Přejít na výpis diskuzí

My Chemical Romance

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
531 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SOlo RAy

    Lidicky,zlaticka,milacci,fandove MCR *14* *14* libi se vam v MCrackych pisnickach sola co hraje Ray na kytarku...me osobne pride nejlepsi v klipu im not okay jak tam ma to solo a jak tou kedlubnou mava..je to proste sukezni a ja to neumim vysvetlit
    • Re: SOlo RAy

      Ne asik .... me to jeho afro vždycky rozesměje .... *15* jako nechci se mu smát,ale mi ze ségru vždycky jenom,když tam je delší záběr na Raye a jeho páčo : ,,Rayova chvilka.'' *1* *15* ... hlavně v I'm not okay .... ale ten klip je celkově povedenej.U toho se řežu jak debil .... hlavně v pasáži,jak Gee odpálí ten míč a pak se čumí do dálky *15* to nemá chybu,přitom ten balon jede po zemi *1* a nebo ještě jak Frankie sedí s tou borkou,prej máš neco v oku a ona mu chce dát pusu....to je .... *15* Co na to říct...
      Jejda *1* sem se nejak rozepsala *15*
      • Re: Re: SOlo RAy

        heh,jo ten klip je dokonalej *1* Nebo je good jak Ray seřere voskovku nebo co to *1* Já na to koukám skoro každý den,aj helena je krásný videoklip
        • Youtube ty jo

          Já se taky čumím an Helenu každej den,když jsem doma.... *5* Jinak sem psala do Brawa,aby tam dali článek o MCR,tak snad se powede.Budu wás info. o tom,jak to dopadlo...tak mi držte palečky!!Jinak Chemiky upa žeru!!Mocinky!!!Hlawně Geeho!A ty wymyšlený články,jak to dělá s Frankiem,jsou pěkný krawiny!Dneka sem si to četla a jako nechutný dost!!LOL!!! *1* Jinak fotky OK!!Pápá *14* *14* *14* *14*
        • Youtube ty jo

          Já se taky čumím an Helenu každje den,když jsem doma.... *5*
    • Re: SOlo RAy

      *1* *1* hele můžu to říct že mě se to líbí taky v tom klipu *14* heh,je to úplně drsný....jj,Ray má takový dobrý vlasy,že s nima může mávat na každou stranu *1*
      • Re: Re: SOlo RAy

        jo...upe hafo sukezni....xD
        • Re: Re: Re: SOlo RAy

          xD hele Gregorko,nwis co se stalo z Black_Parade na libku?Mě to tam ukazuje že uživatel neexistuje xD
          • Re: Re: Re: Re: SOlo RAy

            jo..to je LeŇŠe ona...ma novy libko najdi si ji na mim profilku ma prezdivku suidice...bo tak nejak moje prezdivaka na libku je gregorka001
  • HeHEE

    Hele lidi,víte co se mi včera stalo?jsem jela do zoo a v autě byla nuda,tak jsem koukala z okna a normal jsem víděla nějakou firmu,která se jmenovala MCR s.r.o. nebo tak nějak! *1* *1* Ja jsem se tam rozchechtala tak,že jsem přehlušila rádio,a všichni na mě koukali jak na cvoka *1* hele,kdyžtak juknětě na múj web.www.ivetinemo.blog.cz *3*
    • Re: HeHEE

      fkt jo..ja to ci taky videt bych tam ´hned sla treba vyrabej plakaty MCR *15*
  • Zlatíčka

    My chemical romance je prostě užasná kapela no užasná je slabé slovo spíš jsou to ty největší jedničky co můžou být....Se přesvědčte samy jejich hudba stojí fakt za to a vím co se mnou dokáže dělat hlavně když mě vyhlodá s depek tak je to nejlepší........ *14*
    • Re: Zlatíčka

      ja je miluju ze vseho na svete nejvic
  • Co???

    Lidi honem rikejte co mate na MCR nejvic radi
    • Re: Co???

      Já mám na mcr nejwíc ráda Geeho!!A pak jejich hudbičku!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • muj nazor

      ahoj gregorko 001,ja na nich miluju taky ty pisnicky myslim ze jsou od srdce,styl oblikani nevim jestli jsou emo,kazdej rika neco jinyho.jediny co se me nelibi je,kdyz ma Gerard bily vlasy,je to des *14* ale jinak jsou supr *14* *14*
    • Re: Co???

      já miluju to jak jejich hudba působí vždycky když si ji poslechnu je mi nák prostě líp neumim to vysvětlit *4*
      • Re: Re: Co???

        Me neni lip spis me t doda silu treba resit problemy a pak je mi lip...
        • Re: Re: Re: Co???

          já bych taky neřekla,že když si je poslechnu tak je mi líp,ale prostě mě to pak tak nějak 'šoupne dál'
    • Re: Co???

      no ja mam nejradši teda tu hudbu a texty písniček...Líbí se mi,že pořád nezpívaj jenom o lásce,ale i o jinejch,temějších věcěch *3* Prostě zpívaj o věcěch,kerý se člověku normálně stávaj,třeba Cancer je dost dobrá písnička,prostě rakovina,to není žádný štěstí.Ale dovedou tam vtlačit i naději...a to se mi na nich líbí nejvíc.Přijde mi dost trapné,když je někdo poslouchá jenom třeba kvůli tomu,že Gee nebo Frank jsou krásní.Jasně že jsou,ale nepříjde mi to důležité...asi tak no *3*
      • Re: Re: Co???

        Jo...hudba je to nejvetsi ale já jsem se chtela tak jakoby ujistit ze Vsichni kdo poslouchaji ruzny kpely tak maji nejradsi radi zpevaka u me to tam neni proste Frank je podle me nejlepsi a je furt svuj....Gerarda ta slava trochu zmenila a to jeskoda......jinak se mi libi Ray je to sice divny ale tx vlasky miluju
        • Re: Re: Re: Co???

          no je fakt,ze Gee se někdy chová jako pako....taky bych řekla že mu to malinko stouplo do hlavy....no kdybych měla říct já,koho mám nejraděj z kapely tak asi Mikeyoho a Franka,je to tak nějak nastejno,neumím si vybrat *3*
  • komentář

    docela ujdou *4*
    • Re: komentář

      ¨docela UJDOU jak si tohle dovolujes vyslovit.... *8* *1*
  • njn

    Njn,kdyby to byl nakej hipec tak by mi to taky jedno nebylo jak pise Macenkay *3* ale proste zeru tu jejich hudbu,texty,vlasy... *10* Jeejda,co to zas kecam *1* *1*
  • mam dotaz

    lidi nevite kde by se dalo zakoupit to CD+DVD the black parade is dead?!!!předem diky za odpověd! *1*
    • Re: mam dotaz

      Ahoj,ja se koukala na net a vole,stoji to prez 500 kc,nekde i prez 600,tak myslim ze si to asi necham vypalit *1* *14*
      • Re: Re: mam dotaz

        Coze?Tolik prachu?!Ja to mam stahly na komplu,hodne pisnicek a usetrim.
      • Re: Re: mam dotaz

        mno..ale pak to stoji za to ver mi
        • Re: Re: Re: mam dotaz

          jo,to sice jo,no asi si ho koupím taky,určitě to stojí zato,no ale dneska jsem se byla dívat jestli ho někde nemaj,a pořád nic,prostě ho nechci obědnávat s netu,je tam to poštovný a tak...no,k nám to ale vždycky chodí pozdějc,tak doufám že na něj natrefím..
        • DVD

          nejlepší jaké doma mám je fakt skvělé už jsem ho za 14 dní viděla snad milionkrát a vůbec mě neomrzelo zrovna ted na něj mám apsták asi si ho pustím....... *15*
          • Re: DVD

            Já si myslím,žw LOTMS je 100% lepší .... myslela sem si,že na TBPID dají i nějaky interwie,nebo tak něco .... *9*
  • My chemical romance sou best!

    My chemical romance sou prostě nej!a souhlas ,že Tokio hotel sou pěkný kreténi.Na jejich koncert bych nešla ani náhodou!Ten řev nebudu poslouchat.Bill je kretén ale za to klucí z MCR sou fakt cool a best.Co já bych dělala jít na jejich koncert!Bych pukla radostí!My chemical romance FOREVER! *14* *14*
    • Re: My chemical romance sou best!

      taky je zeru!!!mam rada vsechny pisnicky *14* *14* *14*
      • MCHR

        Já žeru hlawně The Black Parade!!A Zdenko drž pisk jo???Ségra jedna zwědawá *9* *14* *14* MCHR!!! *14* *14*
    • Re: My chemical romance sou best!

      Joo,ja bych taky chtela na koncik,takze az nekdy prijedou tak klidne muzem jit spolu *1*
  • new!

    Lidi,je to tuu!!MCR vydali new live CD+DVD The black parade is dead! *15* *15*
  • ahooj,zdrawim x)

    njn,MCR....ja je posloucham uz dva roky,porad je miluju,jejich hudba je super *14* hele lidi,jak se vam libil Gee vic?blond nebo na cerno?me teda na cerno *14* no nwm jestli jsou emo,neco na tom bude,ale to je fuk...No proste MCR forever,tokiaci at si zalezou nekde ke svejm klukum do postele,baby jedny vosklive *1* *1* Mejte se fandove,caaw *4*
    • Re: ahooj,zdrawim x)

      me se libi s cernyma,vic s delsima.ty bily nebo blod nebo co to je za odstin,jsou des. *14* *14*
    • Re: ahooj,zdrawim x)

      jo.....gee je rozhodne hezci s cernyma vlasama....a dlouhyma...kdyz vidim pak ty fotky mno (slint) a jinak emo to teda rozhodne nejsou....zpivaj o nadeji a snaze no ...i kdyz v jednom dvouch singlech je nadech ema ale jestli se oini sami za emo nepovazuji tak nejsou....proste je to punkrock
      • Re: Re: ahooj,zdrawim x)

        souhlas!bylas na konciku?ja ne,jsem nemohla,tak doufam ze tady co nejdriv zas prijedou *14*
        • Re: Re: Re: ahooj,zdrawim x)

          gregorka001:Zlato,oni nejsou punk-rock ... ale dead-rock *5* ....ikdyž je to celkem jedno *4*
          Jinak mě se líbil s těma vláskama v dobách TCHFSR a the first alba .... ale ty blond ... bylo to zasek něco jinyho,novyho ..... byl sladkej a sexy *14* *14* ... já osobně sem v Praze na koncertě byla a bylo to nezapomenutelny *3* Jinak nejsou emo .... ,přesně jak řekla gregorka001 *3* I agree ;-)
          • Re: Re: Re: Re: ahooj,zdrawim x)

            jo..inac moje libko je www.libimseti.cz/gregorka001
          • Re: Re: Re: Re: ahooj,zdrawim x)

            No..me je to stejne fuk at si sou styl jkej chtej...sou proste nej a je to...:D:D:D:D
            • Re: Re: Re: Re: Re: ahooj,zdrawim x)

              No,tak kdyby to byl nějakej posratej hipec,nebo tak něco ... tak mě osobně by to jedno nebylo ....já poslouchám převážně tenhle styl ... Ale my chem o sobě říkají,že hrajou rock,dangerous pop,nebo dead rock .... tak já radši zustanu tady u toho *3* přecejenom,když to o sobě řeknou *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: ahooj,zdrawim x)

              jojo,uplne s tebou souhlasim...je jedno jakej to je styl,ale ja je zeruuu *14*
    • Re: ahooj,zdrawim x)

      Rozhodně s černejma vlasama xD jinak si myslím že nejsou EMO!! *8* *1*
      • Re: Re: ahooj,zdrawim x)

        Njn,taky bych rekla,ze geemu to slusi s cernejma,hlavne delsima *14* *14* Sice vsichni rikaj,ze emo nejsou,ale ja emo jsem a milujuu je i tak!V textech totiz nepisou jenom o nice vecech,ale i o tom,co se cloveku muze stat kazdy den.Mno ale kdyz rikaj,ze emo nejsou,tak asi ne... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší