Přejít na výpis diskuzí

Lunetic

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
595 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • koncert v liberci

    ahojky byla sem na kouncertě v liberci a bylo to super všechny písníčky sem znala a všichni je tam zpívali:) doufám že ještě udělaj ňáky koncerty a nebo by se mohli zas dát dokupy a zpívat jako dřív *14*
    • Re: koncert v liberci

      jooo no...lásky moje nebeský...a koncíky sem taky nějak nestíhala...jednou sem něla představení no a taky byl Mikuláš...a hlavně: mám debilní sourozence :(
      *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: koncert v liberci

      jojo tak to sme dvě.Ja sem totiž měla takovou smůlu že jsem nebyla ani ja jednom koncertu,protože bohuzel mi to nevycházelo nebyla sem vůbec v CR,takže doufam že kluci udelaj ještě nějakej koncík . *4*
  • Davidovo dlouhy vlasy

    vite proc ma dlouhy vlasy? *1* aby si s nima moh utirat prdel od sracek *1* *1* *1* *1* *15* *15* *15* *15*
    • Re: Davidovo dlouhy vlasy

      vim, dělá si tzv. přehazovačku aby si zakryl svou pleš *1* *1* *1*
    • Re: Davidovo dlouhy vlasy

      Radeji bud zticha ty debile! Vubec ho neznas! Ani nechci vedet jak vypadas ty, ty chudaku. Vsadim se ze o nej byl vetsi zajem nez se tobe vubec muze snit. Nikdo tu neni zvedavy na tvy blby kecy!!! Tak si to nech od cesty. *16*
      • Re: Re: Davidovo dlouhy vlasy

        chudinko *15* *15* *15* vsadím se, že si nějaká zamindrákovaná stará panna co si to dělá sama jedním prstem *1* *1* *9*
        • Re: Re: Re: Davidovo dlouhy vlasy

          ses fakt chudak podivej se nejdriv sam nasebe a pak krityzuj jiny a co ty vys treba si to sama nedela mel bys radsi neka zalist a drzet hubu nes me vazne naseres *16* *16* a neco se ti stane *9*
          • Re: Re: Re: Re: Davidovo dlouhy vlasy

            čůzo jestli seš emo tak já sem svatej papež *15* di se vyprstit nad plakátem těch buzerantů co neví co je pořádná hudba!tohle sou shity pro malí holčičky puberatčky nadržený!! *16*
            a bejt tebou bych si šla zvopáknout češtinu + pravipis je to bída! *15*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Davidovo dlouhy vlasy

              sorry *pravopis *3*
          • Re: Re: Re: Re: Davidovo dlouhy vlasy

            zalez panno *15*
  • lowe

    Awoiky mocka vas miluju uz asi od 6 let...vzdycky sem nejvic milovala vaska a martina...ste mocka dobi tak proc uz nezpivate naky new song....mate upa bozi hlasy
    *14* *14* *14* *14* *14*
  • hodně štěstí

    Ahojky jak jsem byla menši tak jsem vás poslouchala a chodila na koncerty ktere jste pořádali v Ostravě.A hodně,hodně dávno na narozeninách Orionu nebo co bylo za rádio. Ale proč neuděláte koncert v Ostravě? 18* Ráda bych se na vás přišla podívat.tak vám držim palce ať se vám daří a doéstanete se zase na špici jako předtím. ahojky *3* *
  • Homosexuals

    no ja si myslim ze by se exLunetici vratit mohli ale s jinym nazvem, co treba pod nazvem Homosexuals *3*
    david by pohazoval svou certve dlouhou proridlou a zmastenou hrivou vydaval by neartikulovany skreky martin by moh vystupovat uplne nadranej a radoby rapovat do toho vasek by nam vystrih nejaky striptyz cislo a predstiral by zpev a ales by si hral na velkyho sefa a neco by semo tamo zaskrehotal do mikrofonu *14*
    • Re: Homosexuals

      někteří lidé jim přezdívají-Buzetic *1*
    • Re: Homosexuals

      dobrý nápad *1*
    • Re: Homosexuals

      tak si pěkná píča
    • Re: Homosexuals

      si asi vadna ne??????????? *7* *7* *7* *9* *9* *9*
      • Re: Re: Homosexuals

        Nejsme vadný děvko! *15*
  • petice!

    petice je založena : http://www.petice.nazory.cz/petice/ petice-detail.php?id=111
  • proč se nevrátily Lunetic

    Ahojky lidičky nevíte proč se nevrátila skupina Lunetic... Kdo to ví tak ať napíše dík předem *3* *3* *3* *3* *3* *3* *4* *4*
    • Re: proč se nevrátily Lunetic

      to je teda otazka proste uz nechtej je to kazdyho vec ale myslim by chtelo hodne lidi aby se vratili nutit je nemuzem a do zadnyho hampejzu fakt nepatri patri tam mozna tan kdo to psal lidi kteri tuto skupinu nemamji radi radi tak ji nemusi nadavat mi jejich skupinam nebo spevaku taky nenadavame proste se nam liby jajich pisnicky co je na tom a us me stim fakt nestvete *16* *8* *5* ste stim fakit ubohy prectavte si jak by bylo vym kdyby vam to nekdo rikal o vasi skupine do smichu by vam zrovna nebylo tak si to uvedomte a ja vam budu vazne vdecna *8* prosim nema nekdo mp3 pisnicky od lunetic?????????
    • Re: proč se nevrátily Lunetic

      Protože patří do hampejzu *16* *5*
  • Desky

    ces kolik udelate alb jeste a jeste diky za tu posledni best of lunetic
  • Přání

    Čauky lidi! Nemáte náhodou nějaké písničky mp3 od Luneticu. Nemůžu je sehnat.
    Moc dík *3* *4* *14* *15*
    • Re: Přání

      Ahojky plomin ale nwm kde by si je sehnala já mám totiž jenom kazetu která je po sestře které už je 20 a k ní jsem přišla jenom pro to že je sestra pořád posklouchala a já už jako malá jsem si an ně zvykla a sestra je už neposlouchá *7* No tak jsem si tu kazetu vzala a teď je poslouchám každej večer když jsem an netu asi 4 hoďky pořád dokola *1* *3* *14*
    • Re: Přání

      mám...a najdeš je na netu stačí zkoušet je všude vyhledávat a určo najdeš *4*
  • NEJŮŽASNĚJŠÍ

    NEJŮŽASNĚJŠÍ SKUPINA NA CELÉÉM SVĚTĚ!!! MILUJU STRAŠNĚ MOOOOC MOOOC MOOOOC!!!NEJDOKONALEJŠÍ NEJSLADČÍ LÁSKY MOJE!! MILUJUUUU!!!! :-* *14* *14* *14* JSEM STRAŠNĚ MOOOOC ŠTASTNÁ,ŽE UŽ JSOU ZASE ZPÁTKY!!!! :)) MŮJ SEN!!! DĚKUJU NEHORÁZNĚ MOC
    • Re: NEJŮŽASNĚJŠÍ

      *8* *8* *8* *8* *8* Aby si se neposrala ty píčo posraná prosimtě ty si o tebe nevopřou ani kolo ty mrdko zamrdaná *15* *15* *15*
      • Re: Re: NEJŮŽASNĚJŠÍ

        kindis to sis dal dobrou přezdivku to sedi....sis mel misto i dat u jako kundis vis...to by k tobe sedlo lip ....když lunetici nemás rad co vubec lezeš na jejich stranky vis že tim podporujes navstevnost teto stranky????...takže ti vlastne moc dekujem... *1* jinak takovy omezence lituju pže krome sprostych slov je jejich slovni zasoba vyčerpána a vubec je nereste takovY lidi holky sou tov podstate chudaci a sileni pesimisti.......pááá
        • Re: Re: Re: NEJŮŽASNĚJŠÍ

          *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
          • Re: Re: Re: Re: NEJŮŽASNĚJŠÍ

            dosly slova co?????
            • Re: Re: Re: Re: Re: NEJŮŽASNĚJŠÍ

              Kindís je primitiv, závidí jim že jim stačilo vylezt na podium a i s nic moc zpěvem oslnit všechny baby, asi to je nějakej honibrk. Nelze ho než litovat *9*
          • Re: Re: Re: Re: NEJŮŽASNĚJŠÍ

            lepší byt buzerant než mit v hlave nasrano.....
            • Re: Re: Re: Re: Re: NEJŮŽASNĚJŠÍ

              Jediny kdo ma v hlave nasrano ste vy protoze kdyz muzete poslouchat neco jako je tohle tak ste vypatlany az zustava rozum stat *8*
          • Re: Re: Re: Re: NEJŮŽASNĚJŠÍ

            co směješ se své debilitě? tak dej pozor aby ses neudusil
            • Re: Re: Re: Re: Re: NEJŮŽASNĚJŠÍ

              Ne smeju se tomu jaky ste tady vsichni buzeranti
      • Re: Re: NEJŮŽASNĚJŠÍ

        Hele Kindís uklidni se nebo uklidnim já tebe, přestaň tady urážet lidi ty sračko vymrdaná do mí kámošky se nevážet nebudeš nebo ti roztříšim lebku *16*... Kurva, až si poslouchá každej co chce, až každej píše co chce, když má Lunetic ráda tak proč by nemohla o nich napsat, že jsou skvělí??? Takže ti radím, aby ses uklidnil a ušetřil nás tvejch trapnejch negativů *10*
        • Re: Re: Re: NEJŮŽASNĚJŠÍ

          Tebe bych si dal k snídani ty buzerante *5*
          • Re: Re: Re: Re: NEJŮŽASNĚJŠÍ

            *15* *15* *15* *15* joj netrapči za monitorem velkej kádr ve zkutečnosti posrané malé 8 leté dítě
      • Re: Re: NEJŮŽASNĚJŠÍ

        Hele Kindís uklidni se nebo uklidnim já tebe, přestaň tady urážet lidi ty sračko vymrdaná do mí kámošky se nevážet nebudeš nebo ti roztříšim lebku *16*... Kurva, až si poslouchá každej co chce, až každej píše co chce, když má Lunetic ráda tak proč by nemohla o nich napsat, že jsou skvělí??? Takže ti radím, aby ses uklidnil a ušetřil nás tvejch trapnejch negativů *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit