Přejít na výpis diskuzí

Lunetic

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
595 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blbůstka

    ahoj všichni kdo chce aby se lunetic vrátil????tak písejte svoje icq.A já vám pošlu petici kterou musí podepsat co nejvíce lidí.A pak to dáme v každém městě na každý sloup a hlavně v Praze a v Kutný Hoře páč znám jednoho týpka kterej se zná s Martinem tak by nám mohl helpnout.Tak co vy na to????já vim že to je kravina ale aspoŇ něco ne? *1*
    • Re: Blbůstka

      a jak se ten kluk jmenuje nějak si nevzpomínám
    • Re: Blbůstka

      Hoj...hele von se s nima někdo zná z KH..?Ptz ja tady bydlim... *1*
      • Re: Re: Blbůstka

        jj zná ten týpek se jmenuje Ondra
    • Re: Blbůstka

      Urcite to blbost neni, tak at se s nim da do reci a pomuze. *4*
  • školačka

    ahoj kluci moc ráda vás poslouchám a všem skazuju aby se vám to povedlo zas se vyhoupnout na horu *3* *14* *14*
  • lunetic

    nevite nahodou jestli lunetici přijedou do ostravy? *14* *14*
  • Koncert

    Jaky jsou podle vas koncerty Lunetic s kapelou videla jsem nejakou ukazecku na netu a spis mi to chvilkama pripadalo jako koncert Vaska Jelinka nez luneticu . Docela mi u nich to tancovani ty salta chybi Y kdyz nemuzu uplne posoudit na zadnem soucasnem koncerte jsem nebila jen dvakrat kdyz mi bilo 14 a musim rict super zazitek ted mam o 11 roku vic . Napiste nekdo svuj nazor
    • Re: Koncert

      no oni už ty salta asi moc nezvladaji preci jen uřž to nejspou ti mladi hosani v nasem veku takže už sou asi opatrnejsi což chapu ..jinak samozrejme neni to už co to byvalo ale jsem rada že se vratily nebo aspon se pripomely pže mi to pripomelo moje mládi a to moje silenstvi .....
  • super skupina

    Já si myslim, že všichni kdo sem choděj
    jsou s Luneticama nějak svázaný jinak by se
    s nima nezahazovali a zbytečně
    nezahazovali čas na těhlech stránkách takže
    přestaňte trapčit a nechte si ty hnusný
    ponámky pro sebe *10* *10* *10* *10*
  • lunetic jsou pekny paka

    Jako nechapu lidi, co je muzou porad zrat...vzdyt jsou ubohy, mrknete radsi na
    http://s14.bitefight.cz/c.php?uid =65092 *10*
    • Re: lunetic jsou pekny paka

      ty ses taky pako *5*
  • Atlanta

    tyo, včera sem byla na jejich koncertu v Mladý Vožici a bylo to supér!! jako teď už je sice neposlouchám, ale bylo fajn se vrátit o deset let zpátky, kdy to byl takovej fenomén. Byla to fakt povedená akce
    • Re: Atlanta

      sou proste bombastucky ja tam byla taky sou supr a az budou mit dalsi desku musim ji mit *14*
  • RE: ...

    Lunetic jsou hotovy, ja myslela, ze se jim to v hlavach dalo do poradku, a ono hovno....
    http://s14.bitefight.cz/ c.php?uid=65092 *16* *16*
    • Re: RE: ...

      ses blba je to nej skupina ze vsech *16*
    • Re: RE: ...

      ale hlavě to mají v pořadku,narozdíl od někoho,at na ně nekoukej a neposlouchej a nech to lidem kterým se líbí.Je to Tvůj nazor ale nemusíš ho dávat ostatním lidem.Ty taky poslách něco jiného tak poslouchej a Lunetic nám nech. *16* *16* *13* *13*
  • fanušička

    ahoj.Lunetic bola velmi dobra skupina pokial sa nerozpadli ale keby sa dali znova dokopy a vratili sa do staryx kolaji bolo by to naozaj super..len keby oni mali zaujem uz ako male dievca som ix pocuvala mala som same ix CD,tricka a tak...bolo by dobre stym nieco urobit bo Lunetic je naozaj respektyve bola velmi dobra skupina...
  • fajn kluci

    ahojik je to velka skoda ze se rozpadli ale pry se sned dali dohromady.nevite kde budou vsude jejich koncerty vim jen o trech. *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit