Přejít na výpis diskuzí

Lunetic

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
595 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moc hezcí kluci s moc krásným hlasem, jsou tisíckrát lepší než v dnešní době One direction, mám je taky ráda i když je hodně blbí je srovnávat mám prostě Lunetic o hodně radši, nikomu nic nevnucuji
  • LUNETIC!!!

    Lunetic!!:O) Je POŘÁÁÁD nejleppšíí!! (Aspoň pro mě!!):o)Pořáád je strašně mooc milujuu!! Hlawně Waška!!!In Lowe!! :-) :-) Strašně se i přeju,aby se wrátily!! :-( Je mi lííto že už nejsou!!! :-( :-( :-( :-( Achjoo!! :-( Miluju Je!!!
    a JEDINÝÝ CO SI TEĎ PŘEJU!!jE ABY SE MI WRÁTILY!! PROOSÍÍM!!!!
    *14* *14*
  • mazec

    no ja myslím že lunetic je super skupina *3* *5* *5*
    • Re: mazec

      Lunetik je bezva,oni všichni co tu píšou bludy ,asi nemají dost práce, *1* *1*
    • Re: mazec

      já si to nemyslím *3*
  • Vzpomínky

    Tak jsem teď přes hodinu místo psaní eseje do školy vzpomínala na doby dávno minulé, kdy jsem je úplně šíleně milovala a nic jiného na světě mě nezajímalo. Bylo by fajn, znovu si je naživo poslechnout, ale asi to je nereálné.Tak kluci, ať se vám daří... *3*
  • Prokletej den

    15.10.1996 byl ten nejhorší den pto tento národ... *9* *9* *9* *9*
    • Re: Prokletej den

      Jo, ale ještě horší den byl 6.10.1976, 28.7.1976, 12.7.1978 a 23.6.1979 *9* *16*
      • Re: Re: Prokletej den

        Tak proč sem lezete telata??Zaujmout vás asi museli, když si je tu vyhledáváte,jinak byste jim svůj drahocenný čas nevěnovaly kravky jedny. Nechte je bejt, maj svoje životy a vy se naučte žít zase ty svoje. Ona to asi taky nebyla taková sláva,když ses narodila ty,žiješ takovej ubohej život a chceš ho někomu brát?Zamysli se nad sebou. *1*
        • Re: Re: Re: Prokletej den

          zalez ty plesnivá stará panno!!a di s evyprstit nad jejich plakátem asi to dost potřebuješ *15*
        • Re: Re: Re: Prokletej den

          No ty ses teď předvedla, má to tady vysokou úroveň Lucinko.. *15*
  • Už mi s tich věčných keců že jsou

    Lidi hrabe vám? Mě tenkrát bylo 5 ale normálně jsem je poslouchala a chtě nechtě zanechali něco ve mě. A pokaždý když je slyšim vzpomenu si na ty léta když jsem je ještě nedávno poslouchala na kazetě:D. Vy ted berete že je samej Hip Hop a hafec dalšího. Tak si to poslouchejte a neserte se do nich. Ty lidi který je prve poslouchali jsou a rádi si je třeba poslechnou i po tich 10 letech. Singl Máma je a bude jedna nejlepší písnička od nich. Oni udělali velkou díru u nás tak je k sakru nehcte!
    • Re: Už mi s tich věčných keců že jsou

      nojo, Lunetic jsem poslouchala od svejch 5-ti let, byla jsem do nich blázen. Jejich písničky mi pomáhaj v těžkejch situacích, je škoda že už nejsou, ale nikdy na ně nezapomenu jako spousta lidiček tady....prostě ty texty jsou úžasný.....
      • Re: Re: Už mi s tich věčných keců že jsou

        Prave ze se dali dohromady asi te otesi kdyz ti reku ze uz maji za sebou 2 koncerty a pry planuji dalsi *3*
        • Re: Re: Re: Už mi s tich věčných keců že jsou

          skřehotaví chlapci se nám vrátili *15*
        • Re: Re: Re: Už mi s tich věčných keců že jsou

          fáákt:D
    • Re: Už mi s tich věčných keců že jsou

      vis co ja si myslim ze tohle je zbytecny oni to sem pisou proto protoze se s nama chtej hadat nevsimej si jich a je to prestane bavit *3*
  • Jsi anděl můj

    Ahojky všem co milují tuhle skupinu, mám na vás takovou prosbičku: nenašel by se tady někdo kdo má nahraný na videokazetě videoklip "JSI ANDĚL MŮJ"? Nebo jakýkoliv jiný klip vydaný z třetí desky Luneticu v docela slušném stavu? Prosím ozvěte se.
  • FUCK

    STINKS LIKE SHIT !!! *1*
  • ×! Blééé

    Lunetic je shit *10* ×!! Fůůů! To neposlouchejte *13* !
    • Re: ×! Blééé

      co si vůbec myslíš!!!!!!ty hajzle !!!!!!!!!!!!!! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *5* *5* *5* *10* *10* *10* *10* *10*
    • Re: ×! Blééé

      hele ty imbeciální pse...jestli se ti nelíbí lunetic tak si je neposlouchej ale nás prostě bavěj,máme je rádi...ty tak asi posloucháš T-boyz nebo Kabáty co?takový ....si domyslete ale nic kladnýho to neni lunetic je pro nás některý suprovááá skupina a určitě jí budem poslouchat jak se nám zachce a nikdo,říkám nikdo nám to nevymluví abysme poslouchali nějaký posraný kabáty *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
      • Re: Re: ×! Blééé

        presne tak v tomhle s tebou do posledniho slova souhlasim *3* *1*
  • lunetic

    miluji vas kluci *14* *14* *14* jste nejlepši *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit