Přejít na výpis diskuzí

Lunetic

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
595 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lunetic

    Lunetic jsou ta nej skupina posloucham je pořád! Miluju vás *14*
  • lunetic mám vás rádaaa !!!

    Ahojky já bych si moc mocinky přála aby se skupina lunetic vrátila pač tato skupina je moje nej nej nej už od malička tak proč se nemužou vrátit spátky mnoho lidi si to přeje tak proč se to nemuže stát... :-)super ste byli a super by ste byli aji teď vždyť to slovo super je slabí byli by ste zase nej nej nej nej nje slvná skupina tak proč to ještě neskusit vy nato máte!!! *4* *4* *4* *4*
  • !!!Lunetic!!!

    NEJ NEJ NEJ SKUPINA LUNETIC ODEŠLA A TY NEJHORŠÍ SKUPINY ZŮSTALY ALE MĚLO BY TO BÝT ŮPLNĚ NAOPAK LUNETIC ZŮSTAT A OSTATNÍ SKUPINY VYPADNOUT PAČ NA VÁS NIKDO NEMÁÁÁ *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*

    Ps: Kdo chce o nje nej skupině LUNETIC POKECAT AŤ NAPIŠE berussska14@seznam.cz
  • Lunetic

    Na zakladce jsem byla do lunetiku uplne zblaznena . Na zdi plno plakatu schovala si clanky. Na jejich koncerte jsem byla dvakrat . Jednou z brachou stala jsem tesne u podia po druhe nas jelo ze skoly nekolik pred Rondem jsme se mackali jak sardinky. Rodicum jsem naslibovala hory doly aby me pustili ale nakonec to vyslo a byl to super zazitek . Mam to popsany v zapisniku a nikdy na to nezapomenu . Jednou jsem si olunetic precetla nejakej clanek ktery me tak rozhodil ze jsem vsechny plakaty a clanky roztrhala vyhodila ani nevim co me to popadlo Nastesti mam jeste o nich knizku . Ci byl vubec nabad dat to znovu dohromady . Ja myslim ze asi Martinuv ale pokud jo tak mi to pripada trosku divni Nejdriv z te velke slavy skonci na drogach a ted by se chtel vratit? Zajimalo by me co ostatni clenove jestli je musel nekdo premlouvat. Ostatne jim preju at to vide . Hlasovala jsem pro ne i do slavika skuste se nekdo pridat.
  • LUNETIC

    *4* *4* *4* LUNETIC VRAŤTE SEEEE *4* *4* *4* *4*
  • Lunetic

    ahojik,ja upa miluju Lunetic,a mm o nich blog,tak se kuknete,ale teprve zacinam,www.lunetic.blog.cz *3*
  • Lunetic

    Nejlepší skupina co znam je upe supr moc ji miluji na koncerte jsem byla jednou *14* *14* *14*
  • lunetic mám vás rádaaa !!!

    souhlasím z Marketou
  • lunetic mám vás rádaaa !!!

    Lunetic neblazněte zečněte spívat spomínate na tuto pisničku http://youtube.com/watch?v=spPvTQho Ic0 tam je že UDĚLÁM TO CO BUDEŠ CHTÍT TAK JÁ CHCI MY CHCEME VŠICHNI ABY STE SE VRATILI PROSIIIIIIIIM pořád si pouším vaše pisničky a pořád u toho brečím aby ste se vrátili tak pls vraťte chybíte nám tak kluciiii neblbněte a vraťte see budete zase supr jako dřív aji víc jako dřív vy na to máte tak prosííííímmmm vraťte seeee mám vás láddddaaaaa *14* *14* *14* sejďete se pls a domluvte seeeee Pořád na vás myslíme a myslet budeme tak ahjik MILUJU VÁSSSSS *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4*
  • Lidi Pisnete

    Ahoj lidico je na tom pravdy ze LUNETIC maji zase vystoupeni?Byl bych moc rad kdyby mi nekdo zvas napsal a poslal emailem blisi informace kdy,kde,atd dekuji Mario *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit