Přejít na výpis diskuzí

Lunetic

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
595 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lunetic

    to je super že se vracíte *14* ,jsem ráda ,protože na vašich písničkách jsem vyrůstala a ráda vás poslouchám i teď jste prostě nejvíc super *14* *4*
  • děje

    petice je založena : http://www.petice.nazory.cz/petice/ petice-detail.php?id=111

    tak o tom dejte všude vědět
  • dotaz

    Ahoj, nevíte jak se jmenuje (jmenovala) truhlárna, kde prej pracoval David?
    Předem moc díky
    • Re: dotaz

      tak to fakt nevim
  • ja

    proste lunetic byl super je hrozna škoda že se rospadly byli uplni hvezdy *9*
  • t

    huraaaaaaaaaa jsou zpaatkyja sem tak stastna *3*
  • MiLuJu Wááás!!!!!Jstéé nééééj!!!

    Já jéé MiLuJůů!!! *14* *14* Proč už ejsou?! *9* *9* *8* Soůůů Nééj!!! *3* *14* *14* *14* LoWuJů Wáás!!!!
    • Re: MiLuJu Wááás!!!!!Jstéé nééééj!!!

      Víš proč nejsou,protože větší hnus už nikdo nestvořil a všimni si zatím se chovám slušně! *16* *8*
      • Re: Re: MiLuJu Wááás!!!!!Jstéé nééééj!!!

        mno to ja se zatim chovam slusne a as zacnu zurit tak to neco uvidis ty hnusnej hajzliku *5*
        • Re: Re: Re: MiLuJu Wááás!!!!!Jstéé nééééj!!!

          hele ty emo děvo!!zalez tady se tě nikdo nebojí tak nemachruj!!!já kdybych tě potkala tak ti nakopu prdel! *10* přesně protože vetší hnus jako oni už sand existovat nebude! *9*
        • Re: Re: Re: MiLuJu Wááás!!!!!Jstéé nééééj!!!

          Kdy a kde ty zasraná děvko,máma tě potratila,takže nevím z jaký žumpy si vylezla,fakt nevím *16* *8* *9*
  • Babylon

    tak vam moc dekuju!!! *8*
  • Navrat

    Proc porad mluvite o nejakym navratu vzdyt se jedna jen o dva vzpominkovy koncerty? Nebo snad planuji jeste neco vic ? Ja zatim na to moc nesazim:
    • Re: Navrat

      a ty si myslis kdyz takhle vsichni na to nebudou vsazet a budou se chovat jak ty (zatim jim to bude jedno) tak ze se vratej???musime je nak podporit ne???Se vcit do jejich kuze kdyby te fans nepodporovali videl by si smysl v tom spivat dal????
  • MilujůŮůŮůŮůŮů

    když vydali mámu tak mi byly asi 2 roky.....segra je tehdy milovala a je jasný že se to na mě muselo podepsat.....mno takže sem asi ve 3 letech milovala lunetic.... *14* *14* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit