Přejít na výpis diskuzí

My Chemical Romance

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
531 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • !!!

    přestaňte už prosím vás My Chem nazývat EMO...nemají s ním nic společného..to jen komerce ji dala nálepku EMO a všichni se toho chytli
  • prodám

    zdravím všechny..neměl by někdo zájem o starší čísla časopisů Bravo girl a Top dívka? Levně prodám, zájemci se mi, kdyžtak ozvěte na mail
  • mcr-nej skupina !!!

    Mcr je nej skupina na světě!!! Gerard je úúúžasnej!!!! Den co den je poslouchám!!!!!!!!!!!!!! *14* *3*
    • Re: mcr-nej skupina !!!

      ja taky *5* *5* *5* ale nektery klipy jsou dost ujety-divny,nevim o cem zpvaj
  • nej skupina

    tohle je nejlepší skupina nasvětě sice v mém okolí je nikdo neposlouchá ale jsou fakt boží *3*
    • Re: nej skupina

      ůpně s tebou souhlasím já je taky zbožnuju *14* *14* *1*
      • Re: Re: nej skupina

        AOJ..
        ach elzo elzo.. co dšlá štěpán?? *4*
  • ach jo..

    martyy : ty se máš, já na jejich koncertě nebyla ;( , ale chtěla bych moooc mooc mooc
    *9* *9*
  • miluji je!!

    Já MCR přímo miluji♥!!
    je to neeeeeeeeejneeeeeeeeeeej skupina na světě!!!!! ♥♥♥ *14* *14*
  • ...

    *4* My Chemical Romance je nejlepší kapela jaká kdy byla...(Teda tohle je muj názor) *3*
    • Re: ...

      můj taky
      *4* *4* *4*
    • Re: ...

      můj taky
    • Re: ...

      naprosto souhlasim..sou sqelí..a tan jejich koncert byl žužo!:-* *14* *14* *1*
      • Re: Re: ...

        skoda,ze jsem az z Mezu a prosvihla to,kdyz meli v Praze koncert,to me jeste nezajimali,a ty lupeny by byly pekne drahy.Asi bych tam sebou liskla,videt Gerarda zive!
        *8* *8*
      • Re: Re: ...

        Ty jsi byla na jejich koncertě !!!!!!!!!!!!!????????????? Asi tady v Praze viď....ach jo ty se máš ! co říkáš na Billyho Tallenta ?
    • Re: ...

      my chemical romance jsou nej nej a nej *14*
  • ty plyšáci

    k těm plyšákům že donich kopou je to blbý ne?

    mají tam mít na to lidi co to sbíraj ne?

    vypadá to že si toho vůbec neváží. mě ty to naštvalo hodit svýmu oblíbenci plyšáka a on aby ho odkopl!!! a stejně tosou namyšlení amíci *13* *9*
    • Re: ty plyšáci

      tak jim nakresli pekny obrazek, tim nepohrdnou!!!!! *14* *14* *14* *14*
    • Re: ty plyšáci

      na rockovém koncertě nemají plyšáci co dělat!vždyť je to pro malý děti *16*
  • mcr

    MCR=My love,My life, best band on the world *14*
  • mcr

    ja mam moc rada MCR...su skveli... *14* a este nieco..videli ste klip sum41-underclass hero?ak nie ceknite je to najnovsi song a myslim si ze to chcelo byt neico medzi famous last words a teenagers...dufam ze si to len namyslam ale fakt mi to tak pripada...aj ked nie vobec nemusim sumof... *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit