Přejít na výpis diskuzí

My Chemical Romance

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
531 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nows tema

    cau lidi,co takhle nejaky tema o Geem?co treba...hm...jeho pritelkyne,jaka si myslite,ze je vam sympaticka,proc,ktera se k nemu vic hodi
    • Re: news tema

      tak to tema rusim,nikdo se nehlasi.
    • Gay bo no??

      Ahojky lidiny....Hele mám téma...Gee a gay....Jestli je i na chlapy...co si myslíte???Já teda myslím,že je na obojí... *9* Tak pište názory.... *5* *5* A dám sem wideo,který je tak nejak mno... *5*
      • Re: Gay bo no??

        moje teorie je,že Gee je na obojí...Mno ale nwm...jenom teorie xD *1*
        • Re: Re: Gay bo no??

          Gerard je... no prostě Gerard, asi na obojí... nebo to tak aspoň vipadá *1*
    • new tema

      to je pi.a...se mě nelíbí i kdyby byla w cukru!!Ani howno!!!Je hezká,ale nehodí se k němu!!Ségra lepší téma nemáš w tý hlawě???LEKL SES,SMRADE??? *14* *14* *1* *1* *9* *9* *5* *5*
      • Re: new tema

        polib mi,jo,segra?jo,je to blby tema
        • new tema

          Nechci ti ju políbit!!To radši budu líbat tu Gerardowu!!A jestli se ti to nelíbí,tak si jdi radši číst Frerarda Yes?!
          • Re: new tema

            ty ses ale nechutna,libat mu prdel!Kdyz jsi to nakousla,ja bych,kdybych s nim randila,COZ JE BLBOST,TO SE NESTANE,tak bych mu libala vse,krom toho,co ma dole a zadek... *1* *14*
            • Fuck You!!

              seš nechytná ségra!!OMG!!!!! *9* *9*
  • lowe

    Já je taky žeru,hlawně Geeho!!!! *14* *14* *14* *14* *14*
  • MCR 4ever

    My love....MCR 4 ever ....proste je upe nejvic milujju *14*
  • zdar!

    Čus,nechce si tady někdo psát mailem?samozřejmě o MCR,ale klidně i o jinejch věcech.tak pište!
    mail.:emo.girl96@seznam.cz
  • Téma xD

    hej lidi,mám malinké téma....Viděli jste teď někdy new fotky Frankieho?Dost se změnil... *9* No a Gee má červený vlásky xD A mooc mu to slušíí,jemu sluší snad všeckooo *1*
    • Re: Téma xD-

      ahoj,ne,franka jsem nevidela,ale Geeho jo,se ti priznam,ze se me nelibi *16*
    • Re: Téma xD

      jo to máš pravdu................ *3*
    • omg...

      Hele Geemu ty čerwený wlasy neslušijou,wypadá jak mařena!!!Jka wánoční stromeček!!!Fuj...Ale jsou to jeho wlasy.... *9*
      • Re: omg...

        Kdyby ti nabídli,at si obarvíš páčo na červeno,k propagaci komixu(myslím,že to byl komix,pokud ne,srry) tak bys to neudělala?Já teda jo a to nevím,jestli mu za to zaplatili!A nebos nikdy neudělala něco šílenyho se svyma vlasama?Já teda jo,z hnědé at už na červeno,nebo černo,nebo na blond....ON k tomu měl duvod.Jenom tak by si je takhle nezprasil...
        • omg...

          jako ať si dělá co chce,ale já si jen taky udělala čerwenej melír,ale on je chlap chápeš??K němu se hodí jen černý wlasy s malím melírem a ne nabarnenou celou palicu na indiána huúúáá jak trotl!!Prostě už to neřeším...miluju takowej,jakej je!!!! *5* *5* *5*
          • Re: omg...

            souhlas...Mě se to nááhodou docela líbí,je to něco jinýho a vypadá k nakousnutí *14* xD Jinak jsou to jeho vlasy,mě by se líbil i kdyby si nechal udělat zeleno-modrýho kohouta *1*
    • Re: Téma xD

      Podle mě je Frankie pořád stejnej sexoš .... pořád má tu JISKRU v očích.Mám na něj POŘÁD stejnej názor,at už má knír,nebo kila navíc.
      A ty Geeho vlasy se mi nelíbí,tedak ... podle toho jak se kde tváří *1* ... ale z duvodu jaky pro to měl,bych si to nechala udělat tky *15*
  • ?!

    Gee je prostě super chlap a zpěwák..moc ho miluju,i když to píšu do MCR...ale co..to je jedno,hele hoďtě sem nějaký témátko...pls!!Už nemám co psát než jen o MCR,sice je lowuju spíš Gerardka,ale to je tadyk asi 100x..tak co mno?? *3* *3* *14* *14* *14*
    • Re: ?!

      Řeknu ti,ty seš drsná *5* ty do každyho...tedak možná ne do každyho *4* příspěvku napíšeš,že miluješ Gerarda ... já už se tomu musím zasmát,promin nic proti tobě,jestli se tě to dotklo,ale mě už z toho začíná hrabat *3* .... No,to je právě to .... u my chem se toho moc neděje,vlastně nic a to je pak těžky bavit se o nich na nějaky tema.Mě osobně teda žádny nenapadá..
      • Re: Re: ?!

        no hej mě taky příjde trapný milovat někoho,s kým nikdy nebudete...No eeh,já mám co říkat když miluju Mikeyho k zbláznění *1* jako hej serte na to psát koho milujete,stejně všichni o všech co tu píšou víme,že je milujou jinak by tu asi nikdo nepsal ne? xD
        • Re: Re: Re: ?!

          Ne asik *15*
  • Fá jo?

    Tak jako w hlase asi težko poznám jak se zněmil ne?Krawina omg.....Prostě je best a. *5*
    • Re: Fá jo?

      Cigarety a alkohol ničí hlasivky,tím pádem to slyšíš tu změnu v hlase po 5ti letech ... chápeš?
      • Fá jo?

        Jo chápu to.A je mi to naprosto jasný..Díkes za wyswětlení....Jdu spát zase na bus do Jihlawy..woprzu jak swiň mno!!!!Co nadělám.....Hele ješět že ten hurikán Gustaw nezasáh i New Yourk co??To by bylo w prdeli,kdyby tam Gee byl ach jo... *9* *9* *9*
      • Re: Re: Fá jo?

        mozna...ale to je fuk *14* kdo dneska nehuli a nechlasta,myslim chlapy *1*
        • Re: Re: Re: Fá jo?

          Tak tak ... kam ten svět spěje ... kdyby tady byli samí gentlemani,tak by to možná bylo lepší .... *5*
          • Re: Re: Re: Re: Fá jo?

            AAle zas si vemte ze Gee kolik toho vykouri...2 krabky dene..a na to ze je zpevak mu to fkt moc neprospeje
            • Re: Re: Re: Re: Re: Fá jo?

              Tací zpěváci většinou zkončí s hlasivkama dřív *3* ....
  • ♥♥♥♥

    Gee je prostě nej chlap na swětě!!Mooc h miluju♥♥♥♥♥♥♥♥♥
    • ♥♥♥♥

      Dneska hráli na Ewropě 2 MCR Welcome The Black Parade..Super písnička,ale alepčí by byla Helenka *14* *14* *14* *15* *15*
    • Re: ♥♥♥♥

      woe tohle je diskuze o MCR ne o geem...a ty je asi moc dlouho neposlouchas jinac by si vedela co je gee zac...teda jak se zmenil..
      • Re: Re: ♥♥♥♥

        to je fakt že Gee se hodně,no možná jenom málo...ale prostě se změnil a s tím asi nic neuděláme...si milujte koho chcete,já teda nejwic Mikeyho *14* No ale stejně,nejdůležitější je hudba,a ne to jak kdo vypadá ne? *3*
        • Re: Re: Re: ♥♥♥♥

          to vi jen o sam a jeho nejblizsi *16*
        • Re: Re: Re: ♥♥♥♥

          Naprosto s tebou souhlasím .... *5*
          • ♥♥♥♥

            Přesně holky!!! *5*
      • ♥♥♥♥

        Hele a jak ty to můžeš wědět?!Ty sis s ním mluwila??? jak poznáš,že se změnil omg?!Jak no??Chci to wědět!! *16*
        • Re: ♥♥♥♥

          Faoušci,co jsou s my chem delší dobu,než za TBP,mohli Geeho poznat i v jinym světle .... v tom .... nekonkurečním *9* a všichni víme,že jel v drogách a chlastu ... tak už tohle samo o sobě ho změnilo.Ted je .... jak to říct .... nafoukanej,není co dřív. *13*
          • Re: Re: ♥♥♥♥

            *7* no,nevim,jsou i horsi hvezdy,ty se ani nepodepisujou,porad fakujou...to bych mela bejt na tom konciku,treba bych to poznala
            • ♥♥♥♥

              Macenko přesně..třeba byl unawenej z koncíku nebo měl nějaký problémy co můžem wědět co??Každej není dokonalej,i když je slawnej.Gee miluju tě a nic to NIKDY neznění!! *14* *14* *14* *14* *14*
            • ♥♥♥♥

              Pžesně ségra ty wole to je diskuze tohle to!! *15* *15* *15* *15* *15* *14* *14* *1* *1*
            • Re: Re: Re: ♥♥♥♥

              Gerard to dělal tky ... že se potom nechtěl podepisovat a ani fotit s fanouškama.Šlo poznat,že toho na něj bylo moc!
          • ♥♥♥♥

            tak to já wím,že bral drogy a chlastala a že teď kouří,ale to neznamená,že se zněmil!!Zpíwá krásně *3*
            • Re: ♥♥♥♥

              Změnil se .... kdyby se nezměnil,tak by je bral dál .... navíc,když si poslechneš první a poslední CD,tak to poznáš aji v jeho hlase ...
      • Re: Re: ♥♥♥♥

        hm,ja mam rada tu skupinu celou ,ale Geeho nejvic.jak se zmenil?K horsimu?Snad ne! *14*
  • Lowe

    lidi lidi,já je tak moc miluju,že ani spát s toho nemůžu xD Hlavně teda s těch storek no *1*
    • Re: Lowe

      Fakt,ja je sice nectla,ale segra me rikala,co je tam za ujetiny,s tim Frankem....ne,ani to nenapisu,takovy nechutnosti..
    • Re: Lowe

      To já taky pořád myslím na Geeho!!!!Moc ho lowuju... *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Tak,tak

    Gréta:Oni o tom ví,že fans píšou takovy příběhy.Frankiemu se to vubec nelíbí,Gerard z toho taky není moc nadšenej,ale Ray říká,že je to dobrej zpusob rozšíření slovní zásoby ....ale že to nečte.Myslím si,že to aspon jednou četli,co si budeme nalhávat *1* *3*
    • ty jo...

      Ty jo..Se nediwím,že jsou nasraní....Takowwý sexuální wěci teda jako...Taky bych se moc nesmála *8*
      • Re: ty jo...

        Ale vem to tak .... že si za to mužou sami.Když se podíváš na některy videa,tak si podtím představíš miliony věcí .... proto se nediv,že to fans píšou .... používají svou fantazii *1* A je víc fanoušku,kteří by byli radši,kdyby byli gayi .... No ne? *14*
        • Re: Re: ty jo...

          jojo,treba to je jako jen tak,myslim,ze rasi sokujou.neb
          • Re: Re: Re: ty jo...

            jojo,myslim,ze radi sokujou,to by nebyl Gee,ne?..neni to nudna skupinka *14* *14* *14* *14*
            • Re: Re: Re: Re: ty jo...

              No to určitě ne *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší