Přejít na výpis diskuzí

Lunetic

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
595 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Alesku

    Alesku ozvi se jeste. Jsi jediny, kdo nam alespon neco povi a vi toho nejvic. Uz jsi v radiu jako doma, ze? Uvazuji i ostatni o navratu? *3* Mej se
  • dotaz =)

    ahoji lidicky nejsem tu zaregistrovana ale chtela bych Vas poprosit nevite nahodou kdopak ucil ty supa kluciky tancit?? ja jen jestli to nevite... jinak jestli Mete na nekoho z nich nejaky kontakt mejl ci tak neco poslete mi to prosim na muj mejl Terisek13.8@seznam.cz
    Dekuji mockrat *3*
  • Huráá jsou zpět

    Když vidím Lunetic, tak si vzpomenu na mé dětství.Tehdy mi bylo 11 let a ten boom byl neuvěřitelný. Každá holka ze sídliště kluky milovala a bylo úžasný, když jsme seděli na lavičkách a zpívali Mámu, Only you atd. Chlapci moc vám děkuji za vše krásné co jsem díky vám prožila a přeju vám hodně úapěchů v nové tvorbě *3* *4*
  • Lunetic je prostě THE BEST

    Lunetic byl,je a bude vždy doopravdy vždy NEJLEPŠÍ NA TOMTO SVĚTĚ!!!A tadyto je pravda co napíšu
    možná některým bude vadit jo ale mám k tomu svůj důvod proč to píšu.Takže se nezlobte.Myslim si že to kluky z luneticu moc potěší.
    je to pravda.
    LUNETIC JE NEJLEPŠÍ,KABÁTI JSOU NEJHORŠÍ!!! *1* *1* *1* *15* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Lunetic je prostě THE BEST

      Jako nic proti Kabátum,ale je to vtipné .Lunetic Lunetic *15* *15* *15* *14* *14* *3*
      • Re: Re: Lunetic je prostě THE BEST

        já kabáty nesnášim páč se s nima zná můj debilní bratránek(on je snad na nich závislej nebo co)a mě sere tím že jsem se ho jednou zeptala zda se nezná s někym od luneticu a víte co mi řekl???že prej je radši že je vůbec nezná....tím mě fakt nasral blb jeden
        • Re: Re: Re: Lunetic je prostě THE BEST

          ahojec on se zná s kabátama? A nemohl by vojtka požádat o ten pásek co nosí jak je tam napsáno Kabát? kuju za odpověď :-) *3*
          • Re: Re: Re: Re: Lunetic je prostě THE BEST

            ahoj jo zná se s kabátama ale já mího bratránka nemusim takže když tak zkus napsat na stránkách kabátu že mě znáš a že bys chtěla ten pásek jo...jinak www.kabat-fans.cz tydle stránky jsem myslela a na diskuzi to napiš jo...on ti určitě odepíše...kdyby byl nějak hnusnej tak to neřeš *9*
    • Re: Lunetic je prostě THE BEST

      škoda že nemaj nějakej Gay club,nebo jo?jsou k sežrani. *14*
  • koncerty

    je super že boudou mít další koncerty martin to řikal na tn.cz tak se na to podívejte
    • Re: koncerty

      no me je ted už 24 a ty jo blbnu zase jak kdyby mi bylo 15 pže tim koncikem a tak mi to pripomelo moje mladi a tak vše....mi plesalo srdce znova jak sem je videla ty jo a to sem si myslela jak už mám rozum..... *1* no upe moc klukum dekuju a ty nove vberze pisnicek sou naslapnuty pekne...takže dekuuuuuuuuuujuuuuuuuu a davejte o sobe vedet...páááááá
  • lunetici

    myslim ze vsichni znete pisnicku cik caka vyte o cem je o tom ze nikdo nevy jak dlouho bude zit a to by si meli uvedomit nevedi co je ceka tak si myslim ze by se meli dat dohromady dokat to de a ne as se neco stane a pak to nepude
    prosim kluci uvedomte si to
  • pisnicky

    *14* *14* *14* jejich nej pisnicky jsou dotyky a mama
    *3* *9*
    • Re: pisnicky

      *15* *15* *15* *15* *15* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *15* *15* *15* *1* *1* *1* *1* *1* TO SY SNAD Děláš prdel ty trapko *15* *15* *15* *15* *15* *1* *1* *1* *1* *1*
      • Re: Re: pisnicky

        hýždi si z té písně dotyky udělali Zdeněk Izer a Marek Dobrodinský *14*
  • Super

    ja super že se vrací já je miluju a těšim se na jejich dvd+cd
  • stare dobre casy

    no jo lunetici to byly krasny casy brala bych je hned zpet.doufam ze se vrati a zase ozivi cesku(nudnou) scenu *1* *14* *14*
  • čauky

    jsou fakt super strašně se mi
    líbí jak zpívají a tančí toje fakt
    super *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit