Přejít na výpis diskuzí

Lunetic

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
595 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co??

    Kurva co si to o sobě myslíte?Když je nemáte rádi tak sem ai nelete a ty sví dementní keci si nechte pro sovu abbičku jasný!!Oni byli jous a určo i buodu nejlepší skupina je vám to jasný!!a navíc byli první chlapecká česká skupina pořádná a nevím co s tím máte ale když je nemáte rádi a neposloucháte je tak je kurva nemusíte urážet před těma kdo je poslouchaj radši se seberta a běžte si s těma kydama kecat někam jinam a tady nevopruzujte !!! *16*
  • omg

    tohle byla neskutečně kabaretní skupina. Ale žrala jsem jí. Takže se veřejně přiznávám k fanouškovství :D Ať žijou vzpomínky
  • Kozárky

    Tak co lidi, kdopak jste si na ně vyjel do Kozárovic??
  • Jsou nejlepší!!!!!

    Já Lunetiky naprosto zbožňuju*14* , poslouchám je celých těch 10 let, jestli se nedostanu na jejich koncert tak mě asi klepne *9* Strašně miluju třeba Cik-cak, Ať je hudba tvůj lék, *14* Vážně nekoukej, S tebou....jsou fakt nejlepší o čemž svědčí i to, že ačkoliv je to 10 let mají pořád tisíce fanoušků, kdo může říct to samý...... *3*
  • NEJŮŽASNĚJŠÍ

    Milujuu Lunetic :-* Nemůžu se dočkat koncertu....!! :) Nejůůůžasnější skupina na světěě!! :-* I Loveee yooouuu.... *3* *14*
  • Lunetic jujky ...

    *14* Miluju Lunetiky jsou uplne uzasny a ted po 10letech maj konecne vystoupeny v Liberci v Babiloone na diskoteseee ale at zamirej dooo Litvíínova nebo do Mostuuu urcooo tak tadyta skupina vyrustala urcoprijedte MIluju vas :-* *14* *4*
  • booooooooomba

    maji 5.12 v liberci vystoupeni já tam bohužel nebudu ale vy co tam mužete tam bežte a podporte je at videj že to stalo za to se vratit...jsem z velke dalky takže liberec ani praha se me netykaji ale treba zamiri i na moravu to by bylo supr.....tak si to užijte a jsem rada že to aspon zkusej......pááááááá
    • Re: booooooooomba

      Ahojky ty jsi z Moravy??Já taky Brno ale snad pojedu do té Prahy se ségrou *3* tak kdyžtak písni na e-mail *4*
      • Re: Re: booooooooomba

        Ahojky, ja jsem taky z Moravy a mam to taky peknou dalku, ale to neni nejhorsi. V Liberci uz je predprodej a to mam jet jen pro listek pres 350 km, aby mi rekli, ze uz treba nemaji a v Praze na miste, to tam vykoupi prazacky. *10*
        • Re: Re: Re: booooooooomba

          Prodej je od 20:00 kdyz tam budes vcas tezko ti to nekdo vykoupi
        • Re: Re: Re: booooooooomba

          Nojo no *9*
  • To jsou mí pusinky

    Na ně mi nikdo hrabat nebude!!!! *5* *5* *5* *5* *5* *16* *16* *16* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *10* *10* *10* *10* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13*
    • Re: To jsou mí pusinky

      *15* *15* poser se z nich nadržená pubertačko! *15*
    • Re: To jsou mí pusinky

      To se nemusíš bát ty ubožačko, že zrovna po tobě půjdou *1* *1* Oni už svý přítelkyně mají. *3*
  • Co dělá David Škachulďáček:-)

    Zdárek lidi! Hele, nevíte někdo, co je s Davidem ??? Jetli už se vrátil z tý Anglie, nebo co, napiště mi někdo něco jestli o něm něco víte. Já ho posledně viděla v Litvínově.Zdáááááááááá
    • Re: Co dělá David Škachulďáček:-)

      dela v litvinove v truhlarne prej sem to nekde slysela
  • !!!Nabízim zápich!!!

    Čau chlapi, prostřednictvím těchto stránek nabízim vašim přitelkám krásný a dlouhý zápich, zcela jedinečný, jeho dýlka je 25 cm, bude se jim líbit. Po dohodě je možná i sleva. Napište na muj e-mail. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit