Přejít na výpis diskuzí

Lunetic

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
595 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • připravte se!

    Pokud chcete podpořit skuPinu Lunetic napište mi to na e-mail Holcmandavid@seznam.cz a jako předmět: lunetic forever.v nejbliší době bude schválena petice tak potřebujeme velkou reklamu na DF Chatech apod.každému kdo mi napíše a přidá se napíšu co má udělat.např:hltit chat odkazem na petici a stránky www.lunetic.wz.cz
    ZAHLTÍME INTERNET LUNETIKEM
  • petice

    http://www.petice.nazory.cz/petice/ petice-detail.php?id=111
  • lunetic

    jste porad ty nejlepsi pro me
  • kluci

    Kluci,byli jste fajn.Tank you for you music!!!!!!!!!!!!!!
    • Re: kluci

      predevsim zpivali muziku ktera je bavila a ten komu se to nelibi to taky nemusi poslouchat a pak psat blby komentare na jejich adresu at kazdy posloucha to co se mu libi pro vsechny lunetici at je hudba tvuj lek.
  • lunetic

    mám vás ráda a ch těla bych jít někdy na váš koncert *14* *4* *14*
    • Re: lunetic

      Mas sanci 21.2. 2009 v Olomouci klub Party Hall Arx, nebo 20.2. 2009 v Opave klub Střelnice 77 club. *3*
  • cd

    Ahojte,chci se zeptat jest-li máte někdo solo cd Vaška? *4* ?a jestli by mi ho někdo Neposlal.Když tak mi napiš te na mail. *9*
  • instumental

    potreboval bych instrumentalku k písnicce lunetic-máma
  • Super skupina

    Je to valka skoda,ze tak brzo skoncili. I presto,ze me jde na sedesatku-tak jsem je rad poslouchal. Skoda!! *3*
  • foto s podpisem

    Ahoj lidi,je možný si někam napsat o fotku s podpisem kluků(Vaška)?Nemůžu nikde najít žádnej kontakt.Poradíte??
    Díky moc!! *4* *3*
    • Re: foto s podpisem

      Přijeď na koncert do Mladé Vožice v sobotu 7. února, bude tam jejich autogramiáda a skvělá párty až do 3.30 hodin
    • Re: foto s podpisem

      Skus napsat na radio agara kde aleš moderuje
  • Ať se vrátí !

    Byli jsou a budou pořád super :-)
    Pořád je mám ráda a nepřestanu:-) Prosím vraťte se!! Už máte fakt dost fanynek :D *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší