Přejít na výpis diskuzí

My Chemical Romance

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
531 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nwm

    no nwm,,eště sem ho neslyšela
  • Ehm..

    Co říkáte na jejich new song k Watchmenu ?
  • ehm

    no já sem nemocná,jinak budu mejt rownátka napewno,takže jako Wánoce za wšechny prachy.... *9* *9* *9*
  • čůůs

    čuseec lidi xD tady už sem nezawítala celou věčnost...jak se máte? *5*
    • Re: čůůs

      Ty seš tu tky ? *15*
  • Na co?

    řekněte mi proč se to rádio vůbec jmenuje My Chemical Romance? já jsem tam od nich zatím nic neslyšela... *16*
    • Re: Na co?

      Víš kde hrajou my chem songy ? :-D na rádiu TU :-D tak to je na mě moooc :-D *15* hned na mě vyletěla Helenka :-D *1*
      • Re: Re: Na co?

        já sme na MCR rádiu slyšela Taste of Ink od TU ale i Helenu od MCR, jinak nic *1*
        • Re: Re: Re: Na co?

          Jo to sem slyšela tky .... ono to není ani rádio ale spíš jen pisničky,ktery se tam pořád opakují... *15*
    • Re: Na co?

      Ani já :-D :-D :D ale udělalo to na mě dojem HNED jak sem si ho zapla .... hráli tam TU :-D aaaaaaaaawwwwwwwww!!!!! *14* *14* *14* a to mi stačí k tomu,abych řekla....že tam hrajou MOCNY songy :-D ;-)
  • oh

    Myslim,že MCR dál už nebudou zpíwat *9* *9* *9* *9* když Gee bude s miminem,jak by stíhal koncerty??Teda ale mě to sere,že je otec,přeju mu to,ale s Lyn-Z,takowá pi**...jako no coment *9* *9* *9* *9*
    • Re: oh

      Řekla bych,že sme ve svobodné zemi...ani já LynZ nemusím,ale není to kvuli jejímu vztahu s Gerardem...ale takhle na tvrdo o ní říct,jaká je to piča,mi přijde zbytečny .... stačilo by jen říct,že ji nemusíš *3*
    • Re: oh

      Sory ale bude rodit LynZ neee..gerard takže klídek
      • Re: Re: oh

        Nejlepší by bylo kdyby měl Gerard dítě s Frankem :-D
        • Re: Re: Re: oh

          Raději bych zustala nohama PEVNĚ na zemi ... *1* *3* *5*
      • Re: Re: oh

        gregorko,klííídeeek ;-) je zbytečny se rozčilovat nad maličkostma ..... ikdyž na tom něco je,nemyslím si...že budou dlouho pokračovat....(pokud znovu začnou)...ovšem to,jaky to bude mít trvání se dozvíme až za pááár měsíců...
  • Co ted?

    Jak to vidíte s my chem potom,co se Lyndsey narodí to děcko?!
    • Re: Co ted?

      já doufám že budou pokračovat a bude to jak dřív... ale moc barevně to taky nevidím *9* když bude mít dítě tak se mu bude určitě chtít věnovat....
  • ach jo

    tak diskuse se nějak hroutí,lidi budem kecat
  • CD

    jo mě to CD taky zajímá,jestli teda nějaký bude *9*
  • http://gothmoda.blog.cz/

    Taky mě zajímá nové cd:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit