Přejít na výpis diskuzí

Lunetic

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
595 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LUNETIC LUNETIC

    Miluju Lunetic je to nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej skupina sveta.Karel Got jim nesaha ani po kotniky!!!!!!
  • l,t

    l,t, supr bajo dobři kluci
    zme doby 80-94 let čauky *4* *4* *4* *4*
  • Lunetic

    Jsou to fajn kluci.
  • Lunetic is best

    Lunetic to je upe moe zavislost ja je upe nadevse zboznuju *14* Miluju vaaaas ste moje upa zavislost .... :-***** *14*
    • Re: Lunetic is best

      jj naprosto s Tebou souhlasim taky jsou moje závislost:D jsiu ti nej.............:D
      *14*
    • Re: Lunetic is best

      Tak to já s tebou jako souhlasim...Moje je to tady skupina uplně nejlepší..I když jsem nezažila tu jejich největší slávu protože mi byli asi 3 roky *4* Ale jsou uplně nejlepší.. *14* *14*
      • Re: Re: Lunetic is best

        Lunatica je lepší *3*
  • Tak to vidím já!

    Proti chlapcům nic nemám každý chce v této době nabít rychlého jmění za málo práce, ale ty sfanatizovaní lidé kolem tohoto cirkusu? He. Chlapci ukázali jeden fakt že k ovládání mládeže stačí skákat jako žaba, gelovat si vlasi a usmívat se jak debyl *5*
  • Lunetic-miláčci

    Lunetici byli a jsou to nejlepší co zatím znám.Mají fakt hezké písničky. *9* *9* *9* Dala bych cokoliv na světě hlavně kdybych je někdy v životě mohla zase vidět strašně je mám ráda. Ze všech čtryř se mi nejvíc líbí Vašek Jelínek je pro mě i když ho znám jenom z internetu a z plakátů to nejhezčí co znám. Strááááááášně ho milují je to můj miláček. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • METAL

    lol to sou ti nej#&@{#&@{ kkti co znám!!!!!!!!!METAL 4EVER!!!!!!!!!!!!!!SLIPKNOT!!!!!!!! !!§KORN!!!!!!!!!!!!!!!!
    SYSTEM OF A DOWN!!!!!!!!!!!!!!!!SEPULTURA!!!!!! !§LINKIN PARK!!!!!!!!!
  • Nejlepčí

    Jsou to miláčci roztomilí *14*
  • Lunetic Lunetic Lunetic

    TOP 10 skupin
    1. US5 (85293)
    2. Nightwish (35213)
    3. Simple Plan (32101)
    4. All X (30307)
    5. The Kelly Family (30027)
    6. KISS (23732)
    7. Lunetic (22707)
    8. Code Red (20686)
    9. The Jonas Brothers (19532)
    10. Linkin Park (19161)
    To nechápu fakt, Lunetici až na sedmym místě *9*
    • Re: Lunetic Lunetic Lunetic

      já ti řeknu proč:sou to hnusný sračky prto víš?! *15* se proberte kdo to posloucháte je to hnus!!! *9*
      • Re: Re: Lunetic Lunetic Lunetic

        to je asi závist.tak se tomu říká né?aspon něco dokázali a nemusíte je poslouchat nikdo vám je necpe.a ještě něco:proč jsem teda lezete když jsou sračky *5*
      • Re: Re: Lunetic Lunetic Lunetic

        táhni někam magore jeden hlavně že ty si posloucháš nějaký pod.....kabáty nebo Evu a Vaška FUCK YOU *16* *16* *16* *16*
    • Re: Lunetic Lunetic Lunetic

      teď už na osmým místě bohužel ale je tu aspoň jedna útěcha lunetic je lepší jak Kabáti
      • Re: Re: Lunetic Lunetic Lunetic

        A co mate porad s temi Kabaty? Jak je muzete srovnavat, vzdyt je to uplne jiny zanr.
        • Re: Re: Re: Lunetic Lunetic Lunetic

          já jen říkám že je tu útěcha že je Lunetic lepší jak Kabáti a přestaň tady trapčit máš si nejdřív přečíst co píšu *16* *16* *16* *16*
  • lunetic Ml.Vozice

    Určitě 7.2.2009 přijedu na koncert do Mladé Vožice! Bude to famozní zážitek! Byl jsem tam na pár akcích a vždycky to bylo bombastický!
    • Re: lunetic Ml.Vozice

      Do Atlanty ve Wožici chodím každý týden a je to tam celkem OK. Na kluky se už úpa nejvíc mega těšim.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit