Přejít na výpis diskuzí

Lunetic

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
595 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ??

    lunetici.. *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Super

    Mám vás moc ráda Jste bezvadná skupina a je mi líto že jste se tenkrát rozpadli doufám že vám to víde i teď moc vám fandím jo a mimochodem bydlím na Meziboří jako ty Vašku a prosím ozvěte se mi nikdo na email toto je on: Dominika.Urban@seznam.cz tak se nikdo ozvěte vaše velká fanynka *3*
    • Re: Super

      Přijeď na ně v sobotu 7. února do Mladé Vožice u Tábora. Míra
  • Navrat

    Jak je mozny, ze takova skupina jako byly Holki se vraci a Vy ne? *9* Meli byste si to jeste rozmyslet.
    • Re: Navrat

      Ten návrat neni tak lehký. Někteří kluci by chtěli ale David už má jiné zájmy *9*
      • Re: Re: Navrat

        ahoj martine vratte sezpatky pokud to pujde mam vas moc rada nemel jsi nekoho z rodiny v praze4krc detsky dijadnosticky ustav nepamatuji si uz jeji jmeno hrozne rada bych chtela taky nekde spivat ale nejdeto mam3male syny a nemam na to sanci se nekam dostat ani penize ale je to muj sen pokud by jsi mi mohl odepsat byla bych moc vdecna muj email rybycka1986@seznam.cz dekuji martina *3*
      • Re: Re: Navrat

        ahoj martine vratte sezpatky pokud to pujde mam vas moc rada nemel jsi nekoho z rodiny v praze4krc detsky dijadnosticky ustav nepamatuji si uz jeji jmeno hrozne rada bych chtela taky nekde spivat ale nejdeto mam32male syny a nemam na to sanci se nekam dostat ani penize ale je to muj sen pokud by jsi mi mohl odepsat byla bych moc vdecna muj email rybycka1986@seznam.cz dekuji martina *3*
      • Re: Re: Navrat

        Tak se na něj vykašlete:o))))
        půjde to i bez něj *5*
  • slečna

    *4* *4* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • miluju

    mijuju vás vratte se je mi 14 let a jsem do vás blázen *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4*
    • Re: miluju

      to nevis ze se vracej jo a maj novou desku *14* *5*
  • podpisy

    plsky mohli by jste mi poslat nějak vaše podpisy moc to pro mě znamená.
    • Re: podpisy

      ja je mam chces klidne ti je poslu i s fotkama *5*
  • Lunetic

    Je možný sehnat DVD od Lunetic?
    *3*
    • Re: Lunetic

      ano, budou je krtit na koncertech 5. +6. 12 08
    • Re: Lunetic

      BOhužel tě musím zklamat ale vše se dá sehnat jen na VHS *7*
  • jj

    dej mi svatek meli pokracovat kvuli tomu ze bral martin drogy to je kravina martinova chyba
    • Re: jj

      Tak ale ve 3 to nezvládli a tak já se Martinovi nedivim, že tu slávu neunesl, vem si jak byli mladí...
      • Re: Re: jj

        ahoj souhlasím s tebou...každý se do nich naváží že fetovali atd..ale kdyby se nad tím trochu lidi zamysleli tak to není jen u nich ale i u jiných kapel co se takle rozpadli....myslim že i Queeni taky něco podobného měli nebo to byla jiná kapela to už je jedno...
  • Navrat Luneticu

    Ahoj, mozna to sem uz nekdo psal, mozna ne... Kazdopadne comeback lunetic se bude konat a to v ramci 2 exklusivnich koncertu: 5. 12. 2008 - Liberec (club All inclussive -libimseti.cz/Babylon) a 6. 12. 2008 Praha (club All inclusive). Jinak muzete navstivit i nase forum na lide.cz, diskuse, Lunetic...
    • Re: Navrat Luneticu

      jj tam chodim
    • Re: Navrat Luneticu

      no tak to je super zpráva ..a nevíš jak je to s lístkama??? bude předprodej nebo ..aby na mě zbylo :-)) dííky :-)

      děcka to je síla ..si připadám jak za mlada :-)))
      • Re: Re: Navrat Luneticu

        škoda že tam nemůžu jít:'-(próóóč sakra!!! *8* *8* *8* *8*
      • Re: Re: Navrat Luneticu

        To nevim, sleduj libimseti.cz nebo primo stranky clubu
  • Nazdárek

    ahoj asi se ptám zbytečně ale zeptám se.prosím vás nemáte někdo na Martina nebo na někoho z luneticu icq nebo skype nebo mail??????????????????????????????? prosím o odpověď.Předem díky moc *8* *14* *1*
    • Re: Nazdárek

      mam e-mail :noggin@nogginmusic.cz
      • Re: Re: Nazdárek

        díky
        • Re: Re: Re: Nazdárek

          nemas zac ja uz sem mu psala i koukla na web je moc hezkej a ta pisnicka taky
          *4*
          • Re: Re: Re: Re: Nazdárek

            jsem mu taky psala...a ty písničky jsou super...jsem mu psala že se znám s jednou jeho kámoškou tak snad se ozve... *8* *8* *16* *15* *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit