Přejít na výpis diskuzí

Lunetic

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
595 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • info

    http://www.facebook.com/photo.php?p id=1488740&id=53232409150#/pages/Lu netic/53232409150?ref=nf
  • Ahoj

    Doufám že nevadí že se přisám už mě to inkognito nebaví *3* *3*
    • Re: Ahoj

      prosimte byla a jste super kapela dejte to zase dohromady ja vas miluji a zeru vase pisnicky napis mi na mail Kochova26@seznam.cz
    • Re: Ahoj

      ty jsi fakt martin kocián? *14* jestli jo napiš prosím an e-mail crazy.girl-@seznam.cz
    • Re: Ahoj

      ahoj martinkumam prozbicku psala jsem sem jsem martina z rybycka1986@seznam.cz ze mam 3male syny nedostanu se sem moc casto tak kdyby jsimohl odepis mi na email rada bych aby jste se vratili a mohla taky zpivat pokud mozno ozvi se dekuji moc martina jste fajn nejvic ty
    • Re: Ahoj

      ...četli jste někdo ten článek dneska v Blesku ??? *15* *15* *15*
  • ALES POKRACUJE

    CO RAD leto holky jidlo muzika kamarady rodinu deti CO NESNASIM: zavist nasili rasismus DIVKA: musi to zajiskrit BARVA:cervena VZOR:BSB Robin Williams MUZIKA:cerna rap soul AUTO BY PORIDIL:VW GOLF NEJ OKAMZIK:koncerty NEJHORSI:blesk noviny TRAPAS:Kdyz upadla cena na Slavikovi
  • ˇPořád dobrá muzika

    Ať se to už někomu líbí nebo ne, tahle skupina se dostala do podvědomí nejen dívek, ale i kluků, rodičů, prarodičů...Někomu se jejich hudba líbí, někomu ne. Většinou je nemuseli kluci, ale to jen záviděli a v menší míře se jim nelíbila jejich styl hudby. Občas si na netu najdu jejich hitovky a pravda je, že se mi pořád ta muzika líbí. Ať se jim ty koncerty vyvedou. *3*
    • Re: ˇPořád dobrá muzika

      máš pravdu, jo a si týpek
  • Si děláj prdel

    Horší zkupinu sem nezažil!!!Jak tohle někdo mohl poslouchat.Hrůza.Doufám že to bude zas propadák!!!!!Lunetic parta buzeratů!!!! *8* *1* *5*
    • Re: Si děláj prdel

      já už bych se holky ani nad takovymi to vzkazy negativnimi tady nepozastavovala pže nekdo takovej bejt musi no dycky je nekde nejakej jeden debil kerej vše překazi....at se vykecá,to je nejakej chudak kerej za to v podstate nemuže až je mi ho spiš lito...takže to vubec nerešte todle nas je stejne zatim vic a dokud tomu tak bude i nadale tak se nemáme proč takovyho chudaka bat....no ne????
      • Re: Re: Si děláj prdel

        No jo máš pravdu *3*
    • Re: Si děláj prdel

      hm a máš důvod proč je takto sprostě soudíš...sám neumíš česky a budeš je urážet táhni do chánova ty ubožáku jeden zapráskanej *16*
      • Re: Re: Si děláj prdel

        dobrý *4* xxx *4*
        • Re: Re: Re: Si děláj prdel

          díky *3*
          • Re: Re: Re: Re: Si děláj prdel

            Máš e-mail??Pokecáme *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Si děláj prdel

              Elča-jj mám
    • Re: Si děláj prdel

      *13* Zkupina ty jo mazec
    • Re: Si děláj prdel

      ty demente!Když je nemáš rád a neposloucháš je tak sem nelez kurva!A nekaz to těm ostatním!!!ty bys na to podiu vlezl možná tak s rozklepanejma nohama a mokrýma kalhotama a newvkoktal bys pomalu ani jedno slovo natož ZAZPÍVAT celou písničku a u toho tancovat!S tím tvým krákoráním!Takže běž do prdele a už se nevraci ty buzerante! *16*
  • Zpátky

    Držím klukům palce, při jejich comebacku, vždycky patřili k mé oblíbené muzice. Kluci do toho! *14*
  • desky

    mam od nich desky Cic Cak Platinová Edice a Časoprostor
    • Re: desky

      a našel jsem doma i Nohama na zemi a vsechny 3 mam na kazete
  • lunetic na nove

    zrjtra v 21 10hodin davaji na nove porad vikend jde bude lunetic si nenechte ujit *3*
    • Re: lunetic na nove

      Jj kukala jsem na to kéž by se to zase vrátilo bylo to supééér *14*
  • Prosííím

    Prosíííím prosíííím dejte se zas do hromady
    jste ta nej skupina kterou znan! Mam vás ráda uš od malička pls dejte si ještě jednu šanci. Prosím a myslim že nejsem sama kdo
    by si to moc přááál! Zatim papa a kdybi si chtěl o nich nikdo pokecat tak ať se ozve!
    Pápá Miluju LUNETIC *14* *14*
    • Re: Prosííím

      jjjjjjjj Aky si to móóc přejůůůů kéž by se zase vrátilíííí *14* *14* Strašně móóc se mi po nich stýskáááá :-) A nemůžu zapomenout na ty chvíle na koncertech a na autogramiádu u Jungmanově ulici *4* .kééééééž by se to zase vrátilóóó.Kéž by se zase dali dohromady a udělali by nějakej srázek s faninkama já bych na 100% přifrčela :-) A lááááda bych si pokečalááá *3*
  • Slavík

    Jak je to s tím hlasováním do slavíka. posílala jsem hlasy mimo jiné i pro lunetic . Nevím ale jestli je přijali . Měla by prý přijít nějaká odpověď. Mě přišlo jen potvrzení o odeslání,tak jako mi to chodí u každé SMS. Tak teda nevím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit