Přejít na výpis diskuzí

Morandi

HUDEBNÍ SKUPINA 27.6.2008 
79 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • morandi je supeeeeeeerrrr

    caute lidi morandi je neeeej skupina na svete!!!!!!!!!!! *3* *3* *3* *3*
  • koncert

    Ahoj lidičky, byla jsem na jejich koncertě v Hodoníně. Bylo to super!!!!!Doporučuji!!!!Ulovila jsem i foto a podpis:-)
    • Re: koncert

      Ahoj. Já byla na jejich křtu CD v Praze v Misch Maschi, kde jsme s kamarádkou měli první autogramy, fotky a než odešli tak jsme si s Randim pořídili samostatné foto, bodyguard už nás něchtěl pustit, ale Randi to svolil. Kamarádka dostala navíc i pusu.
  • MORANDI

    Kde někdo na koncert Morandi???Já to mám strašně daleko a chci někoho poprosit jestli by mi sehnal jejich podpis plsky lidičky napište na mail pls pls pls
  • MUuucK

    MIluju Andreie *14* *14* *14*
  • MORANDI FOREVER

    Já upa lofuju Morandi.... ty woe...... MORANDI FOREVER *14* *14*
  • ááááááááá

    MILUJU MORANDII.......LOVE IS THE ANSWER *14* *14* *14*
  • Morandi v Praze, Teplicích a Hodoníně

    Vystoupení Morandi v ČR

    Praha-Pacha, čt. 22.11.2008
    Teplice-Unico Me PÁ 23.11.2008
    Hodonín - Paladium sobota 23. listopad
    • Re: Morandi v Praze, Teplicích a Hodoníně

      Já tedy nevim, ale jedna slečna z diskuze Morandi na lidech.cz našla, že budou
      20.11. v Praze
      21.11. v Teplicích
      22.11. v Hodoníně
      • Re: Re: Morandi v Praze, Teplicích a Hodoníně

        koukala jsem na stránky disco klubu PACHA v Praze a tam jsou Morandi napsaný na 20.11.!!! *8*
        • Re: Re: Re: Morandi v Praze, Teplicích a Hodoníně

          Správně je:
          ČT 20.11.2008 Pacha Praha
          Pá 21.11. Unico ME Club Teplice (www.unicomeclub.cz)
          So 22.11. Paladium Hodonín *3*
  • V ČR???

    Ahoj, chtěla bych se zeptat zdali někdo nevíte kde se dá sehnat kdy a kde budou Morandi vystupovat. Slyšela jsem, že na Óčku říkali, že by měli vystupovat ve dnech 20.-22.11.08. Měly by do těchto termínů spadat města Ostrava, Praha a Hodonín, aspoň tak sem se to dozvěděla já. Maji prý stránky: www.morandi-music.com , ale bohužel mě ani nikomu koho znám nejdou otevřít, jelikož jsou zaheslované... Pokud někdo víte bližší informace ohledně jejich vystoupení v Praze a nebo o stránkách, dejte prosím vědět. Předem díky, discord
  • V ČR???

    Ahoj, chtěla bych se zeptat zdali někdo nevíte kde se dá sehnat kdy a kde budou Morandi vystupovat. Slyšela jsem, že na Óčku říkali, že by měli vystupovat ve dnech 20.-22.11.08. Měly by do těchto termínů spadat města Ostarva, Praha a Hodonín, aspoň tak sem se to dozvěděla já. Maji prý stránky: www.morandi-music.com , ale bohužel mě ani nikomu koho znám nejdou otevřít, jelikož jsou zaheslované... Pokud někdo víte bližší informace ohledně jejich vystoupení v Praze a nebo o stránkách, dejte prosím vědět. Předem díky, discord
  • morandi

    *14* Morandi su super skupina *14* mam ich velmi rada *14* su coooooooooooool *14* och keby tak prisli aj na Slovensko *8* pls ak mate nieco nove ci obrazky ,alebo podobne pls ozvite sa na moj e-mail *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit