Přejít na výpis diskuzí

Lunetic

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
595 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Comeback

    Ja je chci taky zpatky! Ales psal jak jsou zaneprazdneni, ale na Agare uz moc nemoderuje. Vasek okrada starenky,Martin je velkej raper, kteryho nikdo nebere a David?
    Nedelej truhlare, mas navic. Miluju te Davidku *14*
  • LUNETIK A JEJICH NAVRAT

    ja taky znam hodne lidi co by VAS CHTELI SPATKY TAK TO ALESPON SKUSTE NEBO UDELEJTE ALESPON NAKY VZPOMINKOVY KONCERT *14* *14* *14* PLOSIIIIIIM *14* *14*
  • mejl

    tady jsou naky mejlina ne tak jestli chcete tak jim to napiste trba to pomuze aby se dali zase dohromady takze na alese lehky@agara.cz na martina noggin@nogginmusic.cz *14* tak se vratteeee
  • Lunetic pojede

    Kluci budou hrát určitě další koncerty, zatím jen po diskotékách, ale myslím, že se znovu chytí.
  • hurááááá

    Lunetic a Holki zpátky na pódiích. No to je prostě bomba. Jsou to mé nejmilovanější skupiny. Znám komplet jejich skladby a moc se na jejich koncerty těším. *14*
    • Re: hurááááá

      holki taky?
      • Re: Re: hurááááá

        no holki taky *3*
  • nazdar

    příznivci Luneticu,jak se vám líbila úprava písně-Dotyky-v podání Izera a Dobrodinského?
  • lunetic a jejich navrat

    jdete na www.lunetic.wz.cz a tam se neco dozvite jdete na goostbook ale uz je tam moc prispevku tak si to posunte o jednu stranu ale fakt tam kouknete *14* *14* *14* *14*
  • Lunetic

    Je fakt dobře že se vracíte! já vás úplně miluju! *14* *14* *14*
  • Comeback

    Jo no ja tomu ani naknemuzu uverit ani ted,ze se vratili vzdycky kdyz slysim jmenom skupiny Lunetic,tak mi probehne hlavou dlouhovlasej martin a ostatni clenove kapely jeste jakou mladoucky a vybavi se mi detstvi.Bylo mi asi 8 kdyz se kluci proslavili.Nojo nak druha trida a byvali jeste kazety *15* .A uz od 8 taky touzim po tom zeptat se kluku na miliony otazek,ktery mam celou tu dobu pro ne pripraveny no snad se mi to nekdy postesti.A co vy jedete na koncik aspon na jeden? *3*
  • paja

    to je pecka jako holka jsem musela mit ten velkej plakat z bravicka!byli jste supr a doufam ze porad budete ze to rozjedete znovu ve stejnym stylu!Byla by skoda to vzdat! *4* je mi sice 21 ale porad si to poustim doma kdyz vzpominam na stary cas!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit