Přejít na výpis diskuzí

My Chemical Romance

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
531 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • koncert

    Byla sem na koncertě a bylo to nej nej nej!! Prostě nádhera.. kontlily sme a prostě bomba.. a emáci jsou nejkrásnější kluci na světě ;) bomba *4*
  • koncert

    upe bestovní skupina!!třetího jedu na koncert a mrtě se těšim!!sou skvělí, zbožnuju je!! *14*
    • Re: koncert

      co jsem videla na YouTube,ty zivy konciky,musel to bejt narez!no,my z Velmezu mae holt smulu! *9*
  • Lístky

    Nabízím 2 lístky na skupinu MY CHEMICAL ROMANCE! Tato výborná kapela bude mít 3.6.2007 své první vystoupení v ČR ! Vyvolávací cena je 950kč. Vaše nabídky mi můžete posílat na můj email. Nebo volejte na můj tel: 723 239 348
  • dasds

    Samá jejich Lucinka... *14* *14* *14* vy ste teda paka...! *15* *14* *14*
  • nej skupina

    Ste mooooooooccccc dobří Miluju vás... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* dokonce sem o vás dneska napsala referát.. :-D *3* *3* *3* *14*
  • dobrá škupina

    Je to dost dobrá skupinka.. :-) mam je mooooc ráda... Vaše Lucka *14* *14*
  • MCR

    Prodám 2 lístky na MCR...3.6. Praha za 800,-.Volejte na 723929652.
  • mrdky!

    Cau vy EMO mrdky! doufam ze vsichni spachate co nejdrive sebevrazdu! neda se na vas divat vy hovnouskove smradlavi. Ty vase cerne nalakovane nehty z toho by se jeden zblil se s nima hrabete v prdeli nebo co? a ty kruhy pod oci kurva decka to vam maminka nerikala abyste chodili spat driv? Dejte na mou radu vy kundy chlupate a kupte si lano a jdete se radeji zastrelit do rybnika!
    • Re: mrdko!

      to spíš aby si tu sebevraždu spáchala ty to by se světu hned ulevilo!!!No a co jako že nosí černě nalakovaný nehty.Když sme u toho ty asi nepotřebuješ lak aby si ty nehty měla zasraný a to doslova,vid???Kruhy pod vočima to jako když naše učitelka který je asi 50 má kruhy pod vočima tak je emo???Tenhle výrok si budu pamatovat,zejtra s nim pobavim celou třídu!!!To zase tady pronesl něco chytrej člověk mno!!!
      • Re: Re: mrdko!

        SMRDÍŠ!
        • Re: Re: Re: mrdko!

          hm ty taky,nemáš co řikat.Jo a výrazy typu smrdíš sou trapný asi tak jako vy tak si je nechte pro sebe,díky.Ale jestli vám to udělá radost tak si je pište ale někam kde to někoho zajímá!!!
    • mrdko!

      no vidím že tvá inteligence nebude dvakrát vysoká...když se dokážeš do někoho navážet jen s pomocí sprostých slov.... jo a MCR nejsou emo....tot alespon můj názor na ten super "emo styl" *13* takže běž si své kecy šířit někam na nuselák...aby to ten co tě uslyší měl jednodušší....ale doufám že i v tobě se časem probudí mozkové bunky...nesnáším když někdo odsuzuje lidi podle stylu hudby...beztak bych se nedivila kdyby u tebe v mp3 vyhrávalo techno nebo disco trisko....nebo snad jako velká tvrdačka posloucáš metal apod...no prostě...pro příště drž hubu...taky na tvoje hňěty není nikdo zvědavej *9* *5* *15* *16*
      • Re: mrdko!

        smrdis!
      • Re: mrdko!

        *5* teď si jí to nalakovala *1*
  • MCR

    My Chemical Romance jsou nej skupina světě ♥ ♥ ale bohužel nemužu jet na jejich koncík do prahy no ale i tak jsou boží a navíc Gee je tak kráásnej ♥♥♥♥♥♥ *14* takže lidičky co jedete na koncík do prahy si to pořádně užijte i za mě *3*
    • Re: MCR

      ¨kdyt sou to mantaci *15* *13*
  • crazy people

    No já jim taky fandím:-) vždycky z jejich písní jde do detailů poznat co prožívají, co je štve a to nejen z textů, ale i z výrazu tváře, mimiky atd...Ale docela mě štvou lidi (nejčastěji holky) které ulítávají na Gerhardově looku:D To je jen taková poznámka hi...on zpívá aby se mu ulevilo a ne pro to, aby holky šílely:D:D *14* co myslíte?:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit