jestli jste někdo z Nymburka nebo okolí, mrkněte na W.kissarmynymburk.estranky.cz :-)
  • plechovka

    Při jarním úklidu jsem našel zajimavost - plechovku od piva Pilsner Urquell vydanou speciálně na koncert Kiss, který byl 14. a 15.12.1996 v Praze. Jsou na ni nakresleni členové Kiss, jejich jména a velký nápis KISS. Plechovka je nepoškozená, otevřená. Jestli o ni máte někdo zájem tak mi pošlete e-mail na balusik@volny.cz.
    • Re: plechovka

      maš este tu plechovku...jestli ano napis mi na e-mail michdof@seznam.cz
      • Re: Re: plechovka

        Sry už ju mám já :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit