Přejít na výpis diskuzí

My Chemical Romance

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
531 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mchr

    MCHR super skupina...♪♫ ♥♥♥ sou prostě užasní... *1*
    • Re: mchr

      jj jsou super!! Oni nemají chybu. *15* *3*
      • Re: Re: mchr

        jasně že nemají!! *1* *14*
        • Re: Re: Re: mchr

          no ještě aby měli *3*
  • proo

    asiikk tak jak sem napsala tato holčina každejj zpěvák pije a gerard sam o sobe rekl ze je alkoholik a lečíí se on je superr a ostatnii ze skupiny takyyy ja sem velkymm fanouškemm mcr posloucham je tak 4 roky a vsyd se ze ja vimm kdoo v te skupine je a nebo byl a odesell je to skupina kterou kazdejj musii pochopitt hrajoupo punk a to je jejichh živott a gerardd chudakk se tedd lečíí a skoušíí odvykanii ale nevimm ale i tak suprove zpivaa je to fakt good kapelaa meho životaa *16* *14* *7* *14* *5* *1*
    • Re: proo

      Opravdu je posloucháš 4 roky? Tak to bys měla vědět, že se Gerard momentálně neléčí...
      • Re: Re: proo

        no, to je sice fakt, ale pochop, třeba je poslouchá 4 roky, ale nezjišťuje si aktuální informace?! zasekla se někde po roce 2005 a stále věří, že The Black Parade a Live on the murder scene teprve vyjde a že je Gee na drogách a léčí se......xD každej žijem ve své realitě *1*
  • SUPER

    Superv hudba , děsně sexy a neodolatelní!!!
    Takhle jsem viděla všechny členy...
    A apk jak jsem se toho dozvídala více, došlo mi , že Gerard je takový...divný a nezáleží mu na ničem jiným než na sobě.
    Třeba já bydlím v Brně zaplatila jsem 1000 kč abych ho viděla a jela jsem až do Prahy a on se OŽRAL!!! Tak moc, že ani nezpíval, bylo jako kdyby mu to bylo ukradený...
    To se stane, třeba oslavoval... pomyslela jsem si. Pak jsem se mrkla na www.youtube.com a každý koncert byl takový, a on jako by mu to bylo ukradený...
    Každý miluje Gerarda, ale kde by byl bez ostatních členů jako např kytaristy? Jejich hudba by bez Gerardova zpěvu uspěla, ale Gerard bez jejich hudby ne!!
    a přito i ten kdo si říká největší fanoušek MCR neumí vyjmenovat zbívající členy... Myslete na to až někdy budete o Gerardovi šířit řeči jak je hodnej a super...
    • Re: SUPER

      takže za prvý, Gerard se v praze neožral, pač je zapřísáhlej abstinent (ne že bych ho chránila zmetka, pač vim, že na tomhle koncíku byl fakt otrávenej, ale chápejme, všichni máme svoje dny....)
      popravdě Gerard se v posledních letech fakt změnil, je fakt, že dřív se nechoval jak kdyby vládnul světu, ale zase, myslim, že svět mu u nohou neleží, ale jeho malá část ano.
      To, že se na konzertech chová jako by mu bylo vševhno jedno, to tak zkrátka má bejt, on MUSÍ vypadat jako že je mu všechno fuk....tím si získává dost fanoušků. Každý nemiluje jenom Gerarda, My Chemical Romance není Gerard, My chemical Romance je My Chemicla Romance. Pak Možná by byla hudba bez Gerarda Hudbou, ale nebyla by to zase ta MCR, Byla by to....eh....hudba. Gerard bez kluků ze skupiny by mohl dělat sólo, to třeba Bob ne, nebo Mikey....V podstatě ani Ray, ani Frank. ale zase by to nebyla My chem, tohle se prostě rozdělit nedá a oni to vědí, takže se neboj, že by si jich Gee nějak necenil....a jak si sama řekla, když se řekne Gerard i sebevětší debil, kterej tohle slyšel maximálně na óčku by ti řekl....joooo to je ten kluk co byl blonďák a teď zase neni, nebo, jo počkej, neni to ten buzerantskej psychopat? a ty na to můžeš jenom říct, jooo to je Gerard, jejich frontman. Když řekneš Gerard Way, dost lidí ti na to řekne...nezpívá v tý punkový skupině? My chemical Romance? nebo tak něco, ale když řekneš Raymond Toro, kterej z nich si na něco takovýho vzpomene? Gee je zkrátka hlavní složka....a to mu nikdo neodpáře, dokážeš si představit MCR bez něj?
      • Re: Re: SUPER

        Hele proč ty nadáwky na Geeho adresu?!Udělal wám snad něco?!Mě teda ne!!A že byl na koncíku jeblej,tak to mě neza!!!Je prostě super a žádný kecy!!!A kdo proti němu něco má,tak ať radši drží pysk!! *16* *14* *14* *14*
      • Re: Re: SUPER

        ne bez nej by to nrbylo MCHR *16* *16* *16* at si rika kazdej co chce,mozna je divnej,ale zpiva kasne drsny i mene drsny pisnicky
      • Re: Re: SUPER

        Hey svatá pravda! Konečně někdo normal :/.. Hey tohle se snažím několika lidem vysvětli už asik rok XD.. Ale myslíš že to pochopěj? Ne, sou tvrdohlaví XD.. Hey ale pravda, už jsem o tom hodněkrát uvažovala. Měla sem kámošku, kerá byla..no taková popová princezna, a furt dělala jak miluje mcr ale věděla o nich prd, a říkala že Gerard by tam nemusel bejt.. Jenže on tam MUSÍ bejt. Nešlo by to ani bez jinýho člena skupiny. Kapela by ztratila svoje kouzlo, ráz a styl. Gee píše texty, to je polovina každé písně, kdyby tam byl někdo jinej, byly by ty texty jiný, a vymyslel by se k nim i jinej rytmus, úplně jiná hudba. Klidně by se mohli jmenovat My Chemical Romance, ale už byto NEBYLI My Chemical Romance. A největší trapáci co můžou být sou ti, co znaj jenom TBP, ani to neuměj vyslovit, a říkaj jací sou frajeři, že viděli klip Welcome To The Black Parade :/.. To sou paka. A Gerard musí být takovej jakej je, jinak by to nebylo vončo. A komu se to nelíbí, tak je nemusí poslouchat, nikdo je k tomu nenutí XD..
        • Re: Re: Re: SUPER

          Sohlasím!!!! .. nic víc ktomu říkat nebudu ..
  • jejee

    eliku je to tu superr tak hlavne se zaregistrujj *14* *8* *7* *5*
  • goodd

    awojky takže mcr sou fakticky good pop punkova skupinka a jestli sem jeste nekdo napise ze sou emo tak vas zabim klidne mi napiste a pokecame o nich moje ajsko je 409717806 aa pokecamee *14*
    • Re: goodd

      pokecat mužem ale soráč nemame zatim internet *16*
  • I love them

    Miluju *14* *14* *14*
  • i love MCR

    MCR jsou ta nejlepší skupina na světě. *14* -jestli si myslíte něco jiného,nechte si to pro sebe *16*
    • Re: i love MCR

      na diskusním fóru by se snad měly probírat všechny názory, ne? i ty negativní...takže respekt brácho *1*
  • d

    hnus, ať žije hardrock :P *5* *4* *14*
    • Re: d

      hele sice je to diskuse, ale to neznamená, že je hned musíš urážet, ne? *5* taky nechapu hromadu lidí který je poslouchaj jenom proto, že se jim nějakej člen skupiny libi po vzhledový stránce, to je fakt ubohá *5* tady de o muziku *8* *4*
      • Re: Re: d

        me se libi jejich pisnicky a Gerard taky.Basta! *14* *14* *14*
  • MCR

    MCR jsou super, škoda že jsem je neznala dřív, přijde mi, že teď je to trochu víc komerční..Ale to neva, neubírá jim to na jejich super hudbě..A´t si říkaj, že jsou teplí nebo že jsou emo, mě se líbí takoví, jaký jsou!
    • Re: MCR

      presne zeru je i tak!
    • Re: MCR

      máš rech sou suproví, sice je posloucham teprv dva roky ale... *15* jak mužou uražet gerarda ,když se jim nelibí tak ať o něm nekecaj nelezou na jejich stranky a bude§ *8* blbci! preej že je gee alkoholik a na drogách! no ještě aby to byla pravda, sam tvrdi že byl zavislej a že toho nechal tak ať všici držej huby! *5* *16*
      • Re: Re: MCR

        Jo,je zavislej na cigaretách a kaficku,ja jen na tom druhym.Zavislej byl ,ale uz neni.
  • mcr

    čau lidi, já teda nevim, co furt všichni maj s tim, že mcr je nejlepší emo kapela na světě, fakt v tom nevidim nic emo, spis je to nejakej neopunkrock nebo nevim *15* ale každopádně nemůžu pořád najít to, jak všichni řikáte, že jsou boží, přitom mam tenhle styl hudby ráda, ale slyšela jsem jen pár songů...nemáte někdo pár mp3, který by stály za to? můžu vám i za to poslat nějaký svoje... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit