Přejít na výpis diskuzí

Lunetic

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
595 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rozhovor

    http://www.studentpoint.cz/121-fest ivaly/495-elunetic-kalhotky-uz-toli k-nelitaji/
  • kniha LUNETIC

    nazdarek...prodam novou knizku LUnETIc..vydana roku 1999...pro vic info piste na mejl lporif@email.cz *15*
  • David

    David vazne dela truhlare? Nevite jestli je jeste s Katkou? Ja jsem psala vsem, az na Vaska, protoze na nej nemam mail a ozval se mi jen Ales. Vzdycky byl nejvic v pohode. *3* Taky bych rada comeback, ale asi se jim uz nechce spolupracovat. *7*
  • #

    Kluci to ste mi snad udelali naschval tam se muze az od 16 a me na konci toho mesice je 16 ale az na konci tak dekuju *9* *9* *9* *3*
  • -

    nevite jestli lunetici jeste hraji napiste na meil vercarichterova@seznam.cz
    *4* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • lunetic

    jestli mate na nekoho z luneticu mejl tak me ho prosim poslete na muj ja.na7.kupska@seznam *3*
    • Re: lunetic

      mám i icq...ale nedám heč *15* ne si dělám srandu mám na ně icq i mail ale ještě tam nikdy nebyli online tak to nemá cenu ti to posílat... *3* *13*
  • =o*

    Vy bít upec ti neužasnější zpěvááčci světa, vy bít navždy tak hluboko v mem srdci *14* *14* Vy bít upec nejfajnovějši hoši s tím nejfajnovějším hlasem. ale ak ste vystupovali tady v Novém Jičíne tak sem z toho nemohla *14* *14* vy byt hvězdy v mích očích já vás upee žeruuu *8* *8* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • DAVIDECKU

    jsme vsichni moc radi ze uz nepracujes u prasat *14* cuchat ten smrad z prasecince kterym jsi byl chudacku cely natahly to se fakty nedalo *9* *9* *9*
  • :)

    ahoj holčiny vidím, že tu všechny řešíte návrat luneticů... já se snažím pořád dozvědět něco o těch jejich koncertech ale nemůžu to nikde najít...jako malá jsem je zbožnovala a nidky jsem se na ně nedostala teď se na ně bohužel taky nedostanu ale napadla mě taková věc nebo spíš takový projekt...sepsat zážitky s dětství a udělat takvý vzpomínkový blog..jestli se najde někdo kdo by do toho semnou šel tak nech se ozve na můj meil budu čkat zatim pa Karin *1*
    • Re: :)

      hej já bych do toho šla taky... *3*
    • Re: :)

      ahoj karin no já do toho klidne pudu nemám sice extra zažitky ale už to že sem je desne žrala je zazitek sam o sobe pže po nikom sem tak nesilela nikdy jak po nich...až z toho rodice byly nestastny pže sem je mela nalepeny snad vsude...na žakovske,na sesite....upe všude takze to musel každej vedet že sem lunetacka jak poleno .....
      • ?-)

        jsem ráda že se někdo ozývá takže to rozjedu dám vám ještě věděr jak to bude jen se musím dohodnout s pár lidma takže mi dejte tak týden a bude to tu jak to bude fungovat zatím ahoj...... *14*
    • Re: :)

      ahoj,klidně bych do toho šla(jsem tu nova)
  • INFO O KONCERTECH

    Informace o koncertech LUNETICU můžete najít na těchto stránkách:

    http://web.libimset i.cz/club/akce/

    http://www.kamik azeclub.cz/
    • Re: INFO O KONCERTECH

      Adresy pište bez těch mezer!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit