Přejít na výpis diskuzí

My Chemical Romance

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
531 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • My Chemical Romance it´s my hurt

    yá miyu My Chemical Romance ye to můj zhivot kromě EMA ale MCR miluyu víc prostě poslouxám ye každý den každou hodinu kazhdou vteřinu prostě furt a uzh se těším na yeyix nový album prey má vyyít 21.října bo něyak tak *14* *14* *14* *14* *14*
    tak zatím všem čawec a nehádeyte se tady furt *13* *4* *3*
  • emo - fůůůj

    běžte všichni s tím svým emem do háje, je mi z vás na blití. A vůbec nechápu, proč se snažíte do toho vašeho "spolku" zatáhnout tak báječné skupiny jako jsou mchr či 30stm, když to ŽÁDNÍ EMAŘI NEJSOU!!! asi by ste si měli s nima přečíst nějaký ten rozhovor, aby ste věděli, že ostře popírají, že by někdy byli emaři a prej tady v Čechách máme divný třídění skupin a do skupiny emo prostě hážete všechno možný aniž by ste se opravdu zajímali o názor té skupiny! Takže pro příště, než tam zapojíte nějakou skupinu, tak by bylo asi dobré zjistit jejich názor a za co se oni považují!!!
    • Re: emo - fůůůj

      oni nejsou emo zpivaji jenom to co citi a to je hudba kdo nema skupinu svou tak to nikdy nepochopi ja skupinu mam a vim jake to je zpivat punk rock ale emoce co zpivame nemusi hned byt emo abyste to vědeli a mcr zpivaji jenom to co maji v srdci a ve sve hlavě *7* púřemejšlejte o tom
  • fanda

    super skupina fakt gooooooooooooddd. *3* *3* *14* *15* *14*
  • Miluju MCR

    Miluju My chemical romance! Nikdy jsem nepoznala a nejspíš ani nepoznám lepší skupinu. Nevim,co bych dělala,kdyby nebyli. To by bylo strašný. Jen mě mrzí,že je nejspíš nikdy osobně nepotkám:-( Ale co,jsou horší věci. MCR, jsem ráda že jste! *14*
  • emo

    MILUJU EMO...ted spis jsem emo :D...a tahle kapela je ta vazne mrte nejlepsi!!!!!!!!! Respektive Gerard je tak sledkej, ze mam chut zabit jeho snoubenku...je nadhernej a jejich koncert v cechach byl ten nejlepsi...MILUJU ho, a protoze jsem emo tak mam zlomeny srdce :D *9*
    • Re: emo

      my chem. nejni EMOskupina *10* ale taky mam my chem.rada lol *14* my icq je488 009 218tak pisejte
      *14*
  • hustý

    no tady to jaksi blbne

    jestli chcete vědět jak to mělo vypadat
    tak to najdete na http://efb27mcr.blog.cz/0702/i-love -mcr

    *4*
  • hledame emo fanousky!!

    nevím co je hladáš ady MCR nejsou EMO!!!!!!! *5*
    • Re: hledame emo fanousky!!

      e to prostě dilina, kterou když vykopneš dveřmi, vleze oknem...tak to je u všech emařů...nedaj si říct...když nejsou emo, tak jimi prostě nejsou! tak to všichni emíci pochopte!!! *5* *16*
  • hledame emo fanousky!!!

    ahojky
    hledam fanynky a fanousky kapel jako jsou my chemical romance, tokio hotel atd. a hlavne stylu EMO, kteri by se chteli zucastnit hudebni ankety do casopisu xmag..
    melo by jit o lidicky ve veku 12-16 let, kteri maji radi emo modu a take se podle ni oblekaji..nejlepe z prahy..
    jako odmenu by dostali 400kc, poukazku na nakup obleceni v cool emo obchudku parazit popr. poukazku na nakup cd..to jeste upresnim...
    pokud mate zajem, piste mi prosim na mail lasicky@seznam.cz
    p.s. specha to..
    diky
    emojane *14*
    • Re: hledame emo fanousky!!!

      Jo, neva, že jsem z Trutnova....to je (pokud to někdo neví, i když předpokládám, že jo.... *3* ) asi 150 km od Prahy, což zrovna nejblíž nejni, nóóó
    • Re: hledame emo fanousky!!!

      *7* nevadí že nejsem z Prahy?????
  • Ggggeeeerrrrraaaaarrrrrdddddeeeeekk kkk!!!!!!!!!!!!!!!

    Gerrardek je ten nejnádhernější ďábel na světě, má nádherný poslání a ....mimochodem
    VÍTE, ŽE JE TO ZHRUBA 6 LET OD JEJICH VZNIKU ?!?!?! vŠECHNO NEJLEPŠÍ CHEMICI....HRAJTE POŘÁD SUPER MUIKU A SPECIÁLNĚ: ŠŤASTNÝ MANŽELSTVÍ GEE....přeju ti to ..... *4* *4* *4* *4* *4*
    • Re: Ggggeeeerrrrraaaaarrrrrdddddeeeeekk kkk!!!!!!!!!!!!!!!

      jo,to vim,taky preju vsechno nej bez nich by v hudebni brandzi neco chybelo *8* *8* *14* *14*
  • !!!

    jo nejsou EMO

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit