Přejít na výpis diskuzí

Lunetic

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
595 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lunetic je nejlepší

    LUNETIC JE,BYL A BUDE VŽDY PRO MĚ JEDINÁ NEJLEPŠÍ SKUPINA NA SVĚTĚ...MJMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMR
    JSOU PROSTĚ SUPR LIDI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PROČ JSTE SE ROZPADLI ???JSME VÁS ZBOŽŇOVALI !!!TAK POKUD SI TOTO NĚKDY PŘEČTETE TAK JE TO PRAVDA A KDO PÍŠE ŽE JSTE HROZNÝ TAK TO JE PĚKNEJ IDIOT PÁČ JSTE A BUDETE PRO NÁS VŽDY PROSTE THE BEST MVMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMR *14* *3* *4*
  • super skupina

    ahoj lidi ja osobne si myslim ze Lunetici byly SUPER.........je to muj nazor a nikomu ho nevnucuju, taky si myslim, ze kdyz uz chce nekdo urazet, at si to laskave necha pro sebe, jelikoz by treba nikdy nedokazal to, co dokazali oni.........jinak kdyby se dali dohromady, myslim, ze by jim zustalo hodne fanousku vernych *14* *15* *3*
  • Ahóój

    Ahojky prdi co takhle až bude nějaká soutěž na nově o nej skupinu a budou moc hlasovat diváci.Co takhle dát Lunetiky?Třeba bychom je vytáhli na pódia zaspívali by něco :-) *3* co fi na to?
  • mam vas rada

    mam vas moc rada i tu vasi skupinu moje kamaradka vas rada posloucha tak se mejte pa a napista mi na email *4* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *14* *4* *15*
  • reiplai

    Ahoj Alesi obnovte znovu Lunetic. Mela jsem Vas moc rada.
  • Lunetic

    Zitra je opakovani Hogo Fogo 8:55 Nachitavka lunetiku jestli chcete zavzpominat tak se kouknete . Ja se urcite podivam.
  • Ženáč

    Víte, že se Vašek bude ženit s nějakou Marcelou? Je o rok starší.
    • Re: Ženáč

      Ano bude se ženit to je pravda *3* *14* *4*
  • zdarec zdarec zdarec

    *14* lunetici sou super a ty kecy sou *9* blbý, o tom aby se vrátili....
    prostě už se jednou rozešli a teď už si každej z nich žijou svůj život, a vy všichni se s tim smiřte *3*
  • kontakt

    Tady je nejaky kontakt na LUNETIC z jejich oficialnich stranek ani nevim na koho to presne je 777234224 Kdyztak se na ty stranky podivejte
  • Forum

    Ahoj, pro lidi, kteri na Lunetic nezapomeli - chci vas pozvat na forum o nich na http://forum.lide.cz/forum.fcgi?akc e=forum_data&forum_ID=3215&auth= Jinak ten vzpominkovej koncertik by byl fajn nooo:-) *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší