Přejít na výpis diskuzí

My Chemical Romance

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
531 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nová deska

    sem fakt zvědavá na tu novou desku!hlavně at má Gee svoje černý vlásky!a jinak je mě to šumák! *14* *14* *14*
  • !!!!

    *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • ??;

    hele co to je za pičowiny??? *9* *9* *9*
    • Re: ??;

      jaky picoviny?myslis to psani pod tym?nevim,je to dlouhy a vo hovnu,jinak lowuju MCR,Geeho,papa lidi
      • Re: Re: ??;

        jo od MikeSoloom,já ho taky lowuju Geeho a ,,pan X"až se de wysrat hajzlík jeden wyčuranej *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
        • Re: Re: Re: ??;

          mě už se Fee začíná líbit,haha,změnila sem názor *1* *14*
  • áá

    Ne to sme koupila u nás we městě w Muzice *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: áá

      sem
      • Re: Re: áá

        Hmmmm....tak to mi tady nic takovyho nemáme *15*
  • new

    Jo tak máme peněženku s MCR za asi 350 kč,jako dobrý ne?? *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
    • Re: new

      Z metal shopu ?? *3* tky si chcu pořídit a možná bych měla *1* žádnou nemám *1*
      • Re: Re: new

        Tak to sme dvě....
  • Starej dobrej Gerard

    konecne ma svy nadherny vlasy,cerna mu sekne,aaaaaa! *1* *1*
    • Re: Starej dobrej Gerard

      jediný štěstí že má svý krááásný černý vlasy *14* *14* *14*
    • Starej dobrej Gerard

      Jo přesně ségra,muu to sekne...jo a koupila sem si nášiwku s MCR,mamka měla kecy,že utrácím,ale jen 60 Kč,tak nwm,co jí wadí že jo....
      • Re: Starej dobrej Gerard

        *15*
  • ??

    Ale o čem...tak třeba co říkáte na geeho čerwený wlasy...mě se nelíbí ani za mák...co wám?? *7*
    • Gee je nejjj

      Čauky lidi!Gerard Way podle mě ty červený vlasy měl jako paruku jde to poznat...Jinak jukněte se na můj blog:princess9.blog.cz *14*
      • Re: Gee je nejjj

        To si děláš prdel ne??Paruku??Wždyť wypadal jak kokot!!OMG!!Fakt to wíš 100%??
    • Re: ??

      Neříkám,že ty vlasy z něj dělaj sexbombu .. ale mohl dopadnout daleko huř!To je tky skvěly porovnávat lidi podle vzhledu,když vy/my na tom nejsme o nic líp....At už je má jaky chce,je to Gee a skvěle zpívá...!!!Navíc tím páčem propaguje watchmana!
      • nwm

        jo souhlasím,tak téma Geeho wlasy se wyprchla,tak co teď??Já nwm o čem kecat,tak co?? *7* *7*
    • Re: ??

      A komu e líbej...vždyť je to děsný
      • Re: Re: ??

        jo,s tema cervenyma vlasama,mu to neslusi,doufam,ze ho to prejde a da si zas cerny,tak je nejhezci
  • heeey xD

    no taak lidii,diskuze se nám hroutí xD pište piště cokoliv,aj kraviny xD
  • UŽ VÍÍM xD

    Kerá manželka kluků z MCR je vám nejvíc simpatická?Mě Alic,ona se k Mikýskovi upe hodí *14* Lyn-Z taky není škaredá,ale nwm no,jaksi mi k Geemu nesedí...A Jamia...Radši ani nemluvím xD *1*
    • Re: UŽ VÍÍM xD

      Měse nehodí Lyndsey k Geemu...vždyt je jak chlap!Co je na tom hezkyho?!Jam je supr baba a Alic tky .... ty si kluci skvěle vybrali ;-)
    • Re: UŽ VÍÍM xD

      Mikyskovi,jo?haha,tobe se libi?o.k.,dobrej manik
    • mno

      no já jejich ženušky moc neznám,ale jako Lyn-Z se k Geemu nehodí no....nic proti nim....prostě nemám komentář...Ne nemám jiný téma....tak co?? *5*
      • Re: mno

        Ale Lyndsey se k Geemu hodi...je krasna uzasna proste upe nejvic ale stejne mam nejradsi Alicii....x) mno.jinak JAm....je super uzasna ale taka selka..xD
        • Re: Re: mno

          nevim tu jeho marku m¨neznam,prej hraje taky v nejaky zkupine,jinak ji neznam
  • Téma je???

    tak co budem teda kecat o něčem??Tady je houby diskuze...nikdo nic nepíše jen já a ségra...tak se zapojde lidi!!!! *5*
    • Re: Téma je???

      jasne jasne,nějak se nám to tu sere,diskuse na prd xD Taak ja nwm o čem budem kecat..xDHey fkt nwm..xDhehe,nemate někdo v rezervě ňáké téma? *5* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit