Přejít na výpis diskuzí

Lunetic

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
595 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lunetic

    jo sou to best boys chce to nejaky novy album *5*
  • STRANKY

    PODIVEJTE SE NA OFICIALNI FANKLUB STACI NAPSAT JEN LUNETIC A PRIMO POD TOUTO STRANKOU TO NAJDETE JA TAM OBCAS NAPISU JE TO STRANKA POUZE PRO SLUSNY LIDI A PRO FANOUSKY VULGARI VZKAZY ASI SPRAVCE STRANEK NEVIM PO PRECTENI MAZE: JINAK ALES NEKDY ODEPISU MYSLIM ZE JE TO SUPER:
  • vasek jelinek

    to byla sranda tenkrat v roce 2003 kdyz znasilnili vaška jelínka nejaky teplouší mu vojeli prdel a musel jim dat prachy a on to udelal *1* *1*
    • Re: vasek jelinek

      Já nevim jestli je to pravda ale jestli jo tak nevim co se smějete, protože Vašek je moc hodnej a milej chlap. Myslím si že Lunetic mají hodně fanoušků ještě dneska a mohli by se vrátit! *3* *14*
    • Re: vasek jelinek

      Až příště otevřeš tlamu, tak ji použij na něco užitečnýho a nemel takový blbost, byla bych zvědavá na tebe ty srando!
      • Re: Re: vasek jelinek

        sou proste nej moje icq je 565-149-862 *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: vasek jelinek

      jsem to čet,bylo to na oficiálním antifanclubu
      • Re: Re: vasek jelinek

        a to jako věříš všemu co napíšou bulváry atd???a i kdyby je to jeho věc a on určitě nerad slyší!
        • Re: Re: Re: vasek jelinek

          já netvrdím,že bych mu to přál
          • Re: Re: Re: Re: vasek jelinek

            To já taky netvrdím,ale co,to nemá cenu řešit,stalo se stalo,je to jeho věc a on se s tím musel vyrovnat,na co to řešit,když už je to stará rána a ty se neotevírají!
    • Re: vasek jelinek

      oni ho nějací homoni znásilnili?
      • Re: Re: vasek jelinek

        KDYBY NEKECALY , TOHO NAPISOU
      • Re: Re: vasek jelinek

        Ano, k vidění byly i moc "pěkné" fotky, ale nezdálo se mi, že se "to" Vaškovi moc líbilo... *9*
    • Re: vasek jelinek

      to teda nebyla žádná sranda,nevím ale tobě by se ti to taky nelíbilo,kdyby by něco po tak dlouhé době někdo něco vytáhl na tebe.Tak přemýělej co tu píšeš.
  • Písničky

    Ahojky lidičky,
    bohužel mam jen jednu písničku od Lunetic a chtěla bych další prosím poslal by mi někdo na e-mail:smoulinka404@seznam.cz ??????? Písničky od Lunetic?????Písničky většinou jménem:Chtěl bych tě líbat , Rok a den , Dotyky , Only you , Udělám co budes chtít nebo můžete i jiné ale mocinky hezké!!!!MOC PŘEDEM DĚKUJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!! *3* *3* *4*
    • Re: Písničky

      mno Dalca Kaplan napsal jejich poisnicky a proslavil je kdyz sem u nej byla na zpevu tak sem nemohla s tech jeho tanecnich kreaci *3* *15* *15* *15*
  • ALES

    PREZDIVKY: Alik Lehkous Alois PUVODNI BARVA VLASU: tmave hneda BARVA OCI:hneda VYSKA:174 CISLO KOSILE:xl CISLO BOT:8 VAHA:62 NEJVECI PRUSVIH Z DECTVI: vysklena okna rozbite hlavy rvacky se spoluzaky PRVNI PUSA:ve skolce VZTAH KE ZPEVU: bavi me
  • Ahoj!!

    Ahojky já Lunetici uplně žeru...nechápu lidi kteří je nemají rádi já by jsem ani nedokázala je nemít ráda!!A nejvíc se mi lbíí martínek!!!!prosím jestli na ěnj víte ěnjakej kontakt nebo ěnco nebo pokud tu bude at napíše(napište) na crazy.girl-@seznam.cz papa *14*
  • ALES POKRACUJE

    VIRA v lunetik v lidi nekouri drogy nebere obcas pivo whisky Utraceni CD cepice obleceni NEJ FAMA 2deti BMW a dum NEJKURIOZNEJSI DOPIS Divka s nim chtela prijit o panenstvi ZIVOTNI CIL rodina deti VZKAZ FANOUSKUM DEKUJU VAM!
  • NAVRAT

    prosim at je zase kapela lunetic at muzu chodit zase na konzerty prosim kluci dejte se zase do hromady prosim moc .....jestli ano tak moc diky aneta *14* *14* *14* *14* *3*
  • mrkněte

    lidi,mám na www.jangczpjeng.blog.cz-hitparádu a ještě nikdo nehlasoval pro tu vaši slavnou mámu od Luneticů,tak to můžete napravit *4*
    • Re: mrkněte

      tak už si tam 1 člověk cestu našel *3*
      • Re: Re: mrkněte

        už i další a 1.kolo je u konce
  • +++

    jestli budou ty koncerty ... tak si pište, že tam budu :-) jako pubina jsem je žrala ..a ted jako ... hmmm .... o 8 let starší holka ... jim stále fandím .... a at kluci podniknou cokoli ..každý zvlášt nebo spolu ...držím pěsti :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit