Přejít na výpis diskuzí

Lunetic

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
595 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jj

    ja sem si vas pustila a myslim ze by ste meli uspech i v tyhle dobe tak o tom premyslejte plosiiiiiiiiiiim *14* *14* *14* *14* *1*
    • Re: jj

      jj naprosto souhlasim skuste to *4* *3* lunetic jede *14* *14* *3*
  • Sbírka

    Ahoj,

    mám velice rozsáhlou sbírku Lunetic, mohu poslat fotky, na ceně se domluvíme, spěchá
    • Re: Sbírka

      JÁ SE O ZÝVÁM TAK ZA KOLIK MUJ MOBIL JE 732311958 *14* *14*
  • mestozlin.com

    par fotek ze zlinskeho koncertu 18. 9. 2009

    http://www.mestozlin.com/in dex.php?page=fotogalerie
  • DVD

    Je dobry ze ty videoklipy daji na DVD. Podleham myslenkam se mi libil a Jsi andel muj jsem snad vydela jenom jednou. *9*
  • navrat

    holky pokud tam newkdo na tom konciku bude tak prosim nsapiste nám co se nemužem zučastnit jale to bylo atd a hlavne kolik tam bylo lidi atd....moc me mrzi že tam nebudu ale kuli tomu žer sem zdaleka se tam nedostanumohly kluci misto prahy nebo toho liberce dat jeden koncik v čechach a jeden na morave treba v brne nebo nekde to už pro me neni takovej problem .....ne oni daji oba v čechach a jeste omezenej pocet....tak o takovej comeback teda nestojim....pardon.....
  • ČESKÝ SLAVÍK MATTONI 2009

    49. místo letos obsadili Lunetici, tak to je naprosto úžasný! Mám z toho fakt radost! A doufám, že příští rok si zase polepší! Oni na to mají!!
  • Prodám

    Prodám knihu Lunetic (Říhová, Pýcha) a Lunetic tajný deník.
    • Re: Prodám

      A ZA KOLIK ????? MOJE TELEFONÍ ČÍSLO JE 732 311 958 TAK SE OZWY PP *14* *14*
      • Re: Re: Prodám

        Obě prodám jen za pouhých 450,-Kč, v knize od Říhy a Pýchy dám zdarma i přiložené plakáty.
        • Re: Re: Re: Prodám

          Už jsi je prodala???
  • lístky

    Ahojky, nevíte někdo prosím, jestli je zahájen předprodej vtupenek na koncert Lunetic v Praze a kde? Děkuji moc
    • Re: lístky

      Ahooj :) Do Prahy se lístky kupují až přesně v ten den :) *3* *14*
  • Lunetic jsou nejlepší!

    Já je chci taky zpátky, i když to asi nepůjde *9* Ale chtělo by to nějaký vzpomínkový koncert *5* Jsou vážně supr a je to část mýho dětství a jejich písničky poslouchám doteď! *14*
  • navrat

    ja bych je taky chtela zpatky!!!!!! ale je to jenom na nich nemuzem je doniceho nutit!!!!!!!!!
    • Re: navrat

      já je chci taky zpátky a to se nechce jenom davidovo?
      • Re: Re: navrat

        rika se ze jo ale mohl by se prekonat aspon na ten vzpominkovy konzert no nemam pravdu????????

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit