Přejít na výpis diskuzí

Lunetic

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
595 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to skoda

    Je to fakt velka skoda ze Lunetic skoncili Byla jsem na nich dvakrat skveli zazitek . Nikdy na to nezapomenu Jelo nas Ze skoly asi jedenact pred Rondem jsme se mackaly jak sardinky :Aspon ten Vasek u toho zpevu mohl zustat. Bacskret Boys se vratili tak by mohli i oni vidim ze fanousku maji stale dost. A co vlastne ted byvali clenove delaji vydaji se spolu vubec_?
  • Dotaz!!!

    ahoj mám dotaz.Kde jste sebrali ty pěkný fotky Luneticu??? *7*
    • Re: Dotaz!!!

      Ahojky, moje obrázky Luneticu jsou naskenovaný z různých časopisů.
  • zdal se mi zdal zas ten sen

    jojojo musime je nejak ukecat bo já nevim přece nas fanynky ktere je meji až doted radi nemužou nechat ne....já s nima prošla snad uplne všim od začatku a nikdy srm nikomu nebyla tolik věrná jako jim....strašne mi chybej...
  • MILUJI JE

    Tyto klucíííí jsou upa bomba.... Jsou prostě nejlepší.... Taky mám sen... Ae chci vydět spíš Matina.... Ae nejlepší by bylo vydět je všechny 4... Prostě jsem moc šťastná, že jsou zase z5... Moc jim to přeju... A že prej neumí zpívat??? To byli jen pomluvi... Nic jinýho... A i kdyby... Tanco vat umí VÝBORNĚ!!!!!! Prostě KLUCI DRŽÍM VÁM PALČKY.... *14* *14*
    • Re: MILUJI JE

      Si neskutecna vypatlaná píca zakurvena *8*
    • Re: MILUJI JE

      To byly pomluvy asi takové,jako když by o tobě někdo tvrdil,že neumíš pravopis. *15*
      • Re: Re: MILUJI JE

        Twoe... A vadí ti to??? Hmmm tak to máš blbí... Já se za to nestíd... A tady nejde o nějakej sku*venej pravopis ae o nej skupinu Lunetic... Tak táhni víš kam... *8* *16* *13* *10*
        • Re: Re: Re: MILUJI JE

          Však se neurážej,trochu legrace nikoho nezabilo. *1*
  • je to supr skupina

    lunetic je supr skupina mam všechny jejich skupiny a z Vaškem bych chtela myt deti je užasnej!
  • .........

    Měli by se dát opět dohromady a začít hrát.Řekla bych,že spousta lidím na pěvecké dráze chybí.Musím přiznat,že ještě dnes si ráda pustím některé z jejich skladeb.
  • jupík

    jo a byli Lunetici populární u kreslířů Trnek-Brnek,vždycky,když dávali nějaké vtipy o homosexuálech,tak měli na sobě tričko s nápisem :I srdíčko Lunetic *15*
  • Klasa

    Lunetici kdo je nemiloval.Z jejich hudby číšila radost a i ty raperské začátky tak hrozné byly vlastně úžasné.Když se nad tím zamyslím od jejich strmého vzestupu i pádu uplynulo už dost let ani přesně nevím kolik.Zasloužili by si velký dík za to co pro českou hudbu udělali jen škoda že se rozpadli tak brzo.Jen si představte kde by až nyní mohla být jejich hudba lékem.V dnešní době by to také chtělo nějaký boyband sice takovým kapelám příliš nehovím ,ale boybandy dělají hitparády.Lunetici byli prostě klasika a nikdo je už z našich pamětí nevymaže.Myslím ,že většina z nás už dávno zapoměla na to špatné co je provázelo ,a myslí jen na to dobré co nám v srdíčku udkví na dlouhá léta.Zaslouží si také porozumnění ,které jím do nynější doby z mnoha stran nebylo dáno .Nechci aby byli považováni za výstřel té doby zičený drogami, aférami.Doufám,že budou navždy zakladateli stylu který do té doby a ani teď nemá v ČR obdoby.Díkky lunetici za to ,že jste byli.
  • ok

    Ač mi je 43 roků skupina Lunetic se mi líbí,jsou to takoví skvělí klučinové a člověk s nima omládne,nebo se mýlím? *3*
  • Oficiální webovky

    Lunetic už zase mají vlastní wwwstránky a jsou pěkné tak se na ně podívejte www.lunetic.eu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit