Přejít na výpis diskuzí

My Chemical Romance

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
531 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hl.fotka a rok založení?

    Chtěl jsem se vás zeptat a nechat si poradit jak se dava do prifilu skupiny ta hlavní fotka a rok založení???díky moc za radu *4*
  • MCR

    MCR jsou boží skupina *4* *14* *14*
  • MCR

    Podle mě jsou mcr fakt hodně dobrá skupina. Na koncertě sem byla bylo to skvělý ale příde mě šílený odsuzovat všechny lidi co tam byli že si hrajou na EMO sou namachrovaný atd............ *9* já osobně EMO nejsem ani to o sobě netvrdim mě se libi jen ten styl oblíkání NIC VIC!!!!!!! A hlavně pokud se někomu tahle skupina libi nemusí proboha řešit jestli sou EMO nebo ne??!! *3* *4*
  • emomrdky

    emo...SMRDÍ! *13*
    • Re: emomrdky

      nekritizuj emo jasný? *16*
      i když MCR emo nejsou, tak mi tvoje kritika vadí... *5* jestli posloucháš nějakou dechovku nebo heligonky tak si je poslouchej, ale nekritizuj jiný žánry *8*
      • Re: Re: emomrdky

        hele.....on/a řiká že EMo smrdí a ne že smrdí nějakej žánr.uklidni se jasný...........
  • Všichni smrdíte!

    emo....SMRDÍ!
    • Re: Všichni smrdíte!

      jasně,ty o emo určitě víš všecko.samozřejmě je lehký o někom napsat že smrdí.znáš nějakýho emaře?že je odsuzuješ.kdyby někdo tohle napsal na internet o tobě,jistě by tě to potěšilo.tak příště radši jdi nadávat někomu jinýmu.
    • Re: Všichni smrdíte!

      vadi ti EMO? A proc vyhledavas stranky s nim spojene? V tom pripade te na tom neco zajima...
      • nejsou EMO!!!

        chtěla bych opravit jednoho človíčka co sem psal že my chem jsou spojeni s emem...tohle neni pravda...i sám gee říkal v nějakym rozhovoru že rozhodně nejsou emo.... *16* protože kdyby byli tak bych asi musela uřít *3*
        • Re: nejsou EMO!!!

          přesně!!!
    • Re: Všichni smrdíte!

      jediný kdo tady SMRDÍ si ty!!!
  • miluju!!

    miluju je... nikdy sem nebyla zadnej skalopevnej fanousek jen jedny skupiny.. ale oni sou proste do-ko-na-ly!!! a ten koncert.. zazitek na celej zivot... *1*
    • Re: miluju!!

      skoda ze jsem tam nebyla!to musel bejt narez!ale jsetli bych to vydejchala!jo,holky,nede na nejakym blogu,byla Geeeho fotka,ze prej mel erekci,boze,to je prece normalni,ne?
      • Re: Re: miluju!!

        jo to sem viděla......... *1*
  • Jak kdyby to nebylo jedno...

    Fakt nevim proč řešíte jestli jsou, nebo nejsou emo... Jako by to nebylo jedno... *8*
    Fakt nechápu jak můžete řešit jestli jsou nebo nejsou emo..Jinak souhlasim s katie.... *3*
    • Re: Jak kdyby to nebylo jedno...

      Tak nějak já třeba MCR mám hodně ráda, i na konzíku sem byla, ostatně jak jinak....sice neposlouchám jenom je, ale i tak o sobě tvrdim že poslouchám Punk-rock.....Každej je prostě bere jinak (BTW, emo mi vůbec nevadí, spíš naopak přikláním se spíš k němu, ale nejsem emo) ...a příde mi to dost netolerantní odsuzovat styl hudby....
  • příspěvek

    já nevim proč tu furt řešíte jestli jsou nebo nejsou emo. Vždyt emo už je ted jenom styl oblečení a navíc oni sami už několikrát řekli, že nesnáší když je někdo s emo spojuje. Posloucháme je přece kvůli tomu, že se nám to líbí a může nám bejt jedno jekej styl jim kdo přiřazuje.
    • Re: příspěvek

      sem trosku proti nerikali ze jim vadi ze je nekdo spojuje s emem rikali ze maj svuj styl ktery je tomu podobny.kdyby nemeli ubec nic spolecnyho s emem tak se jich tak asi pulka nestroji nemyslis?.frnk ma piercin ve rtu chodi v tesnym a spatkou.bob to sami. hrali driv neco punkrock neco malo zas do ema. ale ted jak se stali komercni je toho pulka popik proste skandal.posrali to kluci *9* *5* *5*
  • pekne se tady hadate :D

    no vazeni jak je kazdy chytry co! *1* samy NE ME ME nejsou emo a pak zas naopak joooo emooo *1*
    aby ste se tady kuli tomu nepoprali :-P
    myslim ze dulezity je ze se libej ze hrajou mrte dobre super image super music.. jasny reknete si zas naka trinacka zklani poklony co :D ale trinact mi teda uz fakt bylo :D no jediny co vam chci rict at uz sou emo nebo ne de prece o to ze sou nejlepsi ;) a nehadejte se porad :D:D
    P.S.: pro me emo sou *1* *1* *1* tak kdo se do me za tenhle nazor pusti no???:D
  • koncert

    já jsem bohužel na koncertě nebyla *9*
    s čím hoši vystupovali? měli písničky z alba nebo nějaký upe nový? *14*
    • Re: koncert

      to mě poser, občas nestíhám ze stupidity SF *16* to víš že nehráli songy z alba, oni si tam vlastně jenom tak drnkali, každej něco jinýho, bylo to fakt kůůůl, moc klukii lowííískuju a muckala bych je *9* btW. tenhle smail vypadá jak Moody *9* *1*
      • Re: Re: koncert

        1)kalit na tebe nebudu
        2)píše se to cool, kluky,...
        3)kolik ti je?
        4)že seš zabouchlá/zabouchlej do postaviček z Harryho Pottera (Moody, Snape)?
        5) *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit