Přejít na výpis diskuzí

Morandi

HUDEBNÍ SKUPINA 27.6.2008 
79 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fůůůůůůůůůůůůůj

    nechcu urážet, ale písnička angels je fakt dooooost strašnáááááááááááááá áá *9*
    • Re: fůůůůůůůůůůůůůj

      Nejvíc se mi líbí písen Angels a pak Save me. *3*
    • Re: j'ooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooooooollllj

      neurážejte je maj dobré písničky
  • jj

    vzhledově nic moc ale písničky maj upa boží to se musí nechat třeba Save me ale ujde i Angels
  • Sou nej

    sou upe nej *14* *14* mam strašně moc ráda tu písničku Morandi - angels *4* je strašně bezva *14* nemužu si pomoct *1* kdo říká že je hnusná je divnej *1*
  • MILUJU MORANDI

    MORANDI JE PROSTĚ NEJ!NEMŮŽU SI POMOCT. *3* *5* *14* *4* *14* *3* *4* *15*
  • V Esu

    Teda nevím, co jsem viděla ten rozhovůrek v Esu, tak byli divní. O-Zone byli komunikativnější a vtipnější. Morandi jsou fajn ale kluci z O-zone jsou lepší *14*
    • Re: V Esu

      Nááááááááááhodou nebyli tam zas tak špatní.To ale v rozhovoru na očku byli úplně suproví.Po tom rozhovoru jsem si je oblíbila ještě víc(a tom jsem je měla fakt moc ráda už předtím).O-zone byli taky dobří,byla to vlastně moje první oblíbená skupina.Mají ale jiný styl písniček než Morandi takže opravdu nevím kdo je lepší.Vzhledem k tomu že se ale rozpadli tak asi Morandi protože se stále můžu těšit na nové věci *4*
      • Re: Re: V Esu

        ahojte vsichni co poslouchate skupinu morandi kde bych nasla nejake videa,kde byli v esu a na ocku.předem dekuji,MORANDI JSOU ZLATIČKA FAKT DOBRY SPEVACI,JSOU TO MOJI MILAČKOVE,PISNIČKI MAJU FAKT SUPROVO BOŽÍÍÍÍÍÍÍÍÍ.CMUK.A ANDREI JE TAK SLADKYYYYYY.ACH *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *3* *4* *4* *4* *4* *4*
      • Re: Re: V Esu

        O-Zone se sice rozpadli ale kluci pořád zpívají a hrajou takže by jsi se mohla těšit i z jejich nových věcí, teda na solových drahách.
        Mariovi moc slušelo když měl ty copánky upletený u hlavy, v tom afru nic moc...
        • Re: Re: Re: V Esu

          Já vím že stále zpívají sami,ale stejně jsem se o ně zajímala více když byli po hromadě to to byli moje zlatíčka no.Já jen chtěla říct že je nemůžu posuzovat,když se jejich zpěv tak trochu celkově liší.Jinak krásný nový rok. *3*
  • Kristynka-mORANDI

    No tak Morandi je nejlepsi skupina co znam maj bombovi pisnicky hlavne save me ,angels a oh la la la jsou to frajeriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiii a dobre ze rumuni *14* *15* *3* *1*
    • Re: Kristynka-mORANDI

      Morandi jsou nejlepsi. *14* oni jsou takove kundy... *4* *14* *14* *14* mam vas moc radaaa!!!
  • www.stránky

    www.morandi.estranky.cz

    nove stranky o teto skupine v CZ a EN...
    podporte nas...
    Diky...
    • Re: www.stránky

      morandi jsou nejlepsi.. *14* *14* takovi krasavci.. *14*
      • Re: Re: www.stránky

        jste nej nej nejlepsi na svete....mate hezke pisnicky hlavne angels ta se mi libi nejvic.*14* co dodat ste proste suprovi!!!!!! *14* *14*
    • Re: www.stránky

      mam vas mo c rada *14*
  • Morandi

    Muj Andreee !!!!!... *15* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *10*
  • Morandi

    Wow Morandi...*IN LOVE* *14* *14* *14*
  • morandi je supeeeeeeerrrr

    ja andreie milujem ako kto inej!!!!!!!to mi verte!!!!!!!!je to neeeeeeeeeejjjjjj skupina v celym vesmiru i love andrei *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: morandi je supeeeeeeerrrr

      vy jste taky do nich blázni??? já hlavně do Andréééa. a písničky se mi nejvíc líbí- Angels a taky Come Home. *9* *14* *5* *1* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit