Přejít na výpis diskuzí

My Chemical Romance

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
531 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • best music

    jo a prestante resit jestli jsou nebo nejsou emo!vzdyt je to jedno , hlavne ze delaji tu nejlepsi muziku na svete!
    ale stejjne , kdyz se podivate na jejich videa na you tube- mate pocit ,ze sou smutni, placou nebo ze je zivot nebavi?? *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • chichi

    mě se zdá že má franky ty nejhezčí oči na svete!dobre abych neurazila i gerard... *14* *14* *14* *14*
    • Re: chichi

      nene,Gee je nejhezčí!!! *14* *14* *14* *14*
  • mcr

    jsou super *3* *3* *3*
  • MCR

    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    *14* *14*
    *14* M M CCCC RRRRR *14*
    *14* M M M M C C R R *14*
    *14* M M M C R R *14*
    *14* M M C RRR R *14*
    *14* M M C C R R *14*
    *14* M M CCCC R R *14*
    *14* *14*
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Ahoj

    Ahoj, asi před půl rokem jsem objevila na óčku My chemical romance, hned jsem si onich něco našla na internetu, už mám všechny jejich CD, a překládám si jejich písničky. A taky mi hodně pomohli se dostat z depresí a tak .... prostě mě mluví do duše, a mrzí mě , že jsem je neznala když byli v Praze *9* no škoda, ale stejně je miluju, mno teda hlavně Gerarda *14* *14* *14* *3* *1* *15*
    • Re: Ahoj

      Máš recht. Ty, co si dávaj práci s primitivní kritikou jako např. buzíci, hovada apod. by se měli zamyslet nad tím, jestli by dokázali být tak dobří jako MCHR. A myslím, že bychom byli rádi, kdyby něco obdobného existovalo i u nás a ne jen z každého druhého mobilu slyšet Kabáty, i když nejsou špatní. Takže Vám, co se to nelíbí, zaplujte do nejbližší putiky a vylejte si kebuli a ostatní si pusťte CD MCHR pro dobrou náladu.
      • Re: Re: Ahoj

        Marcelko,mas pravdu,taky si je poustim pro dobrou naladu,clovek si i vybije nervy,coz ja mam furt *14* *14* MILUJU MY CHEMICAL ROMANCE!!!! *14*
  • jsou to teplí hovada

    FUUUUUUUUUCKKKKKKKK OFFFFFFFFFFFF MYYYYYYYYYYY

    CHEMICALLLLLLLLL ROMANCEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE JSOU TO JEN

    TEPLÍ ČURÁCI NIC VÍC STRKAJ SI JE DO

    PRDELE A JEDEN SE VALÍ NA DRUHÝM

    JSOU TO PROSTĚ ČURÁCI NIC VÍÍÍÍÍÍÍÍÍC SI NEZASLOUŽÍ ŠPINÍ SVĚT

    A PROTO VŠICHNI JEJICH VANOUŠCI DOU DO PRDELE

    BULLET FOR MY VALENTINE JSOU NEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A *16* *16* *16* *16* *16*
    • Re: jsou to teplí hovada

      do prdele si di saám/a.....když ti vaděj tak sem nelez my ostatní je milujeme....di do řitě is těma tvejma nadávkam PAKO
    • Re: jsou to teplí hovada

      TAK SEM NELEZ?NE?!KDYZ JE NEMUSIS.
    • Re: jsou to teplí hovada

      ty si debil sak mcr maji nadhernou muziku si snad hluchý????a fanoušci at dou do prdele jo?hm..... *7* *7*
    • Re: jsou to teplí hovada

      Právě jsem se málem pos*ala smíchy... Milý Padge: vem si ty svoje kydy a běž si radši hrát s panenkama. Těm budou sice tvé připomínky taky u prdele, ale spoň si potom nebudou muset chladit čelo ledem kvůli pádu pod stůl a následnému přeštění o onen stůl do hlavy... Pokud pochopíš to, co se ti tu snažím říct, tak pochopíš i to, že když budeš na někoho koho neznáš nadávat a posílat jejich fanoušky do prdele, tak si o tobě bude každý myslet, že to TY jsi ten teplý čurák... Seru na tebe, máš svůj názor, já taky, ale jde vidět, že My Chemical Romance vůbec neznáš. Mě se to kecá, když jich vlastně taky neznám, ale za ty víc než dva roky, co je znám jsem si k nim vytvořila jakési pouto, tak tedy doufám, že máš pro svůj příspěvek pořádné odůvodnění, vole...
    • Re: jsou to teplí hovada

      newim kdo je tady čurááák ty prostě newíš co je to pořádná hudba takže se laskavě uklidni jestli se ti nelíbí tak to nikomu necpi!!!na tebe Fuuuuuuuckkkk Offfffffff *13* *13* *13* *13*
      • Re: Re: jsou to teplí hovada

        MMMMCCCCCCCCCcRRRRRRRRRRRRR sou neeeeejlepšííííííííí a ten kdo tvrdíííí opak aby skapal!!! *1* *1* *1* *1*
    • IQ

      Zamysli se nad svou inteligencí! Prosím!
    • Re: jsou to teplí hovada

      Je vidět, že hudbě moc nerozumíš. No nic, je to věc názoru ale MCHR je jedna z mála hodně dobrých kapel *13*
    • mcr for ever

      jediný kdo je tu čurák a teplouš si ty kdo to onich říkáš jsou upně super:-D vlastne jsou nejlepší
    • Re: jsou to teplí hovada

      hele nech si ty blbý připomínky na MCR a laskave si nadavej na svoji skupinu ... *5* *5* kldyz je nemas rad/a tak sem nelez !!! *13* *13* *16* *16*
    • Re: jsou to teplí hovada

      ty hovado jedno, jen abys nebyl teplej ty, když to vidiš v každym!!! *15*
    • Re: jsou to teplí hovada

      Nechápu, co si dokazuješ tim, že je pošleš někam, to umí každej! Pokud je nemáš rád nelez sem a nekaž to tu ,si fakt ubohej!! *5*
    • Re: jsou to teplí hovada

      Když se ti nelíběj tak sem nelez!!!!!!! Jsou super a teplí nejsou - naroydíl od tebe má většina z nich přítelkyni nebo dokonce manželku! Takže zalez!!!!!!!!!!!!! *16* *16* *16* *16* *5* *5* *5* *5* *13* *13* *13* *13*
      • Re: Re: jsou to teplí hovada

        *5*
        • Re: Re: Re: jsou to teplí hovada

          ty jseš teplý hovado, zalez někam do díry a nepruď , prostě zalez a nezajímej se o naší nej skupinu, ty jseš akorád zmetek, pro všechny , komu My Chemical Romance mluví do duše. Takže vypadni a nelez sem *13* *13* *13*
          • Re: Re: Re: Re: jsou to teplí hovada

            máš naprostou pravdu ať ty teplý hovada co nesnášej MCR zalezou do nějaký nory a daj nám pokoj.....
  • mcr

    ahojky lidičky ja my chemical romance uplně muluju a posloucham je už 3 roky a mam jejich cdm kdyby nekdo chtěl pošlu naky písničky z předchozích alb jj ahojky i love band mcr a miluju i svojí skupinu mud-pies jedou turne po čr se třeba potkame pa
    *14* *7* *14* *1* *15* *8*
  • I love MCR

    já je žeru *14* *14*
  • *

    the best band..what i know..it´s in my heart,i love their music..some people say..that mcr are emo..and so on..but it´s theirs problem..when they think it..it´s theirs problem..well,maybe mcr´s clothes are a bit emo..but not their heart and their soul..i love mcr.. *14*
  • mcr fan

    I love MCR so much ♥♥♥ Nej skupina na světě♥ A Gerard je nej zpěvák na světě♥ *14* *14*
    • Re: mcr fan

      Taky souhlasím se vším, jsou fakt super obzvlášt Gee, fakt ho žeru! *14* *14*
    • Re: mcr fan

      souhlas se vším!!!!!!!!! Bez vyjímky!!!!! *14* *14* *14* *4* *4* *4* *15* *15* *15* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit