Přejít na výpis diskuzí

Lunetic

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
595 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lunetic a jejich navrat

    tak lidi spite se taji nic nedeje *9* a pridejte se do fanklubu *3* jansy
    • Re: lunetic a jejich navrat

      musí se vrátit *14* *3* *3* *4* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • Re: Re: lunetic a jejich navrat

        Stím souhlasím musí se vrátit musí... *14* *14* *14* *14* *14*
  • konečne

    sem strasne rada ze se vracite ja kdyz sem se to dozvedela tak sem tomu nemohla uverit, ale sem moooooooooooc stastna. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1* *1*
  • MILUJU

    MILUJU JE! ALEŠ...UAH
    • Re: MILUJU

      ne asi ales je fakt mooccccccc krasnej me se teda taky liby *14* *14*
    • Re: MILUJU

      nejsi ty náhodou nadržená... *1*
  • Huráááááááááá jsou zpatky

    Lunetic posloucham uz od detstvi se s voji starsi segrou je upa milujeme *14* *14* sou ploste uzasny *14*
  • moc držím palečky...

    moc držím palečky a přeji jen,aby se vám povedlo,vše dle vašich představ a předsudků...moc vám to přeji *3*
  • Krása

    Co sem slišela videa s toho koncertu tak zpívají pořád skvěle a je good že se vracejí.Milujuje sou nejnej skupina sou prostě super *14* *14* *14*
    • Re: Krása

      *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* to snad ne ty si ale mega supr ultra kráva
  • eso

    Ahojky!! chtěla jsem se zeptat, jestli se někdo díval na eso na nova.cz na Lunetiky, já to tam nikde nemůžu najít, tak jestli byste mi mohli poslat odkaz....... díky *4*
    • Re: eso

      jinak se na to muzes podivat tady http://archiv.nova.cz/multimedia/es o-29-11-2008-lunetic-a-wohnout.html ale neni co celi je to jeno sestrihany celi to asi nenajdes nikde *9*
    • Re: eso

      :-) ja se na to koukala byli dokonce i na Ocku *4* tak byli asi 2 dyn pred tim esem
  • Přáníčko

    Ahojky mám mocinky ráda Martínka... *1* No a poslouchám Lunetici pořád dokola..asi 4 hodiny večer v kuse *1*Mocinky by jsem si přála aby ste mi napsali na e-mail:VanessaHu@seznam.cz nějaký kontakt na Marťu nebo na kohokoli z Luneticů mocinky plosím jestli jo tak mi plosím napište mocinyk děkuji mám je mocinky ráda ! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4*
    • Re: Přáníčko

      to tedy nejsi sama kdo je posloucha porat do kola
      • Re: Re: Přáníčko

        Asi tak :-) *3*
  • super klucííí

    Lunetic je nejlepší skupina mýho živita, prostě super klucííí *14*
  • to jsou prostě moji milačci

    tikhle kluci jsou moji milačci.když mi bylo 13 roku byla jsem na jejich koncertě v ostravě.a už uplynule 10let a stale je posloucham.muj sen vzdycky byl potkat vaška jelinka ale bouhžel se nikdy nesplnil a myslim že se taky nikdy nesplni *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit