Přejít na výpis diskuzí

Lunetic

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
595 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Davide jjsi nejlepší

    Pro mě Lunetic byl a vždy bude nejlepší skupinou na světě.Poslouchám je každý den,ale mám jen jedno cd Na Přání.
    Davide jsi ten nejlepší,kéž bych tě mohla jednou vidět naživo nebo se tě na něco osobně zeptat.Vašku tebe mám také moc ráda.A pokud jde o Aleše a Martina ti dva jsou skvělý,ale nic pro mě.Kdyby jsi chtěl někdo o nich povídat tak:604327587 *14* *14* *14*
  • jste suprrr

    lunetic byly jste a budete supaaa skupi ale nechapu proc jste se rozpadly *14* *14* jestli si to nekdy prectete tak se plosimmm snazte vratit
  • zajímavý rozhovor

    na kultura.idnes.cz *1*
  • Tak to vidím já

    Mám upřímnou radost z toho,že jsou Lunetic zase zpět na naší scéně!Tahle muzika sice není zrovna mou nejoblíbenější,ale uznejte,že ne každej se dokázal za svou kariéru tak prosadit.Zlí jazykové tvrdí kdecos,ale pomluvy jsou jen známkou toho,že jim někdo závidí to,co sám nikdy nebude mít.Tak jim to přejme.Hodně štěstí kluci! *4*
    • Re: Tak to vidím já

      Ono to asi bude jednoduché být oblíbeným zpěvákem u mladých dívek,stačí zaspívat nějaké písně o lásce a o rodině,dát dohromady partu mladých mužů a jaký mají ti chlapci hlas,to už není pro ty fanynky důležité *9*
      • Re: Re: Tak to vidím já

        jenomze oni nebyli oblibeny jenom u llich divek.
        • Re: Re: Re: Tak to vidím já

          A dokonce i někteří mužové jim fandí
          • Re: Re: Re: Re: Tak to vidím já

            jojo presne tak
            • Re: Re: Re: Re: Re: Tak to vidím já

              a dokonce i když ti mužové nejsou takoví,jak si z nich dělají srandu Genzer se Suchánkem *1* *15*
  • Pozor!!!

    ahoj prosím všechny fanoušky luneticu ať se podívají na blog www.qvak-lunatique-kvak.blog.cz a pokud umíte zpívat tak napište ten komentář páč co nejvíce komentářů bude tím pádem máte vědší šanci na počest luneticu založit se mnou skupinu která bude se podobat trošku luneticu a kdybychom vydali desku tak pozvu Martina Kociána,Aleše Lehkýho a Vaška Jelínka na křtění CD...a to si pište že na ně mám kontakt tak pište!!!!do blogu
    • Re: Pozor!!!

      mas fakt super blog!!nej!!! *3* *3* *4*
  • ..

    Lunetici vy ste se zbláznily??? lidi proberte se ti vyšli z mody asi před 12 lety!!!!!!!!!!!!!!!! *13* *13* *8*
  • ...

    v té době byli kapacity...Taková sláva,prachy a buchty po nich letěly...18letí fracci (to nemyslím doslova) a šli na vrchol slávy...hmmm *5* *13*
  • mam je rada

    byla to nejlepší skupina a je kterou poslouchám mám je moc ráda i když o nich říkají že jsou homo..............atd *14* *4* *14*
  • lunetic

    no prostě to bude tim že jsou nejlepši *14*
  • Luuunetiic

    Sem si myslela ze uz je nemuze nikdo poslouchat leda tak ze srandy,vzdyt ty pisnicky sou mega sracky,a zpivat neumi ani jeden,uz chlapcum dosly penize tak se vracej,ale jedno se jim uprit neda ze na ty jejich hitovky *1* ,je sranda zpivat a tancit,rok a den nebo at je hudba tvuj lek to je takova prdel sem rada za to ze tyhle songy jsou,jelikoz bych se nemela na co zasmat a vyblbnout,jinak vas fans neurazim ani vas nechci nastvat,jen sem vyjadrila svuj objektivni nazor.
    • Re: Luuunetiic

      tak sem ty kravo nelez kdyz se ti lunetic nelibej!!!
      • Re: Re: Luuunetiic

        Chabe nadavky na to se zmuses,si fanousek lunetic,take nepredpokladam ze bys mela inteligenci,ale to neplati samozrejmne o vsech fans,ale nadavky to umi kazdej,ale argumentovat uz asi ne,promin ale tohle je diskuze,takze sem sve prispevky muze dat kazdy,ja prece nepisu ze to sou curaci nebo tak,vyjadruju se myslim bez sprostych slov,ale to ty se asi nenaucis.
        • Re: Re: Re: Luuunetiic

          já teda bych se do toho taky chtela vložit pže kazdy má svuj nazor a je fakt že sukna ho tady napsala slusne to jo ale proc ho sem pise když lunertici neposloucha na to sou na jinych strankach jiste take nejake ankety tak si to piste lidi tam bo si založte vlastzni anti diskusi a je to ...a maji prostor vsichni tohle je stranka pro fanousky tak by se to melo dodržovat ....jinak nazor nikomu neberu,a tohle je je vcelku neutralni a neuražlivá diskuse od sukny ale rikam založte si vlastni debatu na twema proc a kdo je nemá rad a spoustu nadavek a kritiky mužete psat tam pokud to chcete ventilovat já vam taky nelezu na stranky vasi oblibene kapely anepisu tam že to jsou debilove a kdejakou kritiku pže tam nemám duvod chodit na ty stranky ...tot vše diky za muj prostor....
        • Re: Re: Re: Luuunetiic

          vis c je pis chabi???kdyz soudis inteligenci lidi podle toho co poslouchaj. Ty tady kritizujes kalouse ze ti nadava jo mas pravdu prispevky sem muze psat kazdy ale kalous ma taky pravdu proc sem chodis kdyz je nemas rad/a? Je hezky ze se vyjadrujes bez sprostych slov ze jim nenadavas atd. ale vysmivas se jim. Vzivote nepochopim lidi kteryse vysmivaj skupinam jako Beatles,Tokio hotel,Lunetic,U2 a mnoho dalsich. Nejzajimavesi na tom je ze se jim vysmivaji lidi co nikdy v zivote neco takoviho jako oni nedokazali.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit