Přejít na výpis diskuzí

My Chemical Romance

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
531 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gee lowe Way

    prostě Geeho žeru mocinky....Ach jo... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Sen jak swiň

    Hele ze wčera na dnešek se mi zdál gut sen o tom,že Gee byl někde a byl sám vhudáka ajá tam byla s kámoškou tak jsme šly za ním a kámoška:Gee seš super..A pak se nám podepsla na ruce..Ty jo škoda,že to byl jen sen *9*
    • Re: Sen jak swiň

      No tak to mě se oněm zdají daleko vzrušující sny,než jen o podpisech *1* .... možná moc čtu harlekinky *1* ... ale na sny si neztěžuju :-D ;-)
      • Re: Re: Sen jak swiň

        Ty jo ty powídky jak Gee chodí s Frankiem jsou fakt masakr!!Kruťárny!!Sem to četla,tak sem se málem posrala!!! *1*
        • Re: Re: Re: Sen jak swiň

          To ty mi sny by neprosly cenzurou..xD
          • Re: Re: Re: Re: Sen jak swiň

            neprosly,jo?nekecej,teda to musela bejt divocina!wow!me se o Geem zdalo dvakrat,naposled dneska v noci,skoda,ze to bylo tak kratky,ze sme nekde byli,pak to spolu delali... *16* *16* halus,no.nekecam.
            • Sen jak swiň

              Sny jak prase co ségra?!Háhá!!mě se taky zdál sen o tom,že jsme si kupowala new skútr,ale to sem nepatří,taky se mě zdálo,že Jared Leto se se mnou bawil a já mu pak řekla,že uprostřed w tom baráku bydlí Gerard Way a pak nic mno.... *9*
          • Re: Re: Re: Re: Sen jak swiň

            Asik tak nějak.A to příběhy sou drsny .... ale tky by se měli cenzurovat,tedak aspon některy *15*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Sen jak swiň

              no,moje sny taky neprošly cenzurou xD A ani je cenzurovat nehodlám *1* Já ty story uplně miluju,jukněte na www.romance-in-danger.blog.cz,tam jsou mrtě příběhy,třeba So Small.To je to nej,co sem kdy četla,ale bacha,je to bez cenzury*1* No a pak ke Gregorce,má super storku doučování,dokonce jsem začala číst i Miluji tě,to mě mrtě baví taky Gregorko*3*
            • omg

              tjn..Ty příběhy jsou fakt hustý.....Kdyby si to přečetl Gee s Frankiem w aj,tak by sebou asi šwihli..Ne to asi ne..Jen by se smáli *15* *15* *15* *15* *14*
  • omg

    at zije hip hop *1* *1* smrt emo *8*
    • Re: omg

      hip hop taky muzu,ale emo-no,tak jsou MCR emo nebo ne?pisou ze punkrock *14* *14*
      • Re: Re: omg

        Nejsou emo...Jo punk rock jsou no... *15* *15* *15* *14* *14*
        • Re: Re: Re: omg

          Jak kde ..... v jednom rozhovoru sem četla,že svojihudbu označují jako dead rock,nebo dangerous rock .... ale emo ?? To už tady bylo .... a už je to pěkně trapny!!! *5*
          • Tak co teda?!

            Takže MCR nejsou EMO!!Konečně pořádná odpowěď!!!!Díky moc!!! *15* *15* *15* *15*
  • uaaaaaa

    aaaaw,zas jsem si koupila jednou Bravo a zas mě to pěkně nasralo!!O MyChem ani slovo,jenom adresa kam poslat autogram,zato o Tokiácích tam zas byla celá reportáž!! *16*
    • Re: uaaaaaa

      přesně!§Mám nápad,že bych do Brawa napsla o MCR..Co wy na to??Aby tam o nich napsali..Napište,co si myslíte!!
      • Doufejme

        No tak sem tam napsala no..Zatím 0 odpowěď tak nwm no.....Snad se to powede
  • omg

    sracky nejvetsi *1* jj *4*
    • Re: omg

      my tě naprosto ignorujeme,tak zalez *3* Běž se podívat na forum u Tokio Hotel a tam teprv uvidíš sračky vole *1*
      • Re: Re: omg

        nechci!!Já je nesnáším!! *9* *9*
      • Re: Re: omg

        Tokio Hotel-fuuuuj!Gee je teda hezci,to si myslim.O Tokio zvatlaj furt,o ,Chemikacich ani tuk!Jen sem tam neco,ale slabota! *16* *16* *14*
    • Re: omg

      takže není??Tak co ty widea??A ty pusy?? *7*
      • Re: Re: omg

        no vždyt' říkám že si na to JENOM rádi hrajou *3*
  • omg

    sou to sracky *1* *1*
    • Re: omg

      no predstav si to niesu sracky *5* *5* *5*
  • Prawda nebo ne???

    Hele mám dotaz..Je Gee gay nebo ne??Teď sem se díwala na youtube a tam jsou widea,jak se Gee líbá(??)s Ienem Lerrem z mcr...Je to prawda nebo ne??Já wím,že je Gee ženáč,ale nějak se s ním tulí s tím chlapem...Tam co teda??? *9* *9* *16*
    • Re: Prawda nebo ne???

      ale ne mam o nich knihu pravda onom je ze uz ma frajerku a planuje svadbu *16*
    • Re: Prawda nebo ne???

      lennem spis s Frankem ne?? podle me to delaj jen aby proste kuli fandum oba maj manzelku a gayove uco nejsou a i kdyby tak co ??? nic
      • Re: Re: Prawda nebo ne???

        no,nektery ty obrazky z netu...no,myslim,ze radi provokujou,snad to s tim,ze jsou na kluky neni fakt *8*
      • Re: Re: Prawda nebo ne???

        no,já jsem někde četla,že gayové nejsou ale jenom si an to rádi hrajou *1* A věřím tomu,je to docela vzrušující *14*
        • Re: Re: Re: Prawda nebo ne???

          vbzrusujici?wow!jedinej kdo tam je vzrusujicije gee
        • Re: Re: Re: Prawda nebo ne???

          Wow!!!! *8*
        • Re: Re: Re: Prawda nebo ne???

          vlastně se nedivím že si spolu občas daj tu pusu x)Já bych to taky nevydržela mít vedle sebe jednoho z nich a jen na něj koukat *1* *1*
          • Re: Re: Re: Re: Prawda nebo ne???

            ja bych opusinkovala Gerarda!jen jeho.i kdyz ma zenusku,ze?... *14* *14* *14*
          • Re: Re: Re: Re: Prawda nebo ne???

            přesně!!! *14* *14*
  • My Dílo :D

    eww,tak jsem napsala 1.Frerarda.Je to jenom 1.díl,nwm jak se to bude líbit *3* Kdyžtak to najdete na webu www.ivetinemo.blog.cz,byla bych rada,kdyby jste to někdo zhodnotili *1*
    • Re: My Dílo :D

      mno..jasny du to hned precist
  • mchr

    Já MCHR upa žeru!!Mocinky!!Hlawně Geeho!!A ten klip Helena je superky!!Nádhernej!! *14* *14* *14* *14* *14* Na jejich koncík bych šla,ale jsem z Mezu,prdelákow 100km daleko od Prahy *9* *9* škoda no..Kdybybch Geeho widěla,asi bych sebou sekla!!!!
    • Re: mchr

      ty vole,ty jsi z Mezu?Jako z Valašskýho Meziříčí?Já jsem z Val.Bystřice *1* Tyjo,to mě poser *1*
      • Re: Re: mchr

        Ne..z Welkýho Meziříčí.....U Jihlawy
        • Re: Re: Re: mchr

          aww,to je škodaaaa... *10* *4*
    • Re: mchr

      MCHR OMG kdyztak MCR ....xD
      • Re: Re: mchr

        tak mcr,ale ja pisu mchr,to je fuk!holky,kdyztak muzete kouknout na You Tube,jsou tam nekdy fakt povedeny rozhovory s My Chemical Romance,teda hlavne s Geem.Uz jste to mozna videly...
        • Re: Re: Re: mchr

          sak pohoda jen ze Mchr tak blbe zni...xD mno.ale ja bych koukala na youtubku na videa s rozhovory ale ja tomu nerozumim *1*
          • Gee Gee a zse Gee!!!

            no já jim taky nerozumím,ale když ho posloucháš,tak je to prostě něco.... *14*
  • mchr

    jo,to jsou trhaky ,pak je jeste dobry Welkome Black Parade,je mozna me tam chybi slovo,anglicky neumim,tak sorry.a jeste tak jedna,rto je narez
    • Re: mchr

      no já bych řekla že všecky jejich písničky jsou dobré..jak po stránce melodie tak po stránce textu *3*
      • Re: Re: mchr

        mno..proste sou nej ve vsech smerech shrnuto.. *1*
        • Re: Re: Re: mchr

          jj,ty jsi můj člověk *1* *1*
          • Re: Re: Re: Re: mchr

            Souhlas *3* .... netřeba srovnávat je .... ale moje slabost je TCHFSR,to se nezapře *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: mchr

              to slabost je a hode velka....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší